Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905155 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905155

Odpowiedzi 37317

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
A rozmawiales z Cassia ze znalazles Rączkę? Zrobiles wszystkie zadania w forcie?
 

Xanatek

Xanatek

Użytkownicy
posty42
  • Użytkownicy
Zrób wszystkie zadania w forcie. Z Cassią możesz pogadać dopiero po fakcie.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A rozmawiales z Cassia ze znalazles Rączkę? Zrobiles wszystkie zadania w forcie?

Rozmawiałem z Cassią, wykonałem wszystkie zadania. Spróbuję jeszcze raz najwyżej :P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Zaicev

Zaicev

Użytkownicy
posty54
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Xanatek najzwyczajniej w świecie nauczyłem się alchemii, oraz musiałem stworzyć ponad 100 mikstur własnych, aby móc ważyć te ze stałymi bonusami do atrybutów.
 

michalqq1

michalqq1

Użytkownicy
posty80
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie w 5 rozdziale znajduje się Lester? Wszędzie go szukam i nigdzie nie mogę znaleźć i przez to nie mogę kontynuować fabuły.Bardzo proszę o pomoc
 

Xanatek

Xanatek

Użytkownicy
posty42
  • Użytkownicy
A kto uczy mikstury zwiększającej manę na stałe?
 

Zaicev

Zaicev

Użytkownicy
posty54
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A kto uczy mikstury zwiększającej manę na stałe?

Sagitta
 

nyga209

nyga209

Użytkownicy
posty25
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy jest mozliwosc przejscia zadania ignaza bez akila bo on zginal ?
 

Zaicev

Zaicev

Użytkownicy
posty54
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szczerze to wątpię. Aby ten quest ruszył dalej, trzeba przeprowadzić z nim dialog.

W takiej sytuacji, powinieneś znaleźć sposób na uruchomienie konsoli.
 

Quadarion

Quadarion

Użytkownicy
posty17
Propsy42
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wybaczcie, że powtarzam, ale odpowiedź, nawet uciszająca, nie została udzielona, więc uważam post za niezauważony, a na zdaniu znawców mi naprawdę zależy.

W Returninga 2.0 będę grał pierwszy raz. Chciałem się zapytać, czy to mod dla mnie, czy nie bardzo...
Gothica I wygrałem już 3 razy (2x jako strażnik, raz jako najemnik), Gothica 2 raz jako strażnik, a Gothica 2 NK też raz, jako najemnik. Także doświaczenie z grą mam takie sobie, w mody nigdy nie grałem, także nie wiem, czy dam sobie z tym modem radę.
Oprócz tego mam też dylemat, do której gildii dołączyć. Magowie kuszą, jak najbardziej, ale jak to też zaznaczyłem wcześniej, nie mam z nimi absolutnego doświadczenia. Więc poza Paladynem i Łowcą Smoków zostaje Strażnik Świątynny... I tu pytanie, czy opłaca mi się zagrać tą gildią, czy może "zaszaleć" i wybrać którąś z klas magów?
Słyszałem, że ogólnie "czyści" magowie mają trudny start...
Z góry dziękuję za wszelkie rady.
 

nyga209

nyga209

Użytkownicy
posty25
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szczerze to wątpię. Aby ten quest ruszył dalej, trzeba przeprowadzić z nim dialog.

W takiej sytuacji, powinieneś znaleźć sposób na uruchomienie konsoli.

a ma ktos jakis sposob na uruchomienie konsoli ?
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
Konsola by Cziken
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

nyga209

nyga209

Użytkownicy
posty25
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a moglbys dac linka ?
 

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
żeby włączyć konsole odpalamy grę klikamy nowa gra wpisujemy bmarvinb wczytujemy save i mamy konsole.
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Takie pytanie z innej beczki, grając najemnikiem i posiadając 34 poziom, opłaca się pakować PN w walkę tarczą? Czy może czekać na 3 rozdział i iść pod duale?
 

nyga209

nyga209

Użytkownicy
posty25
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tak serio pytam jest jakis sposob na ta konsole czy nie ?
 

Zaicev

Zaicev

Użytkownicy
posty54
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wybaczcie, że powtarzam, ale odpowiedź, nawet uciszająca, nie została udzielona, więc uważam post za niezauważony, a na zdaniu znawców mi naprawdę zależy.

W Returninga 2.0 będę grał pierwszy raz. Chciałem się zapytać, czy to mod dla mnie, czy nie bardzo...
Gothica I wygrałem już 3 razy (2x jako strażnik, raz jako najemnik), Gothica 2 raz jako strażnik, a Gothica 2 NK też raz, jako najemnik. Także doświaczenie z grą mam takie sobie, w mody nigdy nie grałem, także nie wiem, czy dam sobie z tym modem radę.
Oprócz tego mam też dylemat, do której gildii dołączyć. Magowie kuszą, jak najbardziej, ale jak to też zaznaczyłem wcześniej, nie mam z nimi absolutnego doświadczenia. Więc poza Paladynem i Łowcą Smoków zostaje Strażnik Świątynny... I tu pytanie, czy opłaca mi się zagrać tą gildią, czy może "zaszaleć" i wybrać którąś z klas magów?
Słyszałem, że ogólnie "czyści" magowie mają trudny start...
Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Szczerze to graj śmiało Strażnikiem Świątynnym, bez problemu ukończysz modyfikację tą, że profesją.
Jednak osobiście bym Ci polecił grać Magiem Ognia. Dostajesz po dołączeniu kostur, który podpala przeciwników. Z taką możliwością będzie Ci nieco łatwiej oraz spróbujesz sił magiem ;)
Warto zaryzykować.

tak serio pytam jest jakis sposob na ta konsole czy nie ?

Parę sekund szukania w google - http://themodders.org/index.php?topic=24674.0
Tylko niech Ci nie przychodzi do głowy nyga używać tej konsoli do innych celów, przykładowo oszukując :P

Takie pytanie z innej beczki, grając najemnikiem i posiadając 34 poziom, opłaca się pakować PN w walkę tarczą? Czy może czekać na 3 rozdział i iść pod duale?

Nie radzę uczyć się walki tarczą. Animacje są po prostu za wolne, a jak już grasz na trudnym to ze szkieletami byś miał nie lada wyzwanie (Pisząc inaczej irytował byś się, a po co psuć sobie nerwy)
 

nyga209

nyga209

Użytkownicy
posty25
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dzieki za ta konsole tylko jest problem jak klikam "o" zeby wejsc w akila i potem F8 zeby go ozywic to mi crashuje gre
 

Quadarion

Quadarion

Użytkownicy
posty17
Propsy42
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Jednak osobiście bym Ci polecił grać Magiem Ognia. Dostajesz po dołączeniu kostur, który podpala przeciwników. Z taką możliwością będzie Ci nieco łatwiej oraz spróbujesz sił magiem ;)
A to przypadkiem nie zmusiłoby mnie do pójścia m.in. w broń 2h i siłę? To dobry pomysł na magu?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
dzieki za ta konsole tylko jest problem jak klikam "o" zeby wejsc w akila i potem F8 zeby go ozywic to mi crashuje gre

To go nie ozywiaj tym sposobem tylko po prostu go przyzwij komendą ,,insert PROFESJA_INSTANCE_AKIL" :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry