Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903004 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903004

Odpowiedzi 37317

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Możliwe jest pokonanie tego maga na pustyni w dużej wierzy? bo mam 1920hp i na 2 hity bierze mnie , mam ulepszony na maks pancerz stranika swiatynnego sredni,
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możliwe jest pokonanie tego maga na pustyni w dużej wierzy? bo mam 1920hp i na 2 hity bierze mnie , mam ulepszony na maks pancerz stranika swiatynnego sredni,

Pancerz strażnika nic nie da bo gość bije z magii (co chwila puszcza deszcz ognia). Pokonałem go w 3 rozdziale magiem z runy zniszczenie ożywieńca, zużywając jakies 30 potków życia i many w międzyczasie.

Ode mnie pytanie dla kogoś kto grał magiem. Jak pokonać ostatniego orka na arenie, założyłem wszystko co mogłem i ze 170 siły praktycznie nic mu nie robię
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
A to trzeba go zabić by posunąć wątek z martwym drzewem? bo w sumie zabilem golema dalem jajo pare wod i te kamienie ogniskujace i nie wiem co dalej
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A to trzeba go zabić by posunąć wątek z martwym drzewem? bo w sumie zabilem golema dalem jajo pare wod i te kamienie ogniskujace i nie wiem co dalej

Z tego co pamiętam nie jest związany z głównym wątkiem na pustyni, ale ma fajny amulet. Zajrzyj do solucji.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Musisz wszystkie kapliczki uruchomić jest ich 5 oraz te takie studzienki ożywić czy Bóg wie co też jest ich 5, jak już zabijesz ognistego golema, czarnego trolla strażnika martwego drzewa, i złożysz smocze jajo w ofierze to wracasz do piramidy czytasz pulpit, i teraz musisz ożywić martwe drzewo, idziesz do Saturasa potem Xardasa i jak przyniesiesz mu składniki to zrobi Ci eliksir, ożywiasz drzewo i czytasz znów pulpit w piramidzie, wchodzisz w teleport po prawej stronie piramidy i otwiera Ci dolną cześć piramidy, gdzie znajduję się korona.
 

Nubuku

Nubuku

Użytkownicy
posty99
Propsy4
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Chyba mam problem :| Nie mam jak wejsc so kopalni orkow, zrobilem doline i swiatynie sniacego, gadalem ze straznikiem kopalni ale nadal nie mam nic u Thralla z kopalnia, cos pominalem?;v
 

Pokora22

Pokora22

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dwa pytania:

1. Właśnie rozpocząłem 4 akt nekro, 4 krąg itd. Miałem już w poprzednim akcie latający dywan, ale nie mogłem użyć (wyświetlało, że potrzeba 4 krąg). Teraz nadal nie mogę go użyć, ale nic nie wyświetla. Po prostu nic się nie dzieje, nawet się nie przesuwa w ekwipunku jak inne przedmioty przy użyciu.

2. Jakiś sposób na zdobycie szacunku orków będąc magiem? Arena trochę odpada, bo z Ulu Mulu nic nie robię pierwszemu orkowi...

EDIT: + jeszcze jedno małe. Wyczerpałem wszystkie źródła rudy złota w jarkendarze i górniczej dolinie. Jest jeszcze jakiś sposób na sztabki? Chciałem pobawić się w złotnika, ale bez sztabek słabo widze. Może przetapianie złotych monet w sztabki?
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie da sie przetapiac monet w sztabki.

Mi tez nie dzialal ten dywan jak gralem nekro.

A zdobycie na arenie szacunku u orkow grajac magiem jest niemozliwe.
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chyba mam problem :| Nie mam jak wejsc so kopalni orkow, zrobilem doline i swiatynie sniacego, gadalem ze straznikiem kopalni ale nadal nie mam nic u Thralla z kopalnia, cos pominalem?;v
Dywan sie uzywa którymś skrótem sprawdz w opcjach
Do Kopalni orków zeby wejsc musisz miec quest od Garonda z zaginionymi Paladynami Gadasz z Talbinem mowi ci ze widzial ostatnio jak orkowie kogos prowadzili potem gadasz z Jerganem tym co go spotykasz na poczatku gorniczej doliny(pozniej sie przeniesie do grupy Fajetha) pytasz go czy ostatnio nie widzial czegos ciekawego. Potem idziesz do Garonda zdajesz mu relacje i powie ci ze musisz za wszelka cene ich uwolnic bla bla. Idziesz do Ur-Thralla mowisz mu ze podobno jest Paladyn i ze moglbys go dla niego odszukac (niezla sciema btw) i w ten sposob uzyskujesz dostep do Kopalni Zelaza
 

kranik

kranik

Użytkownicy
posty62
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak pokonać golema który strzeże przejścia do wieży związanej z zadaniem necromation? Używam zaklęcia światła i pojawia mi się wpis w dzienniku, że niewiadomo czemu zaklęcie nie zadziałało a golem dalej żyje.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zaklecie swiatla ale paladynow do kupienia u martina
 

Pokora22

Pokora22

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie da sie przetapiac monet w sztabki.

Mi tez nie dzialal ten dywan jak gralem nekro.

A zdobycie na arenie szacunku u orkow grajac magiem jest niemozliwe.

W 4 akcie nauczyłem się robić biżuterie z rudy, więc jest ok. Z szacunkiem orków może być problem, bo zabiłem 'pierwszą połowe' miasta zanim się skapnąłem, że to jest coś ważniejszego (miejsce gdzie filmik się odpala)... =/

Odnośnie dywanu, sprawdzałem w opcjach klawisze ale żadna z tych kombinacji nic nie robi prawie ..

EDIT: A jednak. Num w kombinacji działa tylko jak numeryczna jest wyłączona... dziwnie, ale jest. Dywan jest ... inny niż się spodziewałem. (Shift + Num 9 dla szukających ew.)
 

kranik

kranik

Użytkownicy
posty62
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zaklecie swiatla ale paladynow do kupienia u martina
dziękuje pomogło :)

Czy ktoś wie co trzeba zrobić żeby gomez zlecił nam misję ratowania jego duszy? Ponoć ma to jakiś związek z posążkami inosa które chce lutero -problem w tym, że jakieś posążki mu już dałem i zadanie to mam wykonane (chyba).

 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie z ratowaniem duszy gomeza jest zwiazane z czarnymi posazkami innosa. Gildia kupcow.

Czy dzieki temu dywanowi da sie podleciec do bryl mineralow ktore sa bardzo wysoko i da sie wydobywac te brylki? :D :D :D
 

Nubuku

Nubuku

Użytkownicy
posty99
Propsy4
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Chyba mam problem :| Nie mam jak wejsc so kopalni orkow, zrobilem doline i swiatynie sniacego, gadalem ze straznikiem kopalni ale nadal nie mam nic u Thralla z kopalnia, cos pominalem?;v
Dywan sie uzywa którymś skrótem sprawdz w opcjach
Do Kopalni orków zeby wejsc musisz miec quest od Garonda z zaginionymi Paladynami Gadasz z Talbinem mowi ci ze widzial ostatnio jak orkowie kogos prowadzili potem gadasz z Jerganem tym co go spotykasz na poczatku gorniczej doliny(pozniej sie przeniesie do grupy Fajetha) pytasz go czy ostatnio nie widzial czegos ciekawego. Potem idziesz do Garonda zdajesz mu relacje i powie ci ze musisz za wszelka cene ich uwolnic bla bla. Idziesz do Ur-Thralla mowisz mu ze podobno jest Paladyn i ze moglbys go dla niego odszukac (niezla sciema btw) i w ten sposob uzyskujesz dostep do Kopalni Zelaza

Niech Ci pan Bog w dzieciach wynagrodzi, tlustych i pyskatych!:D

Btw.. o jaki wam kurna dywan chodzi xD
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
A ja mam kilka pytanek:
1. Gdzie w GD jest kamień teleportacyjny (do aktywowania), który przenosi do zamku lub obok zamku?
2. Czy jak nie wybije orków spod zamku w 3 rozdziale to strace ich respawn w późniejszych rozdziałach pod zamkiem?
3. Czy jak pójdę na pustynie adanosa dopiero w 4r to strace coś z zadań itd. ?
4. Czy jest jakiś alternatywny przepis na misktury z premią do maks. many, oprócz tego, którego możemy się nauczyć? Jeżel tak to gdzie go dostać i kiedy?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A ja mam kilka pytanek:
1. Gdzie w GD jest kamień teleportacyjny (do aktywowania), który przenosi do zamku lub obok zamku?
2. Czy jak nie wybije orków spod zamku w 3 rozdziale to strace ich respawn w późniejszych rozdziałach pod zamkiem?
3. Czy jak pójdę na pustynie adanosa dopiero w 4r to strace coś z zadań itd. ?
4. Czy jest jakiś alternatywny przepis na misktury z premią do maks. many, oprócz tego, którego możemy się nauczyć? Jeżel tak to gdzie go dostać i kiedy?

1. Kamień jest pomiędzy budynkiem w którym przebywa Garond i starą siedzibą magów ognia w tej "wnęce"
2. Myślę że nie
4. Z grzybów możesz zupę zrobić z tego co pamiętam nauczy cie tego Snaf. No i jeszcze jedno z win dodaje +3.
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
A ja mam kilka pytanek:
1. Gdzie w GD jest kamień teleportacyjny (do aktywowania), który przenosi do zamku lub obok zamku?
2. Czy jak nie wybije orków spod zamku w 3 rozdziale to strace ich respawn w późniejszych rozdziałach pod zamkiem?
3. Czy jak pójdę na pustynie adanosa dopiero w 4r to strace coś z zadań itd. ?
4. Czy jest jakiś alternatywny przepis na misktury z premią do maks. many, oprócz tego, którego możemy się nauczyć? Jeżel tak to gdzie go dostać i kiedy?

1. Kamień jest pomiędzy budynkiem w którym przebywa Garond i starą siedzibą magów ognia w tej "wnęce"
2. Myślę że nie
4. Z grzybów możesz zupę zrobić z tego co pamiętam nauczy cie tego Snaf. No i jeszcze jedno z win dodaje +3.
Dzięki :) pamiętam, że w returnie był przepis na eliksir z ciemnych grzybów ale takiego nie znalazłem u żadnego npc.
Dodatkowe pytanko:
5. O co chodzi w zadaniu od Parcivala w 3 rozdziale ze zniszczeniem jakichś orków?
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Gdzie można znaleźć fajny miecz 2 ręczny w 3 rozdziale ? Mam miecz za 4k od bractwa który po naostrzeniu  zadaje 207 i czy jak wbija 100 do alchemi to miksture zręczności będę miał +2 ?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Zwiększone atrybuty za picie mikstur masz, gdy przy którymś atrybucie masz napis "Prf" w statystykach. Wtedy mikstury zwiększające ten atrybut mają podwójny efekt.
 


0 użytkowników i 14 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry