Spacer II -2.6 Wolna Kamera 1941 8

O temacie

Autor Laren

Zaczęty 1.12.2015 roku

Wyświetleń 1941

Odpowiedzi 8

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Mam pewien problem i nie wiem czy to normalne zachowanie kamery w spacerze... Gdy odpalam świat w spacerze (3ds) i uruchamiam grę ,chodząc postacią kamera zostaje daleko w tyle gdy ustanę powoli wraca na właściwe miejsce...  Chciałbym się dowiedzieć czy zrobiłem coś źle w 3ds ? czy jak przerobię to na zen powstawiam voby npc itp nie będzie wolnej kamery? Proszę o odpowiedź. Dziękuję;)
 

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Z tego co mi wiadomo, to to normalne, a przynajmniej ja też tak miałem jak się jeszcze bawiłem spacerem.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy

Laren

Spacer II -2.6 Wolna Kamera
#2 2015-12-01, 14:14(Ostatnia zmiana: 2015-12-01, 15:27)
Normale? co mam przez to rozumieć?

Po za tym po zrobieniu ZENA to nie mogę na F3 ''LATAĆ'' kamerą... stoi w miejscu a w 3ds jak było to na F3 strasznie się zacinało nie do pracy.
Proszę was o pomoc w rozwiązaniu problemu...

Bardzo dziwne co zauważyłem na starym laptopie i w normalnym spacerze ten sam plik chodzi bez zarzutów!
Po przeniesieniu go na stacjonarny ''POCISK'' w spacerze 2.6. ten sam plik 3ds kamera jest wolna i nie da rady ''latać'' na F3... wiem ,że co niektórzy z was powiedzą to rób na laptopie w czym problem. Problem w tym ,że laptop mam już stary i mi się grzeje i zacina jak mam dużo vobów... Niewiem w czym tkwi problem może w wersji spacera? zaraz sprawdzę.

Inna wersja spacera jest to samo... na F3 kamera się tnie jak patrzę na obiekt...

Na próbę zrobiłem płaszczyznę i górkę z 2 ''vertów'' sytuacja ta sama nie ma różnicy... Może to przez to ,że mam za silnego kompa? albo przez to że gothica 2 nk wgrałem z game book?
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
albo przez to że gothica 2 nk wgrałem z game book?
Z czego kurwa? XD Na prawdę szkoda ci 30zł na org. kolekcje 1,2+nk i 3? XD
 

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
albo przez to że gothica 2 nk wgrałem z game book?
Z czego kurwa? XD Na prawdę szkoda ci 30zł na org. kolekcje 1,2+nk i 3? XD

Tak drogo? Ja widziałem nie raz całą sagę za 15 / 20 zł :F
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Ekh problem dotyczy czegoś innego.
 

Toworish

Toworish

Użytkownicy
http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
posty1664
Propsy254
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
Na tym forum nie tolerujemy piractwa, każdy user ma wszystkie programy oryginalne, nawet winrara
 
Niebawem...Pierdolnę se poradniki do Goticzka. Albo i nie, bo sie mnie nie chce.

Kogaan

Kogaan

Użytkownicy
Yellow color.
posty561
Propsy33
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Yellow color.
A kto tu coś mówił coś o piractwie?
 

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
 Jak już chcecie wiedzieć kupiłem GAME BOOK ze sklepu ,całą sagę. Jeżeli nie wiecie jak odpowiedzieć na mój problem proszę nie spamować tematu bo nie o to tu chodzi. Dziękuję.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry