Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903369 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903369

Odpowiedzi 37317

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po co są teraz jagody i grzyby, skoro nie robi się z nich eliksirów życia? Macie jakieś pomysły, jak podbić poziom hp, mam 17 poziom(właśnie wbiłem do jarkendaru), 220hp wbijane samymi potami, poziom gry trudny.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Z jagód robi się kompoty, a z grzybów ciasta.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Bombirek

Bombirek

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanko apropo kamieni druidów. Znalazłem wszystkie te kamienie w khorinis i nie mogę niektórych aktywować np w obozie myśliwych. Klikam z każdej strony tego kamienia i nic ... Czy ja coś robię nie tak ?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czemu jeszcze nie mogę otworzyć Hal Irdorath? Jestem w 5. rozdziale, wszedłem do starej biblioteki magów, biorę książkę i nie mogę jej otworzyć, o co chodzi?
 

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę jakiś dobry miecz dwuręczny w pierwszym rozdziale?
 

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
U was też tabliczki dają tyle samo statystyk? 0066.1 hotfix 5
Nie ważne jaki poziom tabliczki dodaje tyle samo...
Mana-5 HP-10 Zreka/Siła-2 i %-1
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
@chowder123 jeden najemnik na farmie akila ma 90/70 chyba, jak jestes straznikiem swiatynnym to ten mistrz straznikow ma fajny mieczyk na sprzedanie.
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w 1 rozdziale, dołączyłem niedawno do gildi złodziei i zostałem kowalem, poszedłem do górnego miasta mając misję na listy dla Gallahada, Gerbandt dał mi misję z gildią zabójców, poszedłem do karczmy i wykłóciłem się z Nieznajomym, co dało mi +500 expa za to zadanie ale teraz jest problem, gdy ide w miejsce o północy tam gdzie w returningu 1.0 Mistrz Zabojców zabija Wambo nic się nie dzieje, Gerbandt mi mówił że mam czekac o północy w górnym mieście, a nic się nie dzieje, jestem w kropce pomocy? Mistrz gildi nie rusza się z sceny.
 

Trumm

Trumm

Użytkownicy
posty204
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w 1 rozdziale, dołączyłem niedawno do gildi złodziei i zostałem kowalem, poszedłem do górnego miasta mając misję na listy dla Gallahada, Gerbandt dał mi misję z gildią zabójców, poszedłem do karczmy i wykłóciłem się z Nieznajomym, co dało mi +500 expa za to zadanie ale teraz jest problem, gdy ide w miejsce o północy tam gdzie w returningu 1.0 Mistrz Zabojców zabija Wambo nic się nie dzieje, Gerbandt mi mówił że mam czekac o północy w górnym mieście, a nic się nie dzieje, jestem w kropce pomocy? Mistrz gildi nie rusza się z sceny.
A tego samego dnia spytałeś się Gerbandta?? bo jak nie to musisz tego samego dnia tam być w tym miejscu a nie nast.
 

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Najpopularniejszy bug w tym modzie, musisz podejść od strony studni, czyli od drugiej, przekradnij sie obok domu sędziego
 

Harrley

Harrley

Użytkownicy
posty72
Propsy25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W dodatku o północy jest już po fakcie, idź tam o 22.

Pytanie (0066): czy trzeba było coś zrobić żeby dostać zadanie z dziadkiem Falka?  Któreś zadanie zakończyć czy coś? Bo w rozmowie z nim nie mam tej opcji, zrobiłem dla nich już sporo zadań, a nie pamiętam jak to wyglądało gdy grałem na 0065.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W dodatku o północy jest już po fakcie, idź tam o 22.

Pytanie (0066): czy trzeba było coś zrobić żeby dostać zadanie z dziadkiem Falka?  Któreś zadanie zakończyć czy coś? Bo w rozmowie z nim nie mam tej opcji, zrobiłem dla nich już sporo zadań, a nie pamiętam jak to wyglądało gdy grałem na 0065.
Trzeba było znaleźć bodajże sakiewkę, która leżała gdzieś na wykopaliskach w Khorinis, tam gdzie są magowie wody. Jakim cudem ludzie wbijają do Jarkendaru mając tylko 17 level? Sam trafiłem tam mając 30 któryś, z początku drugiego rozdziału.
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Jest jakas alternatywne dojście do Gildi Zabójców ? Przegapiłem spotkanie w górny mieście z tym Galianem i Wambo.
2.Gdzie jest Miecz Harta tego orkowego najemnika?
3.O co chodzi dokladnie w zadaniu wojna klanów ? Pisze ze mam pokonać klan 'Ice Wind'(chyba tak sie nazywa) ale oni nieśmiertelni sa .
4. Gdzie jest lodowy troll ?
 

WojownikAdanosa

WojownikAdanosa

Użytkownicy
posty77
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
U was też tabliczki dają tyle samo statystyk? 0066.1 hotfix 5
Nie ważne jaki poziom tabliczki dodaje tyle samo...
Mana-5 HP-10 Zreka/Siła-2 i %-1
Teraz to normalne polecam changelog czytać ;)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1.Jest jakas alternatywne dojście do Gildi Zabójców ? Przegapiłem spotkanie w górny mieście z tym Galianem i Wambo.
2.Gdzie jest Miecz Harta tego orkowego najemnika?
3.O co chodzi dokladnie w zadaniu wojna klanów ? Pisze ze mam pokonać klan 'Ice Wind'(chyba tak sie nazywa) ale oni nieśmiertelni sa .
4. Gdzie jest lodowy troll ?
1. Tylko jako strażnik miejski, do tego niekiedy niemożliwe do wykonania. Zaczyna się od questa od Andre - jeśli go nie ma, znaczy że quest z Gerbrandtem to blokuje.
2. W magazynie na zamku, pośród skrzyń. Poszukaj, gdzieś tam leży.
3. Musisz robić zadanie "Wyprawa magów ognia" - w 7. rozdziale wpadnie ci do ręki runa do naładowania z pięciu stosów rudy - jeden jest w klanie Mroźnych Wichrów (takie własne pseudotłumaczenie), po naładowaniu możesz pogadać z wodzem orków, on wtedy wyśle oddział, możesz do nich dołączyć - wtedy wrodzy orkowie nie będą już nieśmiertelni.
4. Nie opiszę tego, bo sam trafiłem przypadkiem. Połaź po krainie, poszukaj jaskiń.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Jest jakas alternatywne dojście do Gildi Zabójców ? Przegapiłem spotkanie w górny mieście z tym Galianem i Wambo.
2.Gdzie jest Miecz Harta tego orkowego najemnika?
3.O co chodzi dokladnie w zadaniu wojna klanów ? Pisze ze mam pokonać klan 'Ice Wind'(chyba tak sie nazywa) ale oni nieśmiertelni sa .
4. Gdzie jest lodowy troll ?
1. Tylko jako strażnik miejski, do tego niekiedy niemożliwe do wykonania. Zaczyna się od questa od Andre - jeśli go nie ma, znaczy że quest z Gerbrandtem to blokuje.
2. W magazynie na zamku, pośród skrzyń. Poszukaj, gdzieś tam leży.
3. Musisz robić zadanie "Wyprawa magów ognia" - w 7. rozdziale wpadnie ci do ręki runa do naładowania z pięciu stosów rudy - jeden jest w klanie Mroźnych Wichrów (takie własne pseudotłumaczenie), po naładowaniu możesz pogadać z wodzem orków, on wtedy wyśle oddział, możesz do nich dołączyć - wtedy wrodzy orkowie nie będą już nieśmiertelni.
4. Nie opiszę tego, bo sam trafiłem przypadkiem. Połaź po krainie, poszukaj jaskiń.
Dzieki :)
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
1.Jest jakas alternatywne dojście do Gildi Zabójców ? Przegapiłem spotkanie w górny mieście z tym Galianem i Wambo.
2.Gdzie jest Miecz Harta tego orkowego najemnika?
3.O co chodzi dokladnie w zadaniu wojna klanów ? Pisze ze mam pokonać klan 'Ice Wind'(chyba tak sie nazywa) ale oni nieśmiertelni sa .
4. Gdzie jest lodowy troll ?
Kurde, co do tego ostatniego nie jestem pewny, ale ja znalazłem go w takiej jaskini, z której można się wydostać jedynie runą teleportacyjną. Gdzieś na "krańcach" tej lodowej mapy.
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A zna ktoś kod na Tiraksa ten co powinien być po wykonaniu questa Miesa dla zbieraczy?? Bo mam chyba buga i go nigdzie nie ma :/
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
80 siły 60% w 1h, 40 punktów nauki w co dawać? Kowalstwo mam wyuczone do el bastrado, umiem zdjemować skóry i patroszyć, myślę nad nauką  czytania tabliczek... Fajne bronie jednoręczne w 1 rozdziale? Aktualnie zdobyłem jedynie Orc Slayera.
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
80 siły 60% w 1h, 40 punktów nauki w co dawać? Kowalstwo mam wyuczone do el bastrado, umiem zdjemować skóry i patroszyć, myślę nad nauką  czytania tabliczek... Fajne bronie jednoręczne w 1 rozdziale? Aktualnie zdobyłem jedynie Orc Slayera.
Co do broni jednorecznych to mało jest fajnych bardziej w returningu dominuja bronie dwureczne ,a co do nauki jezyków to śmiało mozesz wydac na nie punkty bo sie bardzo opłaca.
 


0 użytkowników i 8 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry