Dyskusja na temat modyfikacji 628042 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628042

Odpowiedzi 2122

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Razakel Każdą bronią długo klepie się elitarne jaszczury, a reszta przeciwników to zwykła hołota. Da radę. :P
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Muszę przyznać rację że kamień przemiany w krwiopijce to absolutny must have w tej grze.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Może nie must have, bo nie dostaniesz go nie grając magiem (lub uczenia się kręgów). Jednak przemiana pozwala przechodzić przez ściany co pozwala zrobienie zadania z duchem wody bez zbierania kryształów, pozwala latać nad lawą w lokacji ducha ognia.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
W chuja cie zrobili  zakładam ze grasz na 0066  jedyne co masz na trudnym czy legendarnym to dodatkowe bossy,  tak to wszystko  jest dostępnie na każdym poziomie trudności.

Nie tylko bossowie ale też niektóre pancerze, zadania, bronie również są dostępne tylko na hardzie i legendarnym chociażby zadanie z kuszą od myśliwego orka w mieście orków.
 
:D

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
W chuja cie zrobili  zakładam ze grasz na 0066  jedyne co masz na trudnym czy legendarnym to dodatkowe bossy,  tak to wszystko  jest dostępnie na każdym poziomie trudności.

Nie tylko bossowie ale też niektóre pancerze, zadania, bronie również są dostępne tylko na hardzie i legendarnym chociażby zadanie z kuszą od myśliwego orka w mieście orków.

To Tizgar, nie pierwszy, nie ostatni raz próbuje udowodnić jak wielkim ekspertem jest w grach i modach :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Np pancerz opiekunów chyba jest na hardzie nie?mogę się mylić
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@tldr Może nie must have, bo nie dostaniesz go nie grając magiem (lub uczenia się kręgów). Jednak przemiana pozwala przechodzić przez ściany co pozwala zrobienie zadania z duchem wody bez zbierania kryształów, pozwala latać nad lawą w lokacji ducha ognia.

jakiego ducha wody? tego z orkowej wioski?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W mojej opinii nauka kręgów od Gallahada grając niemagiczną postacią ma wiele plusów - dostęp do runy leczniczej, runy światła, wlamywania zamków i możliwości transformacji. Returning to nie jest mod gdzie gra się czystymi konfiguracjami, chyba że jest się masochistą,
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Czary których uczy Gallahad wymagają sporo many, jednak grając wojownikiem/
łucznikiem nie ma sensu pakować powyżej 60pkt many. Nie wyobrażam sobie grać pod zręczność na legendarnym i wydać ponad 100PN tylko po to by szybko otwierać zamki.

Z innej beczki grałem ostatnio magiem mam ponad 90h i jestem w martwym punkcie bo nie mam PN na wymaksowanie broni dwuręcznej, i dobicia do 500 wytrzymałości, a moje 680 pkt. many nic mi nie daje w walce ze smokami.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ty na hardzie cisnąłeś?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Chris Moltisanti

Chris Moltisanti

Użytkownicy
posty88
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co ja tam wiem, jak gram w gothica od czasu jak jedynka byla dodana do Playa. Chodzi mi o konstrukcje zadań, po tym widać czemu oni robią mody a nie profesjonalne gry.

Co z tego, że masz Gothica od czasów, gdy był w Playu skoro nie posiadasz odpowiednich umiejętności do grania w trudniejsze gry? :P

Trudne to może były stare Devil May Cry na wyższych poziomach trudności czy God of War, nie posiadam za to umiejętności zrozumienia czemu co chwile udostępnia się graczowi coś czego i tak nie może zrobić, przecież wystarczyło te zadania typu Missing Novices (fajni ci poszukiwacze i szkielety) albo to z Drakem rozdział później i by uniknięto głupich sytuacji. Kończę tym postem ten temat bo ściany się nie przegada jak wykazano w innych wątkach, a autorzy i tak tego nie przeczytają i nie wezmą pod uwagę bo żyją we własnym świecie "hardkorowego" bicia bossa pół nocy. No chyba że wleci jakiś ReBalance który znowu doda jakieś rzeczy z kosmosu jak kiedyś, co bardzo możliwe znając fantazję naszych rodaków cudaków. 
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie wleci bo nawet niemieliby jak dodac swoje rzeczy do R2
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zwoje i Runy przemiany to najbardziej zbugowane rzeczy występujące w grze.
Zwój przemiany pozwala ci na wejście 80% miejsc ukrytych za drzwiami lub ścianą, moje najlepsze "clipy" to:
- przejście przez ścianę do artefaktów hadesu
- wejście do wielkiej piramidy, na pustyni adanosa + pomieszczenia z koroną Adanosa
- wejście do teleportu na wyspę Etlu
Ponadto odpowiednie użycie runy przemiany WYŁĄCZA AI PRZECIWNIKÓW
przez co stoją oni w miejscu, nie wykonując żadnych ataków, podobny efekt daje eliksir niewidzialności, z tym że teraz mogę zabić wszystko co chcę, bez jakichkolwiek oporów.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
W chuja cie zrobili  zakładam ze grasz na 0066  jedyne co masz na trudnym czy legendarnym to dodatkowe bossy,  tak to wszystko  jest dostępnie na każdym poziomie trudności.

Nie tylko bossowie ale też niektóre pancerze, zadania, bronie również są dostępne tylko na hardzie i legendarnym chociażby zadanie z kuszą od myśliwego orka w mieście orków.

To Tizgar, nie pierwszy, nie ostatni raz próbuje udowodnić jak wielkim ekspertem jest w grach i modach :)

Kamil Blant na live cisnął na pewno nie na hardzie i jakoś miał to wszystko dostępne.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cóż, jak ja ostatnim razem grałem to zadania z kuszą i bossów nie miałem :P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
W chuja cie zrobili  zakładam ze grasz na 0066  jedyne co masz na trudnym czy legendarnym to dodatkowe bossy,  tak to wszystko  jest dostępnie na każdym poziomie trudności.

Nie tylko bossowie ale też niektóre pancerze, zadania, bronie również są dostępne tylko na hardzie i legendarnym chociażby zadanie z kuszą od myśliwego orka w mieście orków.

To Tizgar, nie pierwszy, nie ostatni raz próbuje udowodnić jak wielkim ekspertem jest w grach i modach :)

Kamil Blant na live cisnął na pewno nie na hardzie i jakoś miał to wszystko dostępne.

Musiał grać na hardzie, ukończyłem moda i na hardzie i na normalu i bez problemu można zauważyć czego nie ma na niższych poziomach, więc na pewno nie miał wszystko dostępne jeśli grał na niższym niż Hard :) 100 % contentu masz na poziomie trudnym i legendarnym na niższych są powycinane bossowie, część mocnych broni i pancerzy , niektóre zadania zazwyczaj związane ze zdobyciem jakieś op broni , pancerza :)
 
:D

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Są jakieś przecieki kiedy wyjdzie 66.3? Nie wiem czy czekać czy odpalić na 66.2.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Gdzieś ktoś pisał, że nie mniej niż za pół roku. Najlepiej i tak poczekać aż wyjdzie wersja i po roku nie zapowiedzą następnej, to MOŻE będzie finalna.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry