mój komputer to siermiężne gówno 11646 37

O temacie

Autor DzikiBen

Zaczęty 3.10.2015 roku

Wyświetleń 11646

Odpowiedzi 37

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@Ruffin
Można mieć wersję live na pendrivie.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Czy zainstalowane programy i gry dużo spowalniają komputer? Ostatnio zauważyłem że mój komputer też chodzi jak gówno, a pamiętam że ten miesiąc temu tak nie było, nawet nie wiem co jest tego przyczyną ;/ 

 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Czy zainstalowane programy i gry dużo spowalniają komputer? Ostatnio zauważyłem że mój komputer też chodzi jak gówno, a pamiętam że ten miesiąc temu tak nie było, nawet nie wiem co jest tego przyczyną ;/
Przecież ty masz Windowsa XP. xD

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
No wiem, ale i tak zle chodzi, i tu bardziej chodzi mi nie o sam windows (chociaz jak jest duzo czynnosci to potrafi sie przywiesc), tylko o gry ktore kiedys dobrze dzialaly (czyli od razu po formacie)  teraz mi spowalnia i traci fps. Antywirusy nic nie pokazuja, czy procek tak zuzyty jest czy zasilacz, nie mam pojecia :<
 

gothic1210
  • Gość
Elektronika z czasem się zużywa. Mój stary komputer też jak go odpalę to nie chodzi tak jak w lutym 2006 roku. A format ci nic nie pomoże, Mac Dun.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Aha. No coz, mialem nadzieje ze unikne kupowania czesci.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Spróbuj Xubuntu obok zainstalować i zobacz jak chodzi.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Buras

Buras

Użytkownicy
posty202
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mac Dun, próbowałeś już obciążyć procesor, RAM lub kartę graficzną w 100%? Zapewne nic nie podkręcałeś, ale dla pewności zresetowałbym ustawienia biosu do defaultowych. Miałem przypadki procesorów, które po prostu wyłączały cały system (sprzęt).
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Mac Dun, próbowałeś już obciążyć procesor, RAM lub kartę graficzną w 100%? Zapewne nic nie podkręcałeś, ale dla pewności zresetowałbym ustawienia biosu do defaultowych. Miałem przypadki procesorów, które po prostu wyłączały cały system (sprzęt).
Nie, jedynie w menadzeże zadań ustawiłem priorytet gry na wysoki. W biosie boje się grzebać żebym coś nie spiepszył :/
 

Buras

Buras

Użytkownicy
posty202
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W takim razie proponuję w miarę możliwości użyć jakiegoś programu do obciążenia procesora w 100% przez dłuższy czas. Nie wspomniałem jeszcze o rzeczy oczywistej, czyli kondensatorach na płycie głównej i karcie graficznej. Może być też tak, że coś generuje przepięcie lub zwarcie, a niektóre płyty główne i zasilacze mają mechanizmy zabezpieczające, które wyłączą PC.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Gówno się znasz
Zgadza się. Właśnie dlatego założyłem wątek na forum.
Jeśli nie chcesz pomóc, po chuj siejesz ferment? Nie przypominam sobie, by ktokolwiek pytał się tutaj o zdanie zawistnego, bezwartościowego śmiecia. Twoje dziecinne, przedszkolne pyskówki na nikim nie robią wrażenia.
Powiedziałeś, co chciałeś, a teraz wypierdalaj.

Cytuj
Dziki nie napisał, że chujowo chodzi, tylko, że to niewiele jak na dzisiejsze czasy xD
O to to.
Dzięki za odzew i garść sugestii. Do reszty postów odniosę się jutro rano.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jesteście nienormalni, pisałem do Mac Duna, nie do Ciebie.

Btw. pisząc o mnie jako o "zawistnym, bezwartościowym śmieciu" uważasz się za lepszego? Co Ty w ogóle o mnie człowieku wiesz?

Rozumiem, że mogłeś odebrać to jako atak na Ciebie, faktycznie opcja cytowania nie zawsze ostatnio działa. Poprawię to.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Btw. pisząc o mnie jako o "zawistnym, bezwartościowym śmieciu" uważasz się za lepszego? Co Ty w ogóle o mnie człowieku wiesz?
Skoro każdy o każdym wszystko wie, to może pomożecie mi cwaniaki kota znaleźć?
Spoiler


Simen daj se siana. Na chuj zaczynać gówno-burze skoro to tylko zasilacz do wymiany  :lol2:

@EDIT:
Przez to, że Dziki dał sam cytat, bez tego kto był cytowany, zostałem pozbawiony rozkoszy z walenia kuca przez zacytowanie mnie, przez sławną osobę  :lol:
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
@Ruffin
Można mieć wersję live na pendrivie.
Aa racja :)
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Btw. pisząc o mnie jako o "zawistnym, bezwartościowym śmieciu" uważasz się za lepszego? Co Ty w ogóle o mnie człowieku wiesz?
Skoro każdy o każdym wszystko wie, to może pomożecie mi cwaniaki kota znaleźć?
Spoiler


Akurat miałem Kierkegaarda otwartego na wiki  :D
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Tak apropos siermiężnego gówna.. na pc nie mam co próbować, bo nawet win7 nie moge mieć, ale na lapku o parametrach
Windows 7 64-bit SP2
Intel Core i5-2520M CPU @ 2.50Hz, 4 GB RAM, Intel HD Graphics 3000
DX 11 wskoczy? W sensie ten do goticzka?
Nie jestem pewny czy na win 7 od razu jest dx11 czy nie a jeżeli o siódemkę chodzi to jestem jeszcze bardziej siermiężny niż mój pc.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Cytuj
DX 11 wskoczy? W sensie ten do goticzka?
Nope. Nawet gdyby twoja zintegrowana karta obsługiwała DX11, to mod i tak byłby niegrywalny. Chyba, że lubisz mieć 5 FPSów.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
W lola grałem tak przz 2 lata xd 10fps max ;D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry