Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904668 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904668

Odpowiedzi 37317

Lordbak1

Lordbak1

Użytkownicy
posty15
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przydała by się solucja bo niektóre zadania naprawdę denerwują . Pytanka mam kolejne do was i z góry dziękuję za wyjaśnienia . 1 Gdzie zdobędę klucz do skrzyni mistrza areny w Gd oraz gdzie jest darius bo szukam go w nowym obozie ( aktualnej lodowej krainie ) i nie mogę go znaleźć .
 

Jamanta

Jamanta

Użytkownicy
posty63
Propsy14
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Przydała by się solucja bo niektóre zadania naprawdę denerwują . Pytanka mam kolejne do was i z góry dziękuję za wyjaśnienia . 1 Gdzie zdobędę klucz do skrzyni mistrza areny w Gd oraz gdzie jest darius bo szukam go w nowym obozie ( aktualnej lodowej krainie ) i nie mogę go znaleźć .

Spoiler
1. O jaki kufer Ci chodzi?
2. Znajdujesz najemnika w lodowej krainie, on mówi o orkach, znajdujesz szamana na takim wzgórzu, gadasz z nim, potem załatwiasz 100 bryłek rudy. Następnie idziesz do obozu orków koło jeziora i gadasz z ich liderem. Po wykonaniu misji z głową pytasz o Dariusa.
 

Lordbak1

Lordbak1

Użytkownicy
posty15
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przydała by się solucja bo niektóre zadania naprawdę denerwują . Pytanka mam kolejne do was i z góry dziękuję za wyjaśnienia . 1 Gdzie zdobędę klucz do skrzyni mistrza areny w Gd oraz gdzie jest darius bo szukam go w nowym obozie ( aktualnej lodowej krainie ) i nie mogę go znaleźć .

Spoiler
1. O jaki kufer Ci chodzi?
2. Znajdujesz najemnika w lodowej krainie, on mówi o orkach, znajdujesz szamana na takim wzgórzu, gadasz z nim, potem załatwiasz 100 bryłek rudy. Następnie idziesz do obozu orków koło jeziora i gadasz z ich liderem. Po wykonaniu misji z głową pytasz o Dariusa.
Spoiler
Można jaśniej gdzie w Lodowej krainie ? Chodzi mi o zadanie które zleca nam kharim . Każe iść nam do górniczej doliny i nie zrozumiałem albo chodzi o złoty puchar albo złotą czapkę . Znalazłem kufer w miescu gdzie była chatka Rączki ( no mniej więcej w tym miejscu ) ale potrzebuje do niej klucza . I jeszcze pytanko gdzie jest ten las asasynów tylko też lokacje dokładną mi podajcie bo górnicza dolina jest sporo a ten returning zaczyna mnie już po woli irytować . W global modzie zrobili lepiej ten świat bo nie było tyle miesc wczytywania a była i dolina przed wolną kopalnią i wieża mgieł i tej durnej palisady nie było
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Skąd można wziąć sztabkę żelaza, sztabkę magicznej rudy ? Można gdzieś przetopić ?
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Lordbak1

Lordbak1

Użytkownicy
posty15
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd można wziąć sztabkę żelaza, sztabkę magicznej rudy ? Można gdzieś przetopić ?
Spoiler
sztaby możesz kupić ( żelaza ) albo nauczyć się wytapiać . Wytapianie może cię nauczyć wąż w który siedzi w karczmie kardifa w porcie .Magicznych sztab też cię uczy
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Chyba nikt nie ma tego co ja. Zatem , zostałem uczniem Xardasa jako adept czarnej magii przez co nie da się już dołączyć do żadnej innej gildii. Jestem już członkiem Wodnego Kręgu i zrobiłem WSZYSTKIE misje jakie się do tej pory dało. No i mam problem. Muszę iść do Hagena aby ruszyć dalej a nie chcą mnie do niego wpuścić. Co robić? :(
 

Johny Sins

Johny Sins

Użytkownicy
posty11
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Musisz zostać nekromantą :)
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Okeeej a jak to zrobić? Bo Xardas ciągle powtarza że nie jestem gotowy. Chodzi o karmę u Beliara?
 

Johny Sins

Johny Sins

Użytkownicy
posty11
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Nie mam pojęcia. W returning 1.0 trzeba było zabić mrocznego golema i mieć 100 many :)
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mrocznego Golema? Gdzie go znajdę? Bo 1.0 kończyłem tylko jako paladyn lub mag. A i Xardas mówi że musi zajrzeć w głąb mojej duszy i wtedy mówi że nie gotowy. Więc możliwe że coś chodzi o tą karmę
 

Johny Sins

Johny Sins

Użytkownicy
posty11
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Możliwe, postaraj sie wybić wszystkich bandytow na wyspie. golem jest nie daleko wieży za farmą Akila musisz przejść caly las. zobaczysz wieże i skocz do wody i  tam gdzieś jest jaskinia z golemem. a masz 100 many?
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Masz na myśli wieżę przy morzu na której szczycie znajduje się jakaś księga nekromantów? Many mam 115
 

Johny Sins

Johny Sins

Użytkownicy
posty11
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Tak. modl się do beliara, bo może rzeczywiście masz za mało tej karmy.
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Karmę też można kupić po +10 za 100 golda ale czy to opłacalne..? Okej zobaczę to wszystko i zobaczymy czy to przejdzie. Bo na ruskich filmikach widziałem że pokończyli jako nekromanci i wgl ale poradników żadnych nic nie ma.
 

Lordbak1

Lordbak1

Użytkownicy
posty15
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ile masz inteligencji ? W ret 1 musiałeś mieć 40 . Ja np gram najemnikiem i mam 5
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Potrzebujesz odpowiednią ilość many i inteligencji
Moje pytanie, da rade ulepszyć jakąś zbr lub zrobić jako najemnik miecz z mag. rudy w 1/2 rozdziale ? Bo nie wiedziałem jeszcze u żadnego handlarza sztab stali/żelaza/rudy . Wężu uczy na razie tylko przetapiania stali i potrzeba 50 rudy na 1 sztabke .
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A jak najszybciej zdobędę inteligencję? Mam 22 bodajże i brak mi pomysłów
 

Lordbak1

Lordbak1

Użytkownicy
posty15
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak najszybciej zdobędę inteligencję? Mam 22 bodajże i brak mi pomysłów
Spoiler
Ale jak będziesz wykonywał u niego zadanie z rudą i pójdziesz do snipe to on cię nauczy wydobywać rudę a w kopalniach koło farmy onara ( tam koło wieży bandytów ) wydobywasz sobie przez kilka dni rudę i elegancko masz mieczyki i zbrojki i to wszystko w pierwszym rozdziale ale z tego co wiem to miecze z rudy sporo siły wymaga . Ale da się je naostrzyć i sporo damage zadają plus dają ochronę przed magią chyba
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Potrzebujesz odpowiednią ilość many i inteligencji
Moje pytanie, da rade ulepszyć jakąś zbr lub zrobić jako najemnik miecz z mag. rudy w 1/2 rozdziale ? Bo nie wiedziałem jeszcze u żadnego handlarza sztab stali/żelaza/rudy . Wężu uczy na razie tylko przetapiania stali i potrzeba 50 rudy na 1 sztabke .

Ok już pomału ogarnąłem ten system .
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Frozen

Frozen

Użytkownicy
Drugi Thorus
posty29
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Drugi Thorus
powie ktoś co dokładnie trzeba zrobić w krainie adanosa?
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry