Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902834 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902834

Odpowiedzi 37317

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Ktoś coś?
Spoiler
Jestem na pustyni, 4 fragmenty już zdobyte i użyte, wizyta w małej piramidzie była i teraz nie wiem gdzie mógłbym użyć tego Złotego kostura czy jak tam się to nazywa ;p

Spoiler
Jak jestes w drugim rozdziale to prawdopodobnie dalej nic nie zrobisz szukalem po calej dolinie trzeba dostac sie do piramidy ktorej pilnuje 2 silnych straznikow a zeby to zrobic potrzeba dwa fragmenty tablicy którą się łączy pozniej na tym pulpicie obok miejsca gdzie znalazleś to Berło (jeden z fragmentów ma straznik przed ta piramida) . Wyszysciłem wszystko tam i nie mogłem znalezc drugiego fragmentu takze wydaje mi sie ze to dla pozniejszych rozdziałów juz jest :P (albo cos przeoczylem)

Spoiler
No też właśnie mam ten kawałek tablicy ;p, drugiego znaleźć nie mogę, inne pytanie, jak jestem strażnikiem to mogę nadal zostać najemnikiem orków?
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Spoiler
Kto w tym jebanym orkowym mieście uczy języka orków? xD
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Kto w tym jebanym orkowym mieście uczy języka orków? xD

Spoiler
Urshak uczy, ale tez w starej wieży Xardasa jest papierek o nazwie "Język orków" pewnie tez uczy nie sprawdzilem bo jak go znalazlem to juz bylem nauczony u UrShaka -_-
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@SonGoku  Zapytam Ciebie bo na pewno wiesz  :trollface:
Spoiler
kto uczy walki orkową i gdzie jest?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@SonGoku  Zapytam Ciebie bo na pewno wiesz  :trollface:
Spoiler
kto uczy walki orkową i gdzie jest?

Spoiler
W mieście orków ten człowiek co stoi obok areny :p. Najpierw trzeba wykonać dla niego zadanie
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi

Razakel
Quest Pack Team

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
#45 2016-01-09, 17:25(Ostatnia zmiana: 2016-01-09, 17:31)
@SonGoku

Spoiler
Ten miecz jego to gdzie? ;p
 

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Co mam zrobić żeby móc rozmawiać z którymś z mistrzów?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Ten miecz jego to gdzie? ;p

Spoiler
Gdzieś w rogu powinien być stos skrzynek i tam gdzies miecz powinien byc :p
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Spoiler
Ten miecz jego to gdzie? ;p

Spoiler
Gdzieś w rogu powinien być stos skrzynek i tam gdzies miecz powinien byc :p

Spoiler
Ten stos skrzynek to w mieście czy w zamku? xd
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Co mam zrobić żeby móc rozmawiać z którymś z mistrzów?

Spoiler
Najpierw musisz porozmawiac z Rupertem siedzi przed domem Matteo. Potem do Pabla. On kaze ci zdobyc ubranie sprzeda ci je Hanna. Wracasz do pablo on powie, ze Musisz przekonac najwazniejszych obywateli w porcie (Lehmar Ignaz Edda Grahim Kardif Carl Garvell? ) Robisz zadanka ktore ci dadza. Wystarczy ze przekonasz 6 z nich i juz zglosisz do pablo pozniej czekasz 1 dzien i mistrzowie rozmawiaja normalnie

Post połączony: 2016-01-09, 17:37
Spoiler
Ten miecz jego to gdzie? ;p

Spoiler
Gdzieś w rogu powinien być stos skrzynek i tam gdzies miecz powinien byc :p

Spoiler
Ten stos skrzynek to w mieście czy w zamku? xd

Spoiler
W mieście orków powinien byc :p

#edit!
Spoiler
Mój błąd :p. Miecz jest w Zamku w magazynie w tym rogu co w G1 był kowal Stone lezy na skrzyniach
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@SonGoku
Spoiler
teraz pytanie gdzie są Ci zaginieni paladyni? Są mi potrzebni aby zrobić tą misje z głowami dla orka xd
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
@SonGoku
Widzę że lecisz z koksem, a zapewne to wiesz, to zapytam:
Spoiler
gdzie jest ten las assasynów? wybrałbym się tam na cheatach

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@SonGoku
Spoiler
teraz pytanie gdzie są Ci zaginieni paladyni? Są mi potrzebni aby zrobić tą misje z głowami dla orka xd

Spoiler
Nie są to paladyni ale tak czy siak do tego zadania. Przed wyjściem z opuszczonej kopalni stoją tam gdzie Diego sie odprowadza

Post połączony: 2016-01-09, 18:25
@SonGoku
Widzę że lecisz z koksem, a zapewne to wiesz, to zapytam:
Spoiler
gdzie jest ten las assasynów? wybrałbym się tam na cheatach

Spoiler
Nie wiem czy jak wejdziesz tam na kodach nie włączy sie zabezpieczenie, które tworcy moda umiescili ale tak czy siak. Aby sie tam dostac musisz pojsc do tego wąwozu za obozem sekty. I tam za ściana jest przejscie do tej lokacji . Obok za sciana jest prawdopodobnie teleport do opiekunów przynajmnie tak bylo w Rebalance :P
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Spoiler
dupa, oddałem Hartowi miecz a on nie ma już żadnych kwestii dialogowych, nie mam już pojęcie kto może nauczyć xd
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
dupa, oddałem Hartowi miecz a on nie ma już żadnych kwestii dialogowych, nie mam już pojęcie kto może nauczyć xd

Spoiler
Hmm a spróbuj obgadać orków wokół areny jak juz ich pokonasz wszystkich może któryś z nich. Kowal orków jeszcze mial jakąs kwestie z orkową bronią ale nie wiem czy nauczy wykuwac czy uzywac nie pamietam :P

Post połączony: 2016-01-09, 18:48
SonGoku

czy za kradzież kieszonkową nadal traci się karmę u Innosa? na rosyjskich filmach r2.0 widziałem że można nieźle expa i złota się dorobić na kradzieży kieszonkowej:) w rebalance to się nie opłacało do 3 rozdziału gdyż karma innosa była potrzebna do zadania:) może teraz poprawili to i możemy kraść bezkarnie?

Tak karme nadal sie traci :p.

czy karma innosa jest nam do czegoś potrzebna poza zadaniem ze statuetkami? a i jak teraz się nabija karmę u innosa wystarczy zabijać poszukiwaczy?

a i zapomniał bym gdzie można znaleść skóry cieniostwora w pierwszym rozdziale?

Spoiler
Karma innosa tylko statuetki no i bonusy z Modlitwy ale poszukiwacze daja chyba dosyc sporo bo mialem duzo na minusie i jak spojrzalem pozniej na karme to byla duzo na plus. Za smoki chyba tez jest karma. No Modlitwa daje +1 ale to raz dziennie.. Bardzo duzo poszukiwaczy jest tam gdzie byl Dexter to zwiazane z zadaniem od Torlofa. Myśle ze jak troche pokradniesz to pozniej dasz rade odrobic :P.
Skóra cieniostwora jedna jest na pewno tam gdzie jest List od Lucii.
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A no tak w khorinis tez sie da znalezc jednego :p

Spoiler
W nowej kopalni nalezy wskoczyc tam za tarroka przejsc do konca bedzie 1 swiat. Kolejny jest za nim ale nie wiem co sie tam znajduje bo tam nie dotarlem. Las asasynów to wiadomo. Grobowiec mrocznego paladyna tez jest na to traficie na pewno bo to zwiazane z Questem. Kolejnym swiatem jest przejscie przez wolna kopalnie :p. Juz nie znajdziemy sie bezposrednio w Gorniczej dolinie trzeba bedzie znalezc sobie przejscie. No i na irdorath Smok ma swoje pomieszczenie. A i jeszcze zapomnialem o Krainie Adanosa
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A no tak w khorinis tez sie da znalezc jednego :p

Spoiler
W nowej kopalni nalezy wskoczyc tam za tarroka przejsc do konca bedzie 1 swiat. Kolejny jest za nim ale nie wiem co sie tam znajduje bo tam nie dotarlem. Las asasynów to wiadomo. Grobowiec mrocznego paladyna tez jest na to traficie na pewno bo to zwiazane z Questem. Kolejnym swiatem jest przejscie przez wolna kopalnie :p. Juz nie znajdziemy sie bezposrednio w Gorniczej dolinie trzeba bedzie znalezc sobie przejscie. No i na irdorath Smok ma swoje pomieszczenie. A i jeszcze zapomnialem o Krainie Adanosa

tego było mi trzeba  :D widzę że nieźle ogarnołeś returna 2.0 mógłbyś jakiś poradnik nawet zrobić  :D

Ta brakuje mi tylko jedej rzeczy.. Po Rosyjsku nie umiem sie nawet przedstawic :DDD

ja gram na angielskiej wersji, gdyż rosyjskiego nie znam kompletnie:) co do krainy adanosa to jak tam trafić? wolna kopalnia minie sporo czasu zanim tam trafie chyba 4 rozdział dopiero  :D
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A no tak w khorinis tez sie da znalezc jednego :p

Spoiler
W nowej kopalni nalezy wskoczyc tam za tarroka przejsc do konca bedzie 1 swiat. Kolejny jest za nim ale nie wiem co sie tam znajduje bo tam nie dotarlem. Las asasynów to wiadomo. Grobowiec mrocznego paladyna tez jest na to traficie na pewno bo to zwiazane z Questem. Kolejnym swiatem jest przejscie przez wolna kopalnie :p. Juz nie znajdziemy sie bezposrednio w Gorniczej dolinie trzeba bedzie znalezc sobie przejscie. No i na irdorath Smok ma swoje pomieszczenie. A i jeszcze zapomnialem o Krainie Adanosa

tego było mi trzeba  :D widzę że nieźle ogarnołeś returna 2.0 mógłbyś jakiś poradnik nawet zrobić  :D

Ta brakuje mi tylko jedej rzeczy.. Po Rosyjsku nie umiem sie nawet przedstawic :DDD

ja gram na angielskiej wersji, gdyż rosyjskiego nie znam kompletnie:) co do krainy adanosa to jak tam trafić? wolna kopalnia minie sporo czasu zanim tam trafie chyba 4 rozdział dopiero  :D

Spoiler
Wykonując wątek kruka się trafia do Krainy Adanosa, trzeba aktywowac portal w Kanionie
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
a właśnie czy gildia zabójców, złodziei, myśliwych i rzecz jasna kupców zostały w returnie 2.0 rozbudowane konkretnie czy dostały nowe zadania? a i czy zostały tak jak w rebalance te receptury na mikstury z rebalance czyli mikstura na eliksir życia z jagód itp?
Gildia zabójców na pewno została rozbudowana o kilka nowych rzeczy, a co do gildii zabójców, to teraz
Spoiler
jest możliwość otrzymania pancerza po bodajże 2 czy 3 zadaniach, mamy też wtedy możliwość rzucenia wyzwania temu mistrzowi, jak dalej nie wiem, bo doszedłem do tego zadania ze starym przyjacielem

EDIT: Chodziło mi o gildię złodziei XD
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
a właśnie czy gildia zabójców, złodziei, myśliwych i rzecz jasna kupców zostały w returnie 2.0 rozbudowane konkretnie czy dostały nowe zadania? a i czy zostały tak jak w rebalance te receptury na mikstury z rebalance czyli mikstura na eliksir życia z jagód itp?
Gildia zabójców na pewno została rozbudowana o kilka nowych rzeczy, a co do gildii zabójców, to teraz
Spoiler
jest możliwość otrzymania pancerza po bodajże 2 czy 3 zadaniach, mamy też wtedy możliwość rzucenia wyzwania temu mistrzowi, jak dalej nie wiem, bo doszedłem do tego zadania ze starym przyjacielem
jasna sprawa nasz mistrz gildii zabójców ma przy sobie ponad 2k złota więc warty zabicia po ukończeniu wątku zabójców:)

chodzi mi bardziej czy zostały dodane nowe zadania do tych gildii?

Spoiler
Po przejęciu dowodztwa w Gildii zabójców musimy znalezc nowe schronienie dla gildii :p.
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry