Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903888 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903888

Odpowiedzi 37317

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Spoiler
Jestem po ucieczce Kruka i Rozmowie ze Smokiem, teraz utknąłem, pomoże ktoś co mam teraz zrobić?
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Spoiler
Jestem po ucieczce Kruka i Rozmowie ze Smokiem, teraz utknąłem, pomoże ktoś co mam teraz zrobić?
Ktoś pomoże? Stoję przez to w miejscu xd
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@SonGoku
Spoiler
właśnie przeczytałem tą tabliczkę kilka razy, mam język wyuczony na maksa a Bezi ciągle powtarza "nie potrafię tego przeczytać", jak klikam na ten ołtarzyk to nic nie mogę zrobić, jakbym czegoś nie miał, runę mam
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@SonGoku
Spoiler
właśnie przeczytałem tą tabliczkę kilka razy, mam język wyuczony na maksa a Bezi ciągle powtarza "nie potrafię tego przeczytać", jak klikam na ten ołtarzyk to nic nie mogę zrobić, jakbym czegoś nie miał, runę mam

Spoiler
Po przeczytaniu tabliczki nalezy znowu porozmawiac z Ashtarem on nam ją przetlumaczy
#edit zapomnialem o jednym szczegole mozliwe ze najpierw trzeba isc do Saturasa z ta tabliczka jakis wpis w dzienniku bedzie sorki ale robilem tego questa ponad tydzien temu :D
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@SonGoku
Spoiler
właśnie przeczytałem tą tabliczkę kilka razy, mam język wyuczony na maksa a Bezi ciągle powtarza "nie potrafię tego przeczytać", jak klikam na ten ołtarzyk to nic nie mogę zrobić, jakbym czegoś nie miał, runę mam

Spoiler
Po przeczytaniu tabliczki nalezy znowu porozmawiac z Ashtarem on nam ją przetlumaczy
Spoiler
No właśnie przetłumaczył i teraz nie wiem co mam zrobić xd
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@SonGoku
Spoiler
właśnie przeczytałem tą tabliczkę kilka razy, mam język wyuczony na maksa a Bezi ciągle powtarza "nie potrafię tego przeczytać", jak klikam na ten ołtarzyk to nic nie mogę zrobić, jakbym czegoś nie miał, runę mam

Spoiler
Po przeczytaniu tabliczki nalezy znowu porozmawiac z Ashtarem on nam ją przetlumaczy
Spoiler
No właśnie przetłumaczył i teraz nie wiem co mam zrobić xd

Spoiler
Jedno co mi przychodzi do głowy to moze nie ten oltarz probujesz. Ten od naladowania tej runy bardziej przypomina pulpit z tym ze taki podwojny :p Po wejsciu do bibloteki pojdz w prawą odnoge i tam w pierwszym pomieszczeiu sa 2 pulpity i ten oltarz
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@SonGoku
Spoiler
właśnie przeczytałem tą tabliczkę kilka razy, mam język wyuczony na maksa a Bezi ciągle powtarza "nie potrafię tego przeczytać", jak klikam na ten ołtarzyk to nic nie mogę zrobić, jakbym czegoś nie miał, runę mam

Spoiler
Po przeczytaniu tabliczki nalezy znowu porozmawiac z Ashtarem on nam ją przetlumaczy
Spoiler
No właśnie przetłumaczył i teraz nie wiem co mam zrobić xd

Spoiler
Jedno co mi przychodzi do głowy to moze nie ten oltarz probujesz. Ten od naladowania tej runy bardziej przypomina pulpit z tym ze taki podwojny :p Po wejsciu do bibloteki pojdz w prawą odnoge i tam w pierwszym pomieszczeiu sa 2 pulpity i ten oltarz
I miałeś rację, właśnie nie ten próbowałem, dzięki za pomoc :D
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Spoiler
Od kogo muszę jeszcze wykonać zadanie? Wykonałem od Kardifa, Eddy, Farima, Carl'a, tego co buduje statek. Ponoć zadania dla Brahama nie trzeba zrobić. Chodzi mi o zadanie od Pablo :)
I zostało mi tylko zadanie od Ignaza, tylko nie wiem o co chodzi w tym :V
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Od kogo muszę jeszcze wykonać zadanie? Wykonałem od Kardifa, Eddy, Farima, Carl'a, tego co buduje statek. Ponoć zadania dla Brahama nie trzeba zrobić. Chodzi mi o zadanie od Pablo :)
I zostało mi tylko zadanie od Ignaza, tylko nie wiem o co chodzi w tym :V

Spoiler
Zadanie od Brahima rowniez sie liczy musisz w sumie przekonac 6 osób więc jak zrobisz jego to tez ci zaliczy.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Spoiler
Od kogo muszę jeszcze wykonać zadanie? Wykonałem od Kardifa, Eddy, Farima, Carl'a, tego co buduje statek. Ponoć zadania dla Brahama nie trzeba zrobić. Chodzi mi o zadanie od Pablo :)
I zostało mi tylko zadanie od Ignaza, tylko nie wiem o co chodzi w tym :V
Spoiler
Zostało jeszcze zadanie od Lehmara
Spoiler
zabijasz gościa z magazynu w porcie
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Spoiler
Od kogo muszę jeszcze wykonać zadanie? Wykonałem od Kardifa, Eddy, Farima, Carl'a, tego co buduje statek. Ponoć zadania dla Brahama nie trzeba zrobić. Chodzi mi o zadanie od Pablo :)
I zostało mi tylko zadanie od Ignaza, tylko nie wiem o co chodzi w tym :V

Spoiler
Zadanie od Brahima rowniez sie liczy musisz w sumie przekonac 6 osób więc jak zrobisz jego to tez ci zaliczy.
Spoiler
Wiem, ale można pominąć go ponieważ, jeszcze nie przekonałem Ignaza :V. A razem z Ignazem bym miał już 6 ludzie których przekonałem. A nie wiem, jak wykonać te zadanie. Chodzi mi o zadanie returningowe :V
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@Vanarius
Spoiler
A od tego co handluje rybami? Halvora czy jakoś tak? 10 ostryg chce ;p
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Spoiler
Od kogo muszę jeszcze wykonać zadanie? Wykonałem od Kardifa, Eddy, Farima, Carl'a, tego co buduje statek. Ponoć zadania dla Brahama nie trzeba zrobić. Chodzi mi o zadanie od Pablo :)
I zostało mi tylko zadanie od Ignaza, tylko nie wiem o co chodzi w tym :V
Spoiler
Zostało jeszcze zadanie od Lehmara
Spoiler
zabijasz gościa z magazynu w porcie
Spoiler
Zabiłem :) Zapomniałem napisać :)

Post połączony: 2016-01-08, 22:38
@Vanarius
Spoiler
A od tego co handluje rybami? Halvora czy jakoś tak? 10 ostryg chce ;p
A nie wykonałem :V Dzięki :D
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?
Spoiler
Od kogo muszę jeszcze wykonać zadanie? Wykonałem od Kardifa, Eddy, Farima, Carl'a, tego co buduje statek. Ponoć zadania dla Brahama nie trzeba zrobić. Chodzi mi o zadanie od Pablo :)
I zostało mi tylko zadanie od Ignaza, tylko nie wiem o co chodzi w tym :V

Spoiler
Co do zadania od Ignaza, podejrzewam, że chodzi o to z człowiekiem zaklętym w bestię. Najpierw idziesz porozmawiać z Miką na ten temat, skieruje Cię na farmę Akila. Farmer powie Ci, że ponoć bestia ta zabiła jednego farmera pod mostem w drodze do karczmy. Tam nie ma śladów, idziesz do gospody i wypytujesz o to Orlana. On zaś kieruje Cię na farmę Sekoba, tam rozmawiasz chyba z Rosi (Lub Tilem już dobrze nie pamiętam). Mówią Ci, że powinieneś iść do lasu. Bestia jest u Sagity. Jak się okazuje bestia jest łagodna i to inny cieniostwór zabijał. Niestety nie wie jak go odczarować więc idziesz do Vatrasa który da Ci specjalny zwój.. :) 
 
COLORBLIND

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Spoiler
Ktoś zrobił to zadanie z rannym orkiem niedaleko latarni morskiej?Chyba jest na czas.
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Ktoś zrobił to zadanie z rannym orkiem niedaleko latarni morskiej?Chyba jest na czas.

Spoiler
osobiscie nie robilem tego zadania ale podobno Salandrill bedzie mial lekarstwo dla tego orka ale pewien nie jestem :p
 

ABLAZE

ABLAZE

Użytkownicy
posty15
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Skąd wziąć tą rzecz dla Brahima?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Skąd wziąć tą rzecz dla Brahima?

Spoiler
Dom Zurisa po prawej stronie druga polka od dolu
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Ktoś coś?
Spoiler
Jestem na pustyni, 4 fragmenty już zdobyte i użyte, wizyta w małej piramidzie była i teraz nie wiem gdzie mógłbym użyć tego Złotego kostura czy jak tam się to nazywa ;p
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ktoś coś?
Spoiler
Jestem na pustyni, 4 fragmenty już zdobyte i użyte, wizyta w małej piramidzie była i teraz nie wiem gdzie mógłbym użyć tego Złotego kostura czy jak tam się to nazywa ;p

Spoiler
Jak jestes w drugim rozdziale to prawdopodobnie dalej nic nie zrobisz szukalem po calej dolinie trzeba dostac sie do piramidy ktorej pilnuje 2 silnych straznikow a zeby to zrobic potrzeba dwa fragmenty tablicy którą się łączy pozniej na tym pulpicie obok miejsca gdzie znalazleś to Berło (jeden z fragmentów ma straznik przed ta piramida) . Wyszysciłem wszystko tam i nie mogłem znalezc drugiego fragmentu takze wydaje mi sie ze to dla pozniejszych rozdziałów juz jest :P (albo cos przeoczylem)
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry