Problem z uruchomieniem 1952 3

O temacie

Autor Asayer

Zaczęty 19.07.2015 roku

Wyświetleń 1952

Odpowiedzi 3

Asayer

Asayer

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nigdy nie bawiłem się modami więc nie wiem co robię źle. Zainstalowałem edycję rozszerzoną 1_4_02 w folderze gothica; pojawiły się nowe pliki w folderze system takie jak: Gothic_ER, GothicMod, GothicStarter i inne. Rzecz w tym, że niezależnie jak uruchamiam Gothica (skrót z pulpitu, starter, itd) zawsze uruchamia się zwykła wersja - bez rozszerzenia. Jestem beznadziejny w te klocki więc proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak zwykłego Gothica zamienić w wersję rozszerzoną tak żeby wszystko działało. Z góry dziękuję.
 

gothic1210
  • Gość
Spróbuj uruchomić jako administrator. 
 

Asayer

Asayer

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Asayer

Problem z uruchomieniem
#2 2015-07-20, 09:14(Ostatnia zmiana: 2015-07-20, 10:25)
Próbowałem uruchomić każdy plik rozruchowy jako administrator ale nic z tego. Zapytam więc o niezrozumiałą dla mnie kwestię. Czy aby rozszerzenie działało trzeba instalować SystemPack i Player Kit? Jeśli nie trzeba to już nie wiem co zrobić. Wszystko jest tam gdzie być powinno; każdemu działa tylko nie mi. Nie pierwszy raz tak jest chociaż w tym przypadku szczególnie żałuję :(

Edit: Może to zależy od systemu? Aktualnie mam Windows Vista.
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
PlayerKit jest czymś co musisz zainstalować by odpalić moda (a przynajmniej ja nie znam innego sposobu na ich odpalanie ale gothiców nigdy nie modowałem) więc to stanowi źródło Twojego problemu - odpal kit'em i ruszy ;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry