Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902723 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902723

Odpowiedzi 37317

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W którym rozdziale powinno się iść do tej śnieżnej lokacji w zadaniu stary przyjaciel Lee ? Jestem w 4 w tej chwili a w solucji jest coś o 7 rozdziale dopiero? To samo zadanie wojna klanów?
Iść sobie możesz już w drugim, ale polecam najpierw zdobyć pancerz orków, bo możesz sobie trochę napsuć.
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
W którym rozdziale powinno się iść do tej śnieżnej lokacji w zadaniu stary przyjaciel Lee ? Jestem w 4 w tej chwili a w solucji jest coś o 7 rozdziale dopiero? To samo zadanie wojna klanów?
Iść sobie możesz już w drugim, ale polecam najpierw zdobyć pancerz orków, bo możesz sobie trochę napsuć.
a ten pancerz do czegos bedzie potrzebny ta ?
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
W którym rozdziale powinno się iść do tej śnieżnej lokacji w zadaniu stary przyjaciel Lee ? Jestem w 4 w tej chwili a w solucji jest coś o 7 rozdziale dopiero? To samo zadanie wojna klanów?
Iść sobie możesz już w drugim, ale polecam najpierw zdobyć pancerz orków, bo możesz sobie trochę napsuć.


Mam już pancerz orków :) Tyle że nie wiem o co chodzi z tym 7 rozdziałem tłumacz mi kiepsko tłumaczy? Zadanie stary przyjaciel lee i Wojna klanów da się zrobić w 4 czy w 7 bo nie wiem czy jest sens tam iść skoro nie mogę wykonać jeszcze zadań

http://rpgrussia.com/index.php?topic=8771.msg271420#msg271420

Tutaj są wpisy z tych zadań ale tłumacz tłumaczy tak kiepsko że nie idzie zrozumieć o co chodzi
 
:D

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pancerz orków jest potrzebny, bo z ulu-mulu i tak będziesz przez nich atakowany, a lepiej ich nie wybijać. Questy można zacząć we wcześniejszych rozdziałach, ale skończysz je dopiero w późniejszych, dokładniej Ci nie powiem.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Pancerz orków jest potrzebny, bo z ulu-mulu i tak będziesz przez nich atakowany, a lepiej ich nie wybijać. Questy można zacząć we wcześniejszych rozdziałach, ale skończysz je dopiero w późniejszych, dokładniej Ci nie powiem.

Z tego co wywnioskowałem trzeba zdobyć jakąś runę do wyssania energii z kopca rudy by ukończyć zadania w śnieżnej lokacji czyli jednak 7 rozdział :)

Jest jakaś broń mocniejsza od szponu Beliara (550dmg) czy to jest już najmocniejszy 2h w modzie??
 
:D

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
1) Kiedy będę mógł wyzwać do walki tego Asgarda u opiekunów, cały czas gada że nie jestem gotowy

2) Jak ruszyć dalej zadanie śniący

3) Zadanie z portalem obok komnaty gdzie walczymy z Krukiem (pustynia Adanosa) z tego co wiem trzeba spełniać okreslone warunki by przejść przez ten portal siła, Hp i Mana ? Te minimum 800 many dotyczy też wojownika bo jest niewykonalne bez pakowania pn w manę?
 
:D

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Po zabiciu smoków.
2. W sensie, w którym jesteś momencie?
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
1. Po zabiciu smoków.
2. W sensie, w którym jesteś momencie?
ja akurat narazie mam jeden wpis po rozmowie z nekromantą ze swiatyni sniacego,co dalej?
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
1. Po zabiciu smoków.
2. W sensie, w którym jesteś momencie?

Po świątyni śniącego

Czy mając na sobie pancerz wojownika orków orkowie w śnieżnej lokacji powinni mnie atakować , bo jak na razie z jednym udało się pogadać z jakimś szamanem na wzgórzu, pozostali orkowie których napotykam od razu rzucają się na mnie?
 
:D

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Z Szamanem powinieneś pogadać, bo jest chyba od zadania z przyjacielem Lee, niektórzy chyba będą atakować, ale ich najlepiej omijaj (sprintem albo czymś), bo chyba niektórzy się potem przydadzą.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Do ilu grając wojownikiem uczyć się Zręczności  i kiedy najlepiej ją wbić ? Ile zręki wymaga nauka akrobatyki ?
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy te mikstury które trzeba przynieść salandriemu faktycznie tak rzadko dropią?
Zabiłem wszystkich orkow w khorinis/jarku i w Gd wyczyscilem gdzies 1/5 oblezajacych zamek i mam tylko 2 mikstury...
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@paulpolska Akrobatyka wymaga 120 pkt zręczności. Najlepiej pozbierać sobie mutageny i eliksiry zręczności i pomaksować sobie zręczność maksujac też alchemię. W gildii złodziej w którymś momencie możesz kupić sobie pas dający +15 do zręczności lub +25 jeżeli nosisz zbroję wymagającą zręczności.
@xendix  Salandril chce grog orków(orc swipes jak grasz po ang.), orkowe mikstury zanosisz do któregoś z magów ognia .
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Kurde to ja się prędko tej akrobatyki nie nauczę a eliksiry dają bardzo mały bonus. Trudno obejdzie się jakoś bez tego. A czy znów do okradzenia klucza Hagenowi na Etlu trzeba 100 zręki czy od czego to zależy ?
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Artex1988

Artex1988

Użytkownicy
posty40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie pojawia się 9 opiekun?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Artex1988  Z tego co pamiętam to jak idziesz do Onara na skrzyżowaniu dróg, niedaleko Festera.
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Czy komuś się udało skutecznie skończyć wątek z laską z farmy Onara? Ghostly dreams zdaje się? 66.2 - W tym przejściu nie zabawiałem się z Nadią (tylko byłem z nią pogadać o zaginionych), ukończyłem quest, pojawiłem się w latarni o czasie, wybrałem poprawne dialogi (potwierdzone bonusem do retoryki), a ta wciąż odeszła. Jest tu jakaś losowość? Wymagana retoryka (miałem 47), karma? Warunek w kodzie, że korzystający z Marvina mogą spadać na drzewo?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Morty
Tego orkowego grogu tez mam 2 butelki i nie chce w ogole dropic.
Jest jakas mozliwosc nauczenia sie robienia mieczy grajac jako czeladnik bospera i bedac w strazy(chodzi mi tez o te najlepsze do wykucia a nie podstawowe)?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Czy Isidro się do czegoś przyda ? Zginął gdy odprowadzał mnie do obozu leśniczych w GD
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry