Życie z kobietą a inne zamiłowania 7919 29

O temacie

Autor Bogdan Zwei

Zaczęty 29.11.2015 roku

Wyświetleń 7919

Odpowiedzi 29

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
W sumie nie wiedziałem dokładnie jak to nazwać.

Jestem osobą, która nie przepada za rozmawianiem z innymi i woli siedzieć sama, bez nikogo przy sobie. Moje dogadywanie się z dziewczynami jest, powiedziałbym, marne. Nigdy nie miałem dziewczyny. Zawsze spierdalam sobie znajomości. Dwa lata temu pochłonęła mnie kulturystyka. Teraz nie ma dnia, w którym bym ot tak sobie powiedział "dzisiaj nie ćwiczę, nie chce mi się", ponieważ czuję się, jakby ktoś celował mi w głowę - kompletnie się uzależniłem (nie przeszkadza mi to). Szukam obecnie pracy. Mieszkam z rodzicami. Mam 19 lat i nie jestem jakoś super inteligenty, moja inteligencja w skali od 1 do 10 to bym powiedział 2 / 3 / 4 (chociaż 4 to chyba troszkę przesada). Naszło mnie, żeby przemyśleć, co dalej? Otóż, nie jestem pewien, czy powinienem szukać dziewczyny, czy powinienem tworzyć rodzinę. Dziewczyny mi się "podobają na chwilę" (nie czuję się z tym dobrze). Zaś kulturystyka podoba mi się na tyle, że chciałbym powiązać z nią całe życie. Nie wiem, czy powinienem wybrać życie samotnego (tak wiem, w przyszłości będę przychodził do pustego domu, robił wszystko sam, ćwiczył i miał trochę wolnego czasu, brak seksu czy jakichś interakcji z drugą połówką), czy po prostu poszukać na chama jakieś kobiety, która "będzie mi odpowiadać" i będę w stanie z nią spędzać całe życie.

Postanowiłem zapytać tutaj, bo jest tu mnóstwo inteligentnych oraz pomocnych osób.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Jak spotkasz tą właściwą przestaniesz o czymkolwiek myśleć,kalkulować i zrobisz dla niej wszystko (nawet największą głupotę nie mówią już o rzucaniu kulturystyki). Nic na siłę wszystko przychodzi z czasem. Może brzmi to śmiesznie ale u mnie tak to właśnie było inna sprawa ,że zje*** em ale nie o tym tu mowa. Ps:Żyjemy w takich czasach, że większość ludzi ćwiczy i dba o siebie, myśle ,że praktycznie żadna kobieta nie będzie robić z tego powodu problemów w sumie można razem ćwiczyć.
 

Toworish

Toworish

Użytkownicy
http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
posty1664
Propsy254
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
A co ci powiedzą, jak są inteligentni to powiedzą ci żebyś zostawił dziewczyny, seks to nie problem, nie potrzeba mieć do tego dziewczyny na stałe, kobieta przydaje sie po paru latach, warto mieć przy sobie kogoś bliskiego, problem w tym że musisz odpowiedzieć sobie przedewszystkim na jedno ważne pytanie, czy chcesz mieć dzieci? jeśli nie to związek ci tymbardziej nie potzrebny skoro mówisz że kobiety podobają ci się tylko na chwilę, jednak jeśli jesteś nieśmiały, czas to przełamać, bo będziesz miał problemy nawet z dziwką, chociaż ona już by się tobą zajęła, kobiety kosztują, znaczy związki bardziej zaawansowane, popatrz na gości którzy nie mają żon i całe życie są sami, pracują w zwykłej pracy, a mają kase na wszystko, a na wakacje jeżdżą za granicę co chwilę, skoro mówisz że jesteś średnio inteligentny, to słabo ci wróże dobrą pracę chyba że jestes w czymś dobry lub masz dobre znajomości
 
Niebawem...Pierdolnę se poradniki do Goticzka. Albo i nie, bo sie mnie nie chce.

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
 To jest ostatnie miejsce w internecie gdzie powinieneś zadać to pytanie :lol2:
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
To jest ostatnie miejsce w internecie gdzie powinieneś zadać to pytanie :lol2:
No bez przesady XD
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Na themodders.org są dwa typy ludzi prawiczki i kłamcy. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wyskoczysz do dziewczyny od razu z tekstami o zakładaniu rodziny to sama od ciebie ucieknie.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Na themodders.org są dwa typy ludzi prawiczki i kłamcy.
Bez przesady, jest jeszcze Kazzmir.
W jego wieku to już  by było chore xD
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
Zwal konia to Ci przejdzie.
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: Sawik w Wczoraj o 20:28 To jest ostatnie miejsce w internecie gdzie powinieneś zadać to pytanie No bez przesady XD
Po prostu Sawik ocenia wszystkich swoją miarą xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
...4 to chyba troszkę przesada... interakcji z drugą połówką


na tak krótkiej skali różnica między 2 i 4 to jak różnica między żabą i owczarkiem... dałbym ci 7 ale odejmę 1 za pisanie na tm o takich rzeczach xD

trenuj, ale równolegle pomiędzy seriami czytaj dużo książek. po roku czytania książek z jakieś dziedziny nie będzie magistrem ale będziesz lepszy od kogokolwiek bez tej wiedzy.

dodam do 26 roku życia najdłuższe związki jakie miałem, trwały 5 minut, if you now what i mean xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
trenuj, ale równolegle pomiędzy seriami czytaj dużo książek. po roku czytania książek z jakieś dziedziny nie będzie magistrem ale będziesz lepszy od kogokolwiek bez tej wiedzy.

dodam do 26 roku życia najdłuższe związki jakie miałem, trwały 5 minut, if you now what i mean xD

Co do czytania książek... nigdy żadnej nie przeczytałem, po prostu dla mnie czytanie książek to koszmar.  :F Ale może się kiedyś przełamię...  :ok:

Zazdroszczę Ci takich związków! :F Ja nawet takiego nigdy nie miałem... :F :F :F
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

Życie z kobietą a inne zamiłowania
#12 2015-11-30, 11:34(Ostatnia zmiana: 2015-11-30, 12:37)
masz jakieś inne talenty które mógłbym wykorzystać?
http://themodders.org/index.php?topic=25450.0


edit:

że Nowa Huta

wtedy nie mieszkałem w nowej hucie.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Bierz na kazza poprawkę bo w te 5min musiał jeszcze znaleźć wystarczająco pijaną laskę w damskiej toalecie, a wiadomo, że Nowa Huta to porządna dzielnica więc się musiał naszukać :D No chyba, że jakiś klasztor miał w pobliżu...

Co do reszty to uważaj, żeby przez to pakowanie nie zaczęły Ci się podobać męskie tyłki. Mój znajomy tak miał i trzeba było uważać, żeby się do niego tyłem nie odwracać. Poza tym na wszystko przychodzi właściwy czas, nic na siłę, no i raczej polecam wyszalenie się przed ślubem niż zostawiać to na po. Co do pakowania to może na siłce znajdziesz jakąś fajną panią od aerobiku czy co tam się teraz robi i połączysz przyjemne z pożytecznym.

A w ogóle specjalistą od kobiet to tutaj był zawsze Siekacz.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Jezu, az strach wchodzic w takie tematy :F co sie dzieje z tym forum
 

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
shergar tyle, że ja mam siłownię w domu  :lol2:
Ale może kiedyś wpadnę na jakąś siłownię, albo dobiorę się do koleżanki, której kiedyś powiedziałem, że mi się strasznie podoba. Nie wyszło, bo miała chłopaka, nie wiem jak teraz.  :lol:
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak spotkasz tą właściwą przestaniesz o czymkolwiek myśleć,kalkulować i zrobisz dla niej wszystko (nawet największą głupotę nie mówią już o rzucaniu kulturystyki). Nic na siłę wszystko przychodzi z czasem. Może brzmi to śmiesznie ale u mnie tak to właśnie było inna sprawa ,że zje*** em ale nie o tym tu mowa.
To jest prosta droga do tragedii, szczególnie jeśli byłaby to jego pierwsza, <odpukać> nieodwzajemniona miłość a on nie ma doświadczenia z kobietami. Zawsze trzeba zostawiać sobie pole do gry i podchodzić na luzie (albo tworzyć tego ułudę), najlepsza droga do zwycięstwa.

Bogdan - obejrzyj sobie film 'Dangerous Liaisons' z Johnem Malkovichem, najlepiej ze dwa razy - myślę że dużo ci to rozjaśni w kwestii relacji damsko-męskich. I nie myśl o małżeństwie, tylko wykonuj swoje obowiązki, ćwicz, i zacznij wychodzić na miasto, poznawać ludzi. Jak pozadajesz się z jakimiś dziewczynami i poszerzysz horyzonty to wtedy zastanowisz się nad małżeństwem

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Jak wyskoczysz do dziewczyny od razu z tekstami o zakładaniu rodziny to sama od ciebie ucieknie.
Zawsze myślałem, że dziewczyny zawsze o tym marzą.
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zawsze myślałem, że dziewczyny zawsze o tym marzą.
To źle myślałeś. Te które są w szczęśliwym związku/kogoś kochają, a nie te które dopiero poznałeś i straszysz takimi tekstami (albo jeszcze co gorsza na etapie podrywania). Takim podejściem niczego się nie osiągnie, co najwyżej w sytuacji kiedy trafi się na desperatke z podobną filozofią na życie

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Cytuj
Takim podejściem niczego się nie osiągnie, co najwyżej w sytuacji kiedy trafi się na desperatke z podobną filozofią na życie
A wtedy lepiej samemu spierdalać. :F
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry