Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 306942 11242

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 306942

Odpowiedzi 11242

shadow34443

shadow34443

Użytkownicy
posty85
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakieś konkretne warunki trzeba spełnić, żeby Alrika móc wziąć do obozu? Mam 5 rozdział, próbuję z nim zagadać w różnych porach dnia, ale nie pojawia się żadna opcja dialogowa. Brakuje mi tylko jego w obozie.
dałeś mu jego miecz /walczyłeś z nim /

Jao

Jao

Użytkownicy
posty485
Propsy86
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Oddałem. Inne pomysły?

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy może mi ktoś powiedzieć jak zabić kreola ?? Zadaje mu jeden cios i nagle padam na ziemie..

Morty

Morty

Użytkownicy
posty448
Propsy107
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Gracekkam Kreola zabijesz dopiero w akcie 7.

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Gracekkam Kreola zabijesz dopiero w akcie 7.
Czyli musze mu zapłacić 4k i 20pkt nauki ??

Morty

Morty

Użytkownicy
posty448
Propsy107
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie są klucze od dwóch skrzyni w zatopionej wieży xardasa ??

Jao

Jao

Użytkownicy
posty485
Propsy86
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Xardas daje klucz we wczesnym etapie zadania "Ekspedycja magów ognia". Po szczegóły odsyłam do solucji.

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 Czy jedna ze sfer ma ten demon co ma 30k zycia w obozie sekty w górniczej dolinie ?

Nubuku

Nubuku

Użytkownicy
posty82
Propsy3
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Jaki poziom powinienem mieć około wchodząc do Jarkendaru? Chciałbym wiedzieć,czy czegoś nie zwaliłem.

Cóż, znając mnie, to coś zwaliłem, a wchodziłem na 29, więc prawdopodobnie coś koło 30

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego jak rozmawiam z Ur-Thralem nie daje mi on misji  "revenge of Ur-Thral" miałem 90/100 reputacji i farrok mnie przepuścił a ten gada, że to nie jest problem ludzi.. Mam 2 rozdział, czy to ma znaczenie ?

Morty

Morty

Użytkownicy
posty448
Propsy107
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Gracekkam Zapewne nie zrobiłeś zadań orkowego szamana, których już nie dostaniesz,  ponadto musisz ubić demona w starym obozie bractwa.

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Gracekkam Zapewne nie zrobiłeś zadań orkowego szamana, których już nie dostaniesz,  ponadto musisz ubić demona w starym obozie bractwa.
Ufff, dobrze, że mam wcześniejszy zapis :P

Jao

Jao

Użytkownicy
posty485
Propsy86
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W zasadzie to nie musisz robić tych zadań. Kluczowe jest ubicie demona na bagnach. Ale tak czy inaczej, najpierw musisz zrobić kopalnię orków, pchaj więc do przodu wątek zaginionych paladynów do momentu, w którym Garond każe ci wypytać orków.

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty57
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 2 rozdział, nekromanta, Xardas dał mi deala, że jeśli przyniose mu ektoplazme da mi rune na niszczenie nieumarłych
gdzie moge tą ektoplazme wydropić?

Jao

Jao

Użytkownicy
posty485
Propsy86
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dobra, zacząłem lokację za pustynią Adanosa. O ile bracia od słońca i księżyca (prawdziwy majstersztyk swoją drogą) poszli, to jestem w kropce przy powierniku duszy, tym upiorze. Otóż ma on po każdym wezwaniu tych ogników coraz mniej życia (tyle, ile mu zbiję wcześniej), no ale po czwartym chyba zamiast powiadomienia o utracie części duszy dostaję inne - o tym, że straciłem całą. Wówczas ginę. Więc pytanie - czy tego da się jakoś uniknąć, czy po prostu ta walka jest na czas? (jeśli to drugie, to ostro wdepnąłem)
@Zatsuu Ektoplazma leci z upiorów. Jest np. jeden w jaskini niedaleko wschodniej bramy miasta, w dolince na prawo od głównej drogi.

Mralbo

Mralbo

Użytkownicy
posty4
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam 2 rozdział, nekromanta, Xardas dał mi deala, że jeśli przyniose mu ektoplazme da mi rune na niszczenie nieumarłych

Ja ektoplazme na szybko zdobyłem kupując 2 od Salandrila i Constantina, a potem w kaplicy daleko za farmą Onara, gdzie są 3 wargi, można spotkać 3 upiory po otwarciu skrzyni.

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty57
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Ja ektoplazme na szybko zdobyłem kupując 2 od Salandrila i Constantina, a potem w kaplicy daleko za farmą Onara, gdzie są 3 wargi, można spotkać 3 upiory po otwarciu skrzyni.
Nie wiem na jakiej wersji grasz, ale u Salandrilla jest tylko jedna, a z Constantinem nie moge handlować :') (0066R2)

Mralbo

Mralbo

Użytkownicy
posty4
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

Nie wiem na jakiej wersji grasz, ale u Salandrilla jest tylko jedna, a z Constantinem nie moge handlować :') (0066R2)
Źle się wyraziłem, 1 ma Salandril i 1 ma Constantino. Gram na tej samej wersji co ty. A z Constantinem pewnie nie możesz handlować bo albo śpi, albo pije u Coragona, zajrzyj do niego kiedy będzie przy stole alchemicznym.

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Ziemia jest płaska - wake up!
posty1437
Propsy206
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Ziemia jest płaska - wake up!
Po drugiej walce z krukiem na legendarym w drugim rozdziale:
https://zapodaj.net/e03976a55a56a.png.html
Staty postaci na ten moment:
https://zapodaj.net/images/e220fe4824770.png
Sama walka prościutka. Najwięcej zabawy było z mini śniącymi. Można je jednak wyciągać po dwa.
Ekwipunek : Pancerz erhazira, hełm erhazira, łuk erhzira, włócznia gazkula, pas do zręczności z gildi złodziei, dwa pierścionki do zręczności.
Czas gry: 98 godzin a jeszcze sporo do zrobienia w drugim rozdziale :)

Polecam obejrzeć i obudzić się z fikcyjnej rzeczywistości w jakiej przyszło nam egzystować :
The History of Flat Earth

http://www.youtube.com/watch?v=pGl8I3l-5ac

0 użytkowników
Do góry