[G1] Welt der Verurteilten/Świat Skazańców v1.3 PL 122863 232

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 13.01.2016 roku

Wyświetleń 122863

Odpowiedzi 232

edox77

edox77

Użytkownicy
posty37
Propsy2
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
jest ale nie ma nikogo na placu wymian a diego ma normalny armor
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Czyli źle zainstalowałeś. Pamiętaj, żeby podać ścieżkę instalacji bezpośrednio do głównego folderu z grą, bo czasami mimowolnie dodaje się coś w stylu "temp" i trzeba to po prostu usunąć. Wtedy będzie ok.

edox77

edox77

Użytkownicy
posty37
Propsy2
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
to jest dobrze nie wiem co jest nie tak :(
 

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Panowie, mam wielką prośbę, potrzeba mi pełnych polskich, zdekompilowanych skryptów tejże modyfikacji, jeśli to nie problem, i jedynie na użytek własny, zaznaczam! Z góry dziękuję...
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.

Sagez

Sagez

Użytkownicy
posty52
Propsy11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś może przeszedł zarówno Świat Skazańców jak i Edycję Rozszerzoną? Bo nie jestem pewien w co lepiej zagrać: najbardziej interesuje mnie obóz na bagnie i nowe zadania dla niego, doradziłby ktoś? Z tego co wiem obie mody coś dla Sekty dodają... pytanie tylko ile i jakiej jakości.
 

gothic1210
  • Gość
Na pewno w obu można zostać Guru. W ŚS dodatkowo można ogolić głowę. Co do jakości zadań i porównania ich ilości nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo nie grałem w ŚS.
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty91
Propsy26
  • Użytkownicy
Czy ktoś może przeszedł zarówno Świat Skazańców jak i Edycję Rozszerzoną? Bo nie jestem pewien w co lepiej zagrać: najbardziej interesuje mnie obóz na bagnie i nowe zadania dla niego, doradziłby ktoś? Z tego co wiem obie mody coś dla Sekty dodają... pytanie tylko ile i jakiej jakości.

W ŚS samo dołączanie do obozu bractwa jest bardziej klimatyczne, jak zagrasz to zobaczysz. ;) Poza tym zdecydowanie fajniej gra się łysym, wytatuowanym Bezimiennym, kiedy gramy jako członek sekty. Z drugiej strony w ER dość szybko można zdobyć kaptur kolczy, więc i tak nie widać głowy bohatera. ;) ER oferuje więcej zadań, poza tym wzbogaca obóz Bractwa o nowe postacie, a stare postacie mają nowe historie (nie tylko w Bractwie). Niestety miałem błąd, który uniemozliwiał mi wykonanie dwóch zadań z podstawki na raz, tj. zadanie z zielem dla Gomeza i zadanie z nielegalną wytwórnią ziela, kiedy wykonałem jedno zadanie, możliwość wykonania drugiego znikała, ale możliwe, że w najnowszej wersji już tego nie ma. :) Podsumowując: ER jest o wiele bogatsza, jeśli chodzi o zawartość, ale SŚ dobrze wzmacnia i tak już genialny klimat, przez takie smaczki jak nowy image Bezimiennego, czy ulepszone dołączanie do Sekty. Oba mody są warte przejścia. :) Na Twoim miejscu najpierw zagrałbym w SŚ, a potem w ER, bo zdecydowanie warto. Pozdrawiam :)
 

Sagez

Sagez

Użytkownicy
posty52
Propsy11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielkie dzięki gothic1210 i angarus! Edycji Rozszerzonej próbowałem już rok temu i na pewno do niej wrócę, teraz chyba dam szansę SŚ... Moim ideałem byłby mod, który dodawałby też zadania w IV i V rozdziale, kiedy władzę przejmuje Cor Angar, bo z tego co pamiętam w podstawce nie było już wtedy nic do roboty w obozie, zajmowaliśmy się tylko rudą, Xsardasem i Śniącym... pod koniec gry w zasadzie nie czułem że przynależność do frakcji ma jakieś znaczenie i to moim zdaniem mody mogłyby poprawić.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam Was :)
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty91
Propsy26
  • Użytkownicy
Wielkie dzięki gothic1210 i angarus! Edycji Rozszerzonej próbowałem już rok temu i na pewno do niej wrócę, teraz chyba dam szansę SŚ... Moim ideałem byłby mod, który dodawałby też zadania w IV i V rozdziale, kiedy władzę przejmuje Cor Angar, bo z tego co pamiętam w podstawce nie było już wtedy nic do roboty w obozie, zajmowaliśmy się tylko rudą, Xsardasem i Śniącym... pod koniec gry w zasadzie nie czułem że przynależność do frakcji ma jakieś znaczenie i to moim zdaniem mody mogłyby poprawić.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam Was :)

Spoczko. :) AHA - ważna sprawa! SŚ podobnie jak ER także oferuje nowe zadania dla członka Bractwa, a guru można zostać już w II rozdziale. ;)
 

Sagez

Sagez

Użytkownicy
posty52
Propsy11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie zacząłem grać i na razie bardzo mi się ten mod podoba :)
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Bardziej polecacie tego moda czy może jednak Edycję Rozszerzoną?
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Bardziej polecam tego :) O wiele bardziej rozbudowane i ciekawsze, a zwłaszcza nie pobugowane.
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Skoro o wiele bardziej rozbudowane to wchodzę w to.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Bardziej polecam tego :) O wiele bardziej rozbudowane i ciekawsze, a zwłaszcza nie pobugowane.
Co ty pierdolisz draks, er ma 10 razy wiecej zawartosci :|
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Może, ale grając w ŚS odniosłem inne wrażenie.
 

bojka222

bojka222

Użytkownicy
posty138
Propsy5
  • Użytkownicy
Panowie po zainstalowaniu moda, diego ma "nowy" pancerz, przedmioty na miejscu wymiany są dodane, ale na placu wymian nie ma żadnego nowego npc ? Coś zle zainstalowane ?
 

Mokrzyniak

Mokrzyniak

Użytkownicy
posty12
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak w tym modzie dołączyć do Starego Obozu?Podczas rozmowy z Gomezem o kontaktach wyświetlają mi się
1.Z Y'Berionem(atakuje)
2.Z Cor Calomem
3.z kilkoma balami
4.z Lee(atakuje)
5.z Laresem
Ogólne wykonałem chyba wszystkie dostępne w I rozdziale  zadanie (oprócz piwa dla Silasa),opcja ''kilku oprychów w nowym obozie'' nie wiedzieć czemu się nie wyświetla ,a 3 kontakty to za mało.Czy to bug czy może coś przeoczyłem?
 

gothic1210
  • Gość
Pogadaj jeszcze ze szkodnikami. Nie wiem konkretnie z którymi. Muszą być wszystkie opcje "wygadane" żebyśmy mogli dołączyć.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ma ktoś działającą instalke tego moda ?
 

gothic1210
  • Gość
Są jakieś problemy z linkiem z pierwszego posta?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry