ELEX 395237 1525

O temacie

Autor Kelten

Zaczęty 30.06.2015 roku

Wyświetleń 395237

Odpowiedzi 1525

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Raczej kazzmirowi chodziło o KLIMAT a nie podobne MOTYWY czy ZADANIA.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Bosper

Bosper

Użytkownicy
posty108
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie pamiętam żadnej gry,która próbowałaby się upodobnić do Gothica klimatem, więc napisałem, że gdzieś tam tylko się wzorowali
 
Forum Bractwa Spolszczenia: http://bractwospolszczenia.ml/
Znajdziecie tam kilkadziesiąt przetłumaczonych modów oraz wiele przydatnych informacji o zagranicznych modyfikacjach. Wkrótce Bractwo rozszerzy swoją działalność również na inne gry, zapraszam ;)

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
zastanawiam się, czy były jakieś inne gry rpg które próbowały naśladować lub nawiązać do klimatu gothica?
To zalezy co masz na mysli mowiac klimat gothica. Kazdy przyzna ze w gothicu 1 byl nietypowy. Chyba tylko wiedzmin 1 mial zblizony klimat, reszta crpg miala zupelnie inny styl.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Ja momentami jak przemierzam świat w Wiedźminie 3 to czuje się jak....w Gothicu. W sensie magia klimatu jest taka sama.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sumie to można dać jeszcze Dark Souls. Tyle, że From Software raczej na Gothicach się nie wzorowało, ale DkS posiada właśnie taki mroczny, gotycki klimat. Jak gram w pierwszego Dark Soulsa to mam czasami odczucia podobne do tych jak podczas eksploracji jakichś ruin, świątyń, jaskiń w Gothicach. Oprócz tego podobnie trafiamy w jakieś niegościnne miejsce, nie wiemy za bardzo o co chodzi i uczymy się na własnych błędach. Poza tym każdego przeciwnika warto traktować z szacunkiem, bo nawet najsłabszy może nas pokonać jeśli nie skupimy się na walce. Zarówno w Gothicach, jak i Soulsach warto też sobie przeciwników sprowadzać pojedynczo.
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jakieś nowe screeny się pojawiły na których gra "jakoś" wygląda. O ile jakoś można mówić jako poziom graficzny ze skryima w dniu premiery.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota


Wali po oczach Risenem, ale ten miecz wygląda już lepiej.




Do drzew jak są bliżej można już się przyczepić, ale góry w tle wyglądają zajebiście, aż chciałoby się je poeskplorować. Ciekawa zbroja tylko, że one wszystkie wyglądają bardzo podobnie do siebie, to chyba jakiś startowy strój. Karabin źle nie wygląda, intryguje mnie ta bestia na dole chociaż nie wygląda jakoś groźnie :D



Jaszczury są, widać progres w kwestii designu potworów. Fajnie wygląda też ten kapelusz z maską, zbroja ciągle ta sama.




Zaleciało Falloutem, ale nie wygląda to źle.


 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Tylko problem w tym że to wszystko wygląda 5 lat w plecy, gdyby wyszło to w 2011 roku i takie screeny wrzucili to pewnie mogłoby się podobać.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Liście wyglądają strasznie, gorzej jak w Gothicu.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Tylko problem w tym że to wszystko wygląda 5 lat w plecy, gdyby wyszło to w 2011 roku i takie screeny wrzucili to pewnie mogłoby się podobać.


Chciałbym się kłócić, ale nie mogę. Przynajmniej level design nie zawodzi.
Dla mnie wystarczy jakby wstawili system walki na ten z Risena 1 i ELEX już byłby na mojej liście musowych tytułów 2017.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Czekam na elexa, screeny coraz bardziej mnie przekonuja i z kazda porcją apetyt rosnie :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Spierdaczą fabułę  :lol2:
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
W tej kwestii dałbym im szansę. Uniwersum prezentuje się z masy rzeczy które o nim piszą, bardzo ciekawie. Zresztą ELEX chcieli zrobić od premiery Gothic 1 więc zapał też dużo daje. Jasne, mistrzami fabuł to oni nie są, ale czuje, że będzie wyjątkowo dobrze. Oby udało się zachować klimat dialogów i świata z Gothica.
Mnie kupiła wariacja różnych gatunków, fantasy, sciene fiction i postapo i w tym można serio niezłe historie zawrzeć. Generalnie o zawartość merytoryczną jestem dziwnie (sam się sobie dziwię) spokojnie. Martwi mnie walka i modele.
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Racja w sumie. Będę wręcz zaskoczony jak stworzą coś w miarę dobrego, żeby można pograć. Narazie nie ma co się cieszyć, bo potem jest wielkie rozczarowanie.   :)
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
"Kilka dni temu odbył się w Bostonie konwent Pax East - na który przybyło również studio Nordic Games prezentując 4 gry, wśród których znalazł się oczywiście Elex. Gracze otrzymali możliwość zagrania w bardzo wstępną i okrojoną jeszcze wersję gry - nie mniej jednak przedstawiającą już wstępnie świat w którym przyjdzie nam się kiedyś znaleźć. Nordic Games oprócz tego zapewnia już, że pojawią się trudne wybory moralne w których człowiek stanie naprzeciw maszynie, a żaden wybór nie będzie ani w pełni dobry dobry, ani całkowicie zły.

Pamiętajcie przede wszystkim że to dopiero wersja wstępna. Film pochodzi z reportażu kanału JeuxVideo.com https://www.youtube.com/watch?v=pbvA0... i posłużyłem się nim aby pokazać Polskim(i nie tylko) fanom pierwszy jakiś większy gameplay z gry."
 
https://www.youtube.com/watch?v=Ee8W00Qpps8


Od siebie - trochę risenowo, trochę falloutowo. Czy będzie efekt "idź pan w chuj"? To się okaże. Na razie, jak widać - chuja widać.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Korzytasz z internet explorera ? Przecież te wideo już z 1-2 tygodnie ma i zostało one już przez nas przedyskutowane. Przeczytaj wcześniejsze posty zanim wrzucisz coś nowego.

Widać animacje, chujowy system walki i problemy z oświetleniem, co do jakości tekstur i modeli no to tutaj z racji jakości wideo trochę bez sensu oceniać.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Szkoda ze porzucili taki zajebisty system walki w Risen1. A mogli go rozbudować. Prezentowalby sie 100 razy lepiej od dzisiejszego w elex.
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Korzytasz z internet explorera ? Przecież te wideo już z 1-2 tygodnie ma i zostało one już przez nas przedyskutowane. Przeczytaj wcześniejsze posty zanim wrzucisz coś nowego.

Widać animacje, chujowy system walki i problemy z oświetleniem, co do jakości tekstur i modeli no to tutaj z racji jakości wideo trochę bez sensu oceniać.

Cofnąłem się do postów z 30.04.2016, czyli do dnia, w którym został opublikowany TEN filmik, tam ten temat poruszany nie był. Reszta chuj mnie obchodzi, jak się komuś nie podoba, niech usunie post w pizdu. Dobranoc  :) :ok:.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Bosper

Bosper

Użytkownicy
posty108
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten z Risen 1 był jak dla mnie najlepszym ze wszystkich które stworzyli. Rozbudowany o nowe animacje (nie mam na myśli przewrotów) w ELEX byłby idealny. Ale po co, pewnie zostawią przewroty i spam LPM
 
Forum Bractwa Spolszczenia: http://bractwospolszczenia.ml/
Znajdziecie tam kilkadziesiąt przetłumaczonych modów oraz wiele przydatnych informacji o zagranicznych modyfikacjach. Wkrótce Bractwo rozszerzy swoją działalność również na inne gry, zapraszam ;)

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Jurigag

ELEX
#539 2016-05-08, 13:35(Ostatnia zmiana: 2016-05-08, 18:15)
Korzytasz z internet explorera ? Przecież te wideo już z 1-2 tygodnie ma i zostało one już przez nas przedyskutowane. Przeczytaj wcześniejsze posty zanim wrzucisz coś nowego.

Widać animacje, chujowy system walki i problemy z oświetleniem, co do jakości tekstur i modeli no to tutaj z racji jakości wideo trochę bez sensu oceniać.

Cofnąłem się do postów z 30.04.2016, czyli do dnia, w którym został opublikowany TEN filmik, tam ten temat poruszany nie był. Reszta chuj mnie obchodzi, jak się komuś nie podoba, niech usunie post w pizdu. Dobranoc  :) :ok:.
Co ty pierdolisz za głupoty ? Nie cofnąłeś się do 30.04.2016, przecież dokładnie wtedy był tutaj opublikowany ten film i była już o nim dyskusja. Czytaj zanim coś dodasz a nie dodajesz i nabijasz posty http://themodders.org/index.php?topic=24765.msg1243133#msg1243133
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry