Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904630 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904630

Odpowiedzi 37317

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Prokhorovoka Użyj schodów piramidy, jak dobrze się ustawisz to golem nie będzie mógł cię atakować.
@marv0oo Amulet Angara ma nieumarły mag który stał przed tym wejściem.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W wersji 0066 R2 jesli robie postac pod maga to najlepiej zostac czeladnikiem Harada ze wzgledu na nieograniczona ilosc zloz zelaza nie? Poziom hard. Zwlaszcza ze co 10 wykutych broni to dodaje +1 do sily co jak liczylem trzeba uzbierac 500 brylek zeby dostac na dzien dobry +1 do sily (bo to jest dokladnie 10 steel biletsow), a zeby dostac +10 do sily trzeba najebac 5k brylek :D
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Na hardzie po lekkim kopaniu rudy twoja postać robi się zmęczona i przestaje regenerować staminę/manę/hp, ten bonus do siły to maks 10 siły na akt, istnieje bug dzięki któremu klonujesz stalowe pręty, więc wydobywanie żelaza staje się zbędne.
 

Majsiczek

Majsiczek

Użytkownicy
posty64
Propsy4
  • Użytkownicy
Wie ktos moze czy zmienili ze tak powiem mozliwosc zdobycia Mora Oulart, jestem magiem ognia w rozdziale 2 i beliar nie che mi go dac :| Nawet proboje dla sprwdenie czy jak sprzedam all i wezme u niego karme (juz 900) to cos zmieni jednak nadal nic :\ wie ktos moze co zrobic w tym przypdku? Moze cos zle robie.
@edit: okej nie wazne juz mam :P
Ps. wie ktos moze jak int dziala? jakos nie widze roznicy a staffy sa bardzo slabe :|
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można wiedzieć jaki to bug?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr "Wychodząc" z kowadła jednocześnie wyciągasz bron używając klawisz "1".
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie otóż zamierzam zagrać ponownie w returna bo schrzaniły mi się wszystkie zapisy gry :(  (wersja 0.66) tyle że na najłatwiejszym poziomie, i czy dostępne będą wszystkie lokacje itp bo kiedyś słyszałem że na najprostszym poziomie niektórych może nie być 
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nemrok19r Na łatwym nie masz kilku zadań i bossów  ,wszystkie lokacje są dostępne, i graj na 66.1 nie na 66.2 . Jak na razie 66.1 ma mniej bugów niż 065 i 066.2.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki, bug działa.

Czemu nie grać na 66.2?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Więcej bugów niż w 066.1 . Np.: Zbugowani strażnicy sfer, których nie da się zabić.(w pewnym sensie)
 

Silentius

Silentius

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pewien problem od pewnego czasu gdy wchodze do Khorinis w pewnych czesciach za kazdym razem wywala mi gre i wyskakuje komunikat Gothic 2 przestal dzialac. Co mam robic ?

Post połączony: 2017-06-25, 22:10
W pewnych czesciach miasta i przez to nie moge wykonywac pewnych questow
 

Telek

Telek

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomoze ktos w zadaniu od wulfgara ktory kaze nam znalezc zdrajce w szeregach strazy miejskiej?
 

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Telek Musisz zabić Dextera, on ma list który dajesz Wulfgarowi
 

jhin

jhin

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy mógłby ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ranny ork,który rzekomo jest gdzieś w pobliżu Nicklasa?
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@tldr Więcej bugów niż w 066.1 . Np.: Zbugowani strażnicy sfer, których nie da się zabić.(w pewnym sensie)

Co to znaczy w pewnym sensie?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Po zbiciu pewnej ilości hp , strażnik przyzywa z setkę szkieletów co w dużej mierze powoduje crash gry. Na szczęście wystarczy  wgrać sobie łątkę 066.1 nie musisz robić full reinstala z tego co wiem.
@jhin W okolicy zniszczonej wieży która znajduje się w okolicy Niclasa.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktos moze gdzie znajde kamienna pume? Potrzebne jest jej oko do broni przeciwko opiekunom. Tam gdzie byla w zwyklym returningu jej nie ma. W innych miejscach nie potrafie jej namierzyc. Jedyny boss pumy, jaki kojarze, ze ubilem, to ten z kanionu(wejscie po tym luku). Ktos cos? ;/
 

BloedeCervan

BloedeCervan

Użytkownicy
posty14
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@reybeek nie jest to potwierdzone info, tylko jakby propozycja, którą możesz sprawdzić. Po teleporcie z Jarkendaru do tej lokacji, z której przechodzi sie do zlotego smoka, powinna tam się znajdować jakaś puma (z tego co pamiętam). Może tam?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale w wersji 2.0 niepotrzebne jest oko kamiennej pumy i reszta trofeów, tylko fragmenty atronachów. Są tam, gdzie smoki.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@BloedeCervan Cos kojarze, ze tam byla. Jednak jak tam byla to nie zyje :D W kazdym razie zapomnialem jeszcze o golemie cienia ;p Wlasnie przy nim jestem. TEraz pytanie jest takie, jak/czym go zabic? Kompletnie nic nie zadaje mu obrazen, kusza, miecz, mloda, magia wody/ognia/paladynow. NIC. Jedynie przyzwanie golema asprawia, ze traci po 10hp.. a ma 5k ;)

Ale w wersji 2.0 niepotrzebne jest oko kamiennej pumy i reszta trofeów, tylko fragmenty atronachów. Są tam, gdzie smoki.

Ahh, dobrze wiedziec. Moge sie dowiedziec jak to wyglada, lub jak to rozpoznac? I czym jest ten atronach?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry