Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902902 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902902

Odpowiedzi 37317

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Tak, prawda

Post połączony: 2017-05-19, 21:52
W dziale z poradami jest napisane że za zabicie demona na bagnie dostaje się szatę szamana ? ale ja nic takiego nie dostałem , tylko orkową miksturę? Kto daję tę szatę chyba że to tylko dla maga

Jest w 4 rozdziale jakiś lepszy pancerz od cieżkiej zbroi najemnika x5 pod siłę ?? Lepszej zbroi łowcy smoków na razie nie zrobie po potrzeba łusek smoka
Tak i tak, wątek asasynów :)
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Gra ktoś może guru co trzeba do runy posion bite...
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

marv0oo

marv0oo

Użytkownicy
posty133
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W zadaniu z mordercą Lothara, co trzeba zrobić po tym, jak przekonałem hodgesa do gadania? (u Vatrasa nie mam dialogu, a w solucji było, żeby iść od razu do niego)?
 

Voxter123sz

Voxter123sz

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi Jackowi w tym quescie, gram na autotranslate i nie rozumiem zadania "rura jacka"
 

marv0oo

marv0oo

Użytkownicy
posty133
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi Jackowi w tym quescie, gram na autotranslate i nie rozumiem zadania "rura jacka"

Rura to luneta, jest u grega
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Jest jakiś sposób żeby pojedyńczo wywabiać bestie kiedy są w stadzie? Chodzi mi o zębacze i wilki.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

rumiun1994

rumiun1994

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakiś sposób żeby pojedyńczo wywabiać bestie kiedy są w stadzie? Chodzi mi o zębacze i wilki.
nie da sie.. proponuje ci znalesc jakaś skałe i z wysokosci strzelac z luku,kuszy lub magi.
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jest jakiś sposób żeby pojedyńczo wywabiać bestie kiedy są w stadzie? Chodzi mi o zębacze i wilki.
nie da sie.. proponuje ci znalesc jakaś skałe i z wysokosci strzelac z luku,kuszy lub magi.

To że Ty czegoś nie potrafisz nie oznacza od razu że coś jest niemożliwe :F da się, odrobina cierpliwości potrzebna. Masz grupke 3 zębaczy, podchodzisz tak żeby zaczął "ryczeć" jeden i w TRAKCIE prowokujesz resztę po czym gdy one zaczną ryczeć, uciekasz z tym 1 i go bijesz solo ;) mam nadzieje że dacie rade
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Kiedy salandril wraca do miasta ? w tzrecim rozdziale wykonałem zadanie u serpentesa na fałszywe papiery i wysłałem salandrila do klasztoru, jest 4 rozdział a ten dalej tam siedzi ?? Należy do gildii kupców i pewnie ma coś ciekawego po założeniu pierścienia kupca
 
:D

Problemix

Problemix

Użytkownicy
posty104
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zmieniła się lokalizacja Slockersa - tego stworka co trzeba ubić aby zostać najlepszym myśliwym,w returningu 2.0 ?
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
zmieniła się lokalizacja Slockersa - tego stworka co trzeba ubić aby zostać najlepszym myśliwym,w returningu 2.0 ?

Tak teraz może bić w klilku miejscach, w poradach gdzieś masz podane dokładne lokalizacje

Post połączony: 2017-05-20, 06:30
Ponawiam pytanie :

Jak pokonać strażnika sfery w zatopionej wieży Xardasa, nieważne gdzie  z nim walczę nawet w miejscu w którym pierwotnie stoi to i tak respi armię szkieletów po utracie połowy HP ? Może to jakiś bug mi się trafił albo coś pozmieniali w ostatnim patchu , bo póki co nie da się go pokonać
 
:D

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hearthstone Zabiłem go łukiem, gram na normalnym i wersji 066.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dlaczego niektórzy po prostu nie użyją wyszukiwarki przed zadaniem pytania?
 

Problemix

Problemix

Użytkownicy
posty104
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
wie ktoś co trzeba zrobić aby Tekla uczyła pieczenia ciast? kiedyś mi się udało wywołać ten dialog ale nie wiem czy przez ciągłe loadowanie czy odpowiednią porę dnia, jakieś pomysły ?

Post połączony: 2017-05-20, 08:42
Oki już rozgryzłem, trzeba najpierw kliknąć lub podejść do pieca w pomieszczeniu obok.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dużo tracę nie będąc w gildii kupców? Luther mi się zbugował i nie dostaje zadania z Sarą, jestem w 5 akcie.
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Czemu do cholery temu bosowi pelzacza z pustyni adanosa zostaje jeden pieprzony hp za kazdym razem. Co to za bug? Nie jstem w stanie nic mu zrobic a pasek zycia zniknal 2 minuty temu....
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest jakiś sposób na Azgalora bo po pewnym czasie przyzywa te shadow ghosty czy jak to się tam nazywało no i trochę ciężko jest a jego życie szybko się regeneruje .
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Kyubie Jeżeli chodzi o Kurasta, to na niego zarzucasz kolumnę i po sprawie.
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czemu do cholery temu bosowi pelzacza z pustyni adanosa zostaje jeden pieprzony hp za kazdym razem. Co to za bug? Nie jstem w stanie nic mu zrobic a pasek zycia zniknal 2 minuty temu....
musisz uderzyć w ten bęben pałką i ona się pojawi, wtedy łapie na tobie agro a ty szybko wchodzisz na górę tego budynku i tam jest taka belka naciskasz ona spada i zabija pelzacza.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone Zabiłem go łukiem, gram na normalnym i wersji 066.

Już pisałem bije go kuszą z tego posągu demona kiedy HP spadnie mu poniżej 10 k HP to pojawia się ogromna ilość szkieletów i cały czas się pomnaża aż w końu wywala mi acces ? Kurcze pokazałbym filmik ale nie wiem jak
 
:D


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry