Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902840 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902840

Odpowiedzi 37317

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Spróbuj po 1 punkcie
 

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Opłaca się uczyć specjalnych umiejętności Vatrasa? Jak szybko regeneruje się wtedy zdrowie?wytrzymałość?
 

zielakxar

zielakxar

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
venuen - ja się tego nauczyłem i nie żałuje. Lepszy regen wytrzymałości robi różnice - po wyuczeniu znacznie przyjemniej się eksploruje nowe tereny (prawie non stop można biegać).
Mana szału nie robi, ale zawsze trochę się tam zregeneruje.

Mam pytanie co do wątku opiekunów - wyczytałem, że by nauczyć się języka demonów u Creol-a można go poprostu zabić - w ten sposób nie będzie trzeba wydawać 20 pn i golda. Pytanie jak tego dokonać i czy nie daje on przypadkiem lub nie jest potrzebny do innych questów? Generalnie jakiekolwiek próby zaatakowania go kończą się automatycznym zgonem przy uderzeniu.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Poproszę źródło, w którym przeczytałeś, że Kreola można zabić.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



zielakxar

zielakxar

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W returningu pierwszym mozna bylo dziada ubic, tutaj widocznie juz nie

tldr:
myslalem ze to nie chodzi o taka zwykla smole, ale jak o to, to ok, dzieki, bo smola w inventory nazywa sie pitch, a w dzienniku w liscie potrzebnych rzeczy do wytworzenia tego miecza jak i w kilku innych przypadkach jest napisane resin,
poza tym nie mam jeszcze moonestone, robiles ten miecz moze? jak tak to skad wytrzasnac moonstone

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego Resin jest smołą, to doszedłem w ten sposób:

Musiałem stworzyć runę demonologii. Nigdzie nie jest napisane, że potrzeba do tego runę najwyższego poziomu (20 kawałków run i 2 magiczne sztaby). Jak podchodziłem do stołu demonologicznego to myślałem właśnie że Resinu mi brakuje. Przeczytałem na googlu na czym dokładnie polega żywicowanie, i szukałem drzew i je ścinałem toporkiem i kombinowałem jakby tu ten Resin pozyskać.  :hmmm: :lol2: Oczywiście w miarę szybko odpuściłem, stworzyłem runę najwyższego poziomu i buum.. poszło. Nawet w skryptach jak przeglądałem to nie ma za chuja niczego co nazywa się Resin.

Co do moonstone, to jedna sztuka jest z tego co pamiętam w tym samym miejscu gdzie są Łzy Adanosa w wątku z ucieczką Kruka. A miecza jeszcze nie robiłem, nie wiem po co mi on skoro jestem nekromantą i wszystkich przeciwników oprócz smoków cisnę za pomocą dwóch-trzech książęcych demonów. A resztę jak na razie za pomocą czaru Pocisk Śmierci - to ta sama runa której używają nieumarli magowie na Pustyni Adanosa.

Jeśli jeszcze kiedyś zagram w Returninga, to będę miał poważną zgryzotę - jak ja sobie poradzę bez Sankta Omen? :D :D
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzieki, ja tego moonstonea chcialem po kopalniach szukac

Przeczytałem na googlu na czym dokładnie polega żywicowanie, i szukałem drzew i je ścinałem toporkiem i kombinowałem jakby tu ten Resin pozyskać.  :hmmm: :lol2:

 :F :F :F :F
No tak, zywica to z drzew, a drzewa tu mozna scinac  :D a to zwykla smola jednak

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
W returningu pierwszym mozna bylo dziada ubic, tutaj widocznie juz nie

tldr:
myslalem ze to nie chodzi o taka zwykla smole, ale jak o to, to ok, dzieki, bo smola w inventory nazywa sie pitch, a w dzienniku w liscie potrzebnych rzeczy do wytworzenia tego miecza jak i w kilku innych przypadkach jest napisane resin,
poza tym nie mam jeszcze moonestone, robiles ten miecz moze? jak tak to skad wytrzasnac moonstone

Tak, a instalowałeś ostatnio ReBalance bo zostało to usunięte może jakieś 4/5 lat temu :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O tego kreola chodzi?
a to ja nie wiem w jaka wersje gralem, gralem ze spolszczeniem, sciagalem z linkow z tej strony jakie znalazlem jak pamietam, a gralem kiedys i niedawno tez, kiedys go ubilem ale chyba wczytalem bo sie balem ze bedzie do czegos on potrzebny, niedawno w rebalance 2.1 i kreola nie probowalem zabijac,
mniejsza z tym kreolem
nie da sie zabic, to sie nie da

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mogę się nauczyć wzmacniania zbroi rycerza? Co do tego będę potrzebować ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Simen, w innym temacie podales goto waypointy do tych kotlow do wody adanosa, znasz moze waypointy do tych przekletych kapliczek co te cholerne krysztaly trzeba wlozyc?
walesam sie po tej pustyni jak przybleda i jak wczesniej nie pamietalem gdzie te kotly sa i teraz caly czas je mijam jak ich nie trzeba, tak tych kapliczek znalezc nie moge, jedna mam @#$%$#@%@^
albo ktos moze zna?

Sehio

Sehio

Użytkownicy
posty52
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od razy kody, zero przyjemności z wykonanego zadania. Jeżeli kotły są bliżej centrum to te kaplice są bardziej na obrzeżach chyba oprócz jednej z którą się  męczyłem, ale chyba jest niedaleko tego krateru.
 

zielakxar

zielakxar

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sehio właśnie niestety mod i questy w nim wyglądają często tak, że jest zero przyjemności z wykonywania ich. Ot genialne questy typu "znajdź coś tam gdzieś w świecie, a nie powiem gdzie" - aż czasami zakrawa na "a znajdź sobie na forum bo nie chciało mi się robić dialogu do questa". To jest dla mnie zwykła niedoróbka podczas projektowania moda i też chętnie skorzystałbym tu z kodów by przebrnąć do contentu który faktycznie sprawia przyjemność.
 

Sehio

Sehio

Użytkownicy
posty52
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety cała pustynia nie jest przyjemna, sam się męczyłem i nie miałem z tego zbyt wiele przyjemności, ale miałem większą satysfakcje z tego gdy to zrobiłem. Jestem wielkim przeciwnikiem wszelkich ułatwień, kodów, czitów i często zdarza się, że narzucam komuś moją ideologię, także wybacz i wiem że jest to kilka godzin biegania, a jeśli ktoś nie ma czasu na takie chodzenie to może się do tego posunąć. Mogłem od razu spojrzeć na to obiektywnie, ale moja niechęć wzięła górę.
 

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zrobić zadanie Cargo ore? Znalazłem kości Alepha i w dzienniku zadań pojawił mi się wpis, że mógłby go ktoś przywrócić do życia. Byłem u Xardasa i nie ma żadnej opcji dialogowej.
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja tez z Xardasem mialem problem, ale ja mialem opcje dialogowa i have one more question czy cos takiego, jak masz tak samo to idz porob cos innego, mi po jakims czasie zaskoczylo


A co do pustyni to ja sie nie do konca pytalem co kto sadzi o uzywaniu kodow, bo delikatnie rzecz ujmujac nie za bardzo mnie to interesuje,
a z ta pustynia juz sobie poradzilem

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Już widzę ten hejt pustyni adanosa po wydaniu spolszczenia xD
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pustynia Cykanosa  :trollface:  :F :F :F


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry