Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905258 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905258

Odpowiedzi 37317

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten Tiraks powinien pojawić się,kiedy porozmawiasz z Gor Na Toth'em.
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
W dodatku o północy jest już po fakcie, idź tam o 22.

Pytanie (0066): czy trzeba było coś zrobić żeby dostać zadanie z dziadkiem Falka?  Któreś zadanie zakończyć czy coś? Bo w rozmowie z nim nie mam tej opcji, zrobiłem dla nich już sporo zadań, a nie pamiętam jak to wyglądało gdy grałem na 0065.
Trzeba było znaleźć bodajże sakiewkę, która leżała gdzieś na wykopaliskach w Khorinis, tam gdzie są magowie wody. Jakim cudem ludzie wbijają do Jarkendaru mając tylko 17 level? Sam trafiłem tam mając 30 któryś, z początku drugiego rozdziału.
Sakiewka jest koło cieniostowora obok małej piramidy. 30 lvl dostając się pierwszy raz do jarka? Byłeś wcześniej w jakimś nowym świecie?
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Warto nauczyć się tarczy lub dwóch mieczy? Jak zdobyć wytrzymałość, jest jakiś sposób poza wydawaniem punktów nauki od początku gry latam z 100 (gram na normalu)
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
1. W sumie to niezbyt, dwóch mieczy uczysz się dla... dwóch par mieczy (?) bądź trzech cuś takiego, co do tarcz, to już lepszy deal, możesz w to pójść, ale i tak polecam jak najszybciej wymaksować sobie dwurękę i latać z jakimś Urźelem czy innym Szponem
2.Poty, tabliczki i jedzonka :)
 

WojownikAdanosa

WojownikAdanosa

Użytkownicy
posty77
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
80 siły 60% w 1h, 40 punktów nauki w co dawać? Kowalstwo mam wyuczone do el bastrado, umiem zdjemować skóry i patroszyć, myślę nad nauką  czytania tabliczek... Fajne bronie jednoręczne w 1 rozdziale? Aktualnie zdobyłem jedynie Orc Slayera.
Pakuj w sile tak do 120 min ja grając magiem w 1 rozdziale miałem 100 zręki. Na easy,ale jednak lancą wybiłem całe Khorinis, bo ognistą strzała to siebie mogłem ... ;) Szkoda, że potworki się nie respią,a jak już to mało ;(
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1 Gdzie sprawdzić lvl?
2 O co chodzi z tym że mam 70/50 siły? Czy to po prawo obowiązuje się do tego ile kosztuje kolejne 5 pnów siły a to po lewo pokazuje ile mam ogółem?
3 Warto zaoszczędzić trochę pieniędzy mam 3 tysiące i nie mam co z nimi zrobić?
4 Mam mistrza w 1h, teraz lepiej dawać w 2h?
Sorry za tyle pytań ale nie chce zepsuć sobie gry, chce spokojnie fajnie grać, już teraz dostaje kurwicy jak zabijałem sobie bandytów w latarni a tu nagle ork z lasu i się biłem z 3 osobami

 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W dodatku o północy jest już po fakcie, idź tam o 22.

Pytanie (0066): czy trzeba było coś zrobić żeby dostać zadanie z dziadkiem Falka?  Któreś zadanie zakończyć czy coś? Bo w rozmowie z nim nie mam tej opcji, zrobiłem dla nich już sporo zadań, a nie pamiętam jak to wyglądało gdy grałem na 0065.
Trzeba było znaleźć bodajże sakiewkę, która leżała gdzieś na wykopaliskach w Khorinis, tam gdzie są magowie wody. Jakim cudem ludzie wbijają do Jarkendaru mając tylko 17 level? Sam trafiłem tam mając 30 któryś, z początku drugiego rozdziału.
Sakiewka jest koło cieniostowora obok małej piramidy. 30 lvl dostając się pierwszy raz do jarka? Byłeś wcześniej w jakimś nowym świecie?
Wydaje mi się, że poza Khorinis to raczej nic, chyba nawet nie miałem możliwości znaleźć się w innym. Khorinis tym magiem też całego nie wybiłem, mając około 100 zręczności takim orkom mogłem... nic w sumie nie mogłem. Za to porobiłem chyba wszystko, co mogłem, jeżeli chodzi o zadania, do niektórych musiałem użyć np. deszczu ognia. Level w jarku to był około 33-34. W trakcie Jarkendaru mam ponad 70 pkt retoryki i chyba 41 level (wciąż nie wyczyściłem całego i nie byłem u Kruka).

Post połączony: 2017-04-26, 22:47
1 Gdzie sprawdzić lvl?
2 O co chodzi z tym że mam 70/50 siły? Czy to po prawo obowiązuje się do tego ile kosztuje kolejne 5 pnów siły a to po lewo pokazuje ile mam ogółem?
3 Warto zaoszczędzić trochę pieniędzy mam 3 tysiące i nie mam co z nimi zrobić?
4 Mam mistrza w 1h, teraz lepiej dawać w 2h?
Sorry za tyle pytań ale nie chce zepsuć sobie gry, chce spokojnie fajnie grać, już teraz dostaje kurwicy jak zabijałem sobie bandytów w latarni a tu nagle ork z lasu i się biłem z 3 osobami
1. Bodajże C, domyślnie powinno być ustawione.
2. To jest według wzoru siła ze wszystkimi bonusami/siła "na czysto", czyli taka ulepszana tylko poprzez naukę za punkty. I tak też masz to liczone, jeżeli chcesz się jej uczyć dalej.
3. Nie wiem, na jakiej fazie gry jesteś i co masz wyuczone.
4. Skoro masz tylko tyle siły, to raczej nie bardzo, bo prawdopodobnie jesteś w pierwszym rozdziale. Na 2h przyjdzie czas.
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gdzie jest Lester w 5. rozdziale, chcę go zrekrutować na statek a tu nigdzie go ni ma xd Niefajnie tak kumpla zostawić ;d
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Z ogólnych pytań w 0066 dodali tylko nowy teren w khorinis czy też indziej?😁
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Z ogólnych pytań w 0066 dodali tylko nowy teren w khorinis czy też indziej?😁
Jak już o nowym terenie w Khorinis, to tamci magowie w wieży z terenu, do którego można zejść kierując się z wieży Xardasa do miasta - oni są związani z jakimś zadaniem? I co można u nich znaleźć?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Myślę, że tylko dla nekromantów, sam zabiłem dla expa i innych pierdół
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
W dodatku o północy jest już po fakcie, idź tam o 22.

Pytanie (0066): czy trzeba było coś zrobić żeby dostać zadanie z dziadkiem Falka?  Któreś zadanie zakończyć czy coś? Bo w rozmowie z nim nie mam tej opcji, zrobiłem dla nich już sporo zadań, a nie pamiętam jak to wyglądało gdy grałem na 0065.
Trzeba było znaleźć bodajże sakiewkę, która leżała gdzieś na wykopaliskach w Khorinis, tam gdzie są magowie wody. Jakim cudem ludzie wbijają do Jarkendaru mając tylko 17 level? Sam trafiłem tam mając 30 któryś, z początku drugiego rozdziału.
Sakiewka jest koło cieniostowora obok małej piramidy. 30 lvl dostając się pierwszy raz do jarka? Byłeś wcześniej w jakimś nowym świecie?
Wydaje mi się, że poza Khorinis to raczej nic, chyba nawet nie miałem możliwości znaleźć się w innym. Khorinis tym magiem też całego nie wybiłem, mając około 100 zręczności takim orkom mogłem... nic w sumie nie mogłem. Za to porobiłem chyba wszystko, co mogłem, jeżeli chodzi o zadania, do niektórych musiałem użyć np. deszczu ognia. Level w jarku to był około 33-34. W trakcie Jarkendaru mam ponad 70 pkt retoryki i chyba 41 level (wciąż nie wyczyściłem całego i nie byłem u Kruka).

Post połączony: 2017-04-26, 22:47
1 Gdzie sprawdzić lvl?
2 O co chodzi z tym że mam 70/50 siły? Czy to po prawo obowiązuje się do tego ile kosztuje kolejne 5 pnów siły a to po lewo pokazuje ile mam ogółem?
3 Warto zaoszczędzić trochę pieniędzy mam 3 tysiące i nie mam co z nimi zrobić?
4 Mam mistrza w 1h, teraz lepiej dawać w 2h?
Sorry za tyle pytań ale nie chce zepsuć sobie gry, chce spokojnie fajnie grać, już teraz dostaje kurwicy jak zabijałem sobie bandytów w latarni a tu nagle ork z lasu i się biłem z 3 osobami
1. Bodajże C, domyślnie powinno być ustawione.
2. To jest według wzoru siła ze wszystkimi bonusami/siła "na czysto", czyli taka ulepszana tylko poprzez naukę za punkty. I tak też masz to liczone, jeżeli chcesz się jej uczyć dalej.
3. Nie wiem, na jakiej fazie gry jesteś i co masz wyuczone.
4. Skoro masz tylko tyle siły, to raczej nie bardzo, bo prawdopodobnie jesteś w pierwszym rozdziale. Na 2h przyjdzie czas.
To coś tu jest nie tak bo ja wjechałem do jarka również na 17 lvl. Nawidoczniej na różnych poziomach trudności dostaje się różne ilości expa.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie co do rud. Znalazłem rudę żelaza w jaskini nie daleko wschodniej bramy Khorinis. Można złoże kopać w nieskończoność? Bo kopię, kopię i kopię, a tu złoże nie znika
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Jak grałem na 62 to się nie kończyła
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W dodatku o północy jest już po fakcie, idź tam o 22.

Pytanie (0066): czy trzeba było coś zrobić żeby dostać zadanie z dziadkiem Falka?  Któreś zadanie zakończyć czy coś? Bo w rozmowie z nim nie mam tej opcji, zrobiłem dla nich już sporo zadań, a nie pamiętam jak to wyglądało gdy grałem na 0065.
Trzeba było znaleźć bodajże sakiewkę, która leżała gdzieś na wykopaliskach w Khorinis, tam gdzie są magowie wody. Jakim cudem ludzie wbijają do Jarkendaru mając tylko 17 level? Sam trafiłem tam mając 30 któryś, z początku drugiego rozdziału.
Sakiewka jest koło cieniostowora obok małej piramidy. 30 lvl dostając się pierwszy raz do jarka? Byłeś wcześniej w jakimś nowym świecie?
Wydaje mi się, że poza Khorinis to raczej nic, chyba nawet nie miałem możliwości znaleźć się w innym. Khorinis tym magiem też całego nie wybiłem, mając około 100 zręczności takim orkom mogłem... nic w sumie nie mogłem. Za to porobiłem chyba wszystko, co mogłem, jeżeli chodzi o zadania, do niektórych musiałem użyć np. deszczu ognia. Level w jarku to był około 33-34. W trakcie Jarkendaru mam ponad 70 pkt retoryki i chyba 41 level (wciąż nie wyczyściłem całego i nie byłem u Kruka).

Post połączony: 2017-04-26, 22:47
1 Gdzie sprawdzić lvl?
2 O co chodzi z tym że mam 70/50 siły? Czy to po prawo obowiązuje się do tego ile kosztuje kolejne 5 pnów siły a to po lewo pokazuje ile mam ogółem?
3 Warto zaoszczędzić trochę pieniędzy mam 3 tysiące i nie mam co z nimi zrobić?
4 Mam mistrza w 1h, teraz lepiej dawać w 2h?
Sorry za tyle pytań ale nie chce zepsuć sobie gry, chce spokojnie fajnie grać, już teraz dostaje kurwicy jak zabijałem sobie bandytów w latarni a tu nagle ork z lasu i się biłem z 3 osobami
1. Bodajże C, domyślnie powinno być ustawione.
2. To jest według wzoru siła ze wszystkimi bonusami/siła "na czysto", czyli taka ulepszana tylko poprzez naukę za punkty. I tak też masz to liczone, jeżeli chcesz się jej uczyć dalej.
3. Nie wiem, na jakiej fazie gry jesteś i co masz wyuczone.
4. Skoro masz tylko tyle siły, to raczej nie bardzo, bo prawdopodobnie jesteś w pierwszym rozdziale. Na 2h przyjdzie czas.
To coś tu jest nie tak bo ja wjechałem do jarka również na 17 lvl. Nawidoczniej na różnych poziomach trudności dostaje się różne ilości expa.
Na jakim grasz? Ja na hardzie.
 

Holor

Holor

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Podeśle ktoś kod na tabliczkę, przy pomocy której otwierało się drugą bramę? Z nijakiego powodu po połączeniu ich na pulpicie nie dostałem tej tablicy i nie mam jak otworzyć bramy(jbc chodzi mi o bramę do świątyni prawdy na pustyni Adanosa)
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Moja posiadłość sama na siebie nie zarabia. Mam 3 górników umowę z  hagenem a i tak moje fundusze nie rosną.
 

Kavvaii

Kavvaii

Użytkownicy
posty21
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pewien problem, dotyczy on wątku w jarkendarze, otóż w solucji jest napisane: "Kolejnym krokiem jest udanie się do domu uczonych, żeby przetransformować moc z runy do tabliczki."
Nie mam pojęcia co zrobić, byłem w bibliotece, ogólnie we wszystkich świątyniach i dalej nie znalazłem tego, jakieś porady do tego?
 

WojownikAdanosa

WojownikAdanosa

Użytkownicy
posty77
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pewien problem, dotyczy on wątku w jarkendarze, otóż w solucji jest napisane: "Kolejnym krokiem jest udanie się do domu uczonych, żeby przetransformować moc z runy do tabliczki."
Nie mam pojęcia co zrobić, byłem w bibliotece, ogólnie we wszystkich świątyniach i dalej nie znalazłem tego, jakieś porady do tego?
w domu uczonych jest taki pulpit podwójny musisz z niego skorzystać
 

Kavvaii

Kavvaii

Użytkownicy
posty21
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dom uczonych to ta biblioteka w kanionie? Jak tak to gdzie dokładnie jest ten pulpit bo po lewej nie widzę nic konkretnego a po prawej są zamknięte drzwi
 


0 użytkowników i 13 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry