Dyskusja na temat modyfikacji 628095 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628095

Odpowiedzi 2122

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Jeśli nie masz w co grać, to graj returninga, ale jest wiele lepszych modów i gier od tej modyfikacji
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Podaj mi lepszy mod niż Returning, proszę
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Dark Saga, z życia złodzieja czy złote wrota.
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
oj, złote wrota wcale nie są lepsze. Dzisiaj je dokończyłem. Dark Saga, hmm, zobaczę co to.
 

Malixer

Malixer

Użytkownicy
posty12
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja zrobiłem sobie przerwę od gothica dopóki nie wyjdzie spolszczenie do returna, ograłem większość modów więc powtarzam pierwsze soulsy  :D
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Rób lvl 1 runa. Proszę xD
 

Malixer

Malixer

Użytkownicy
posty12
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Może niedługo ale jak będę go robił to manusa nie tykam   :lol2:
 

EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty45
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
oj, złote wrota wcale nie są lepsze.

Skąd możesz to wiedzieć skoro nie grałeś w ogóle w Returninga? Możesz co najwyżej powiedzieć, że Złote Wrota wg. Ciebie są słabym/średnim modem, ale nie masz pewności czy Returning nie okaże się jeszcze gorszy. :P Sam ukończyłem R1.1 i uważam, że mod jest 'dość dobry', aczkolwiek istnieje wiele lepszych modów. Nie mam jakiegoś wielkiego parcia na R2.0. Przymierzam się aktualnie do gry na pseudoenglishu. Spolszczenie będzie to będzie - fajnie, jak go nie będzie - nic się nie stało, żadna tragedia.

Co do lepszych modów to już wcześniej wspomniane 'Z Życia Złodzieja', od siebie dodałbym jeszcze klasyk- Velaya, a także Valendor, Insygnia Prolog. Dark Saga to imho jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) z modów do G2:NK. Aczkolwiek nie każdemu przypadnie do gustu, nie wszyscy też ubóstwiają rosyjskie mody. No ale koniec końców Returning też jest rosyjskiej produkcji.
 

dominikbbn

dominikbbn

Użytkownicy
posty27
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja przeszedłem pierwszego returna już dawno, bardzo mi się spodobał i dał bym go na równi z Global Modem, wolę modyfikacje poszerzające content niż zupełnie nową historie. Z chęcią bym ograł dwójkę na maksymalnym poziomie trudności, ale w pseudoangielską wersję grać nie będę, tym bardziej że średnio znam ten język a lubię czytać wszystkie dialogi.
Teraz szykuje się do moda Przeznaczenie, polecacie?
 

EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty45
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
Ja przeszedłem pierwszego returna już dawno, bardzo mi się spodobał i dał bym go na równi z Global Modem, wolę modyfikacje poszerzające content niż zupełnie nową historie. Z chęcią bym ograł dwójkę na maksymalnym poziomie trudności, ale w pseudoangielską wersję grać nie będę, tym bardziej że średnio znam ten język a lubię czytać wszystkie dialogi. Szkoda tego polskiego spolszczenia :/
Teraz szykuje się do moda Przeznaczenie, polecacie?

Raczej bym tego nie rozpatrywał w kategoriach "pierwszego" czy "drugiego" Returninga, bo R2.0 to po prostu 1.1+ pokaźna liczba innowacji w warstwie fabularnej i technicznej. Zakładam, że mówiąc o maksymalnym poziomie trudności masz na myśli legendarny? Dla mnie osobiście możliwość "zapisu tylko w określonych miejscach" to nieporozumienie. W ogóle nie popieram takiego systemu zapisów/ checkpointów w grach cRPG/aRPG, to rodzi sytuacje typu- 'poczekaj jeszcze gdzieś tak z 3-4h z tym obiadem/ odbiorem dzieci z przedszkola/ naprawą pralki bo muszę dojść do checkpointa, żeby mi nastukane 15p. siły nie przepadło'. Nie samym Gothiciem człowiek żyje.

Co do Przeznaczenia to niewiele powiem Ci od siebie bo jeszcze nie grałem, ale Przeznaczenie z tego co się orientuję do pewnego stopnia bazowało na Global Modzie i jest modyfikacją podobnego typu, więc myślę, że powinno Ci przypaść do gustu.

Ja generalnie w przeciwieństwie do Ciebie wolę mody opowiadające nowe historie. Aczkolwiek istnieje garstka modów rozszerzających content podstawki, które są porządnie wykonane i naprawdę warte ogrania (np. ER do G1). Returninga nie uważam za arcydzieło, ale myślę, że też można go spokojnie do tego grona zaliczyć.
 

Vezonee

Vezonee

Użytkownicy
posty3
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktos kto ogral juz troche R2.0 moglby powiedziec, czy wprowadzili do moda ten pomysl zablokowania czesci zawartosci, ktora sie odblokowuje tylko wtedy jesli sie gra na najwyzszym poziomie trudnosci?
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Cóż ja przeszedłem grę na hardzie i prócz dodatkowych bossów nie miałem raczej żadnych nowych questów czy lokacji.
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Z tego co pamiętam na Easy nie było np tych trzech trolli niedaleko słonecznego kręgu, a jeśli chodzi o questy to juz w patchu 056 były odblokowane na wszystkich poziomach trudnosci
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Różnica jest tylko w ilości unikalnych bossów i w mutagenach posiadanych przez potwory.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Zarzucił by ktoś najnowszymi patchami :) Był bym wdzięczny.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
A te no English patch ?
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Jest gdzieś inny link niż torrent do pobrania R 2.0?
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1470404-RETURNING-v2-0-Stand-Fragen-Antworten-2/page6 post #105
Draks, pewnie ktos ma ale nie wiem kto. Jak chcesz to moge pobrac z torrenta i wrzucic na mega
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
@Simen jak możesz to weź zaktualizuj linki w temacie z downloadem :ok:
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry