Batman Arkham Knight 978 0

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 5.06.2015 roku

Wyświetleń 978

Odpowiedzi 0

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
( Chyba nie ma takiego tematu :D)


Za 17 dni premierę ma finał serii Arkham. Raczej każdy o tym słyszał, jedni czekają mniej, inni bardziej.
Przyznam mam ogromne oczekiwania związane z tą częścią. Seria wróciła do Rockstedy, twórców bądź co bądź fenomenalnego Arkham City i Arkham Asylum. Nie mogę się doczekać, chłopaki świetnie wplątali w grę postacie i wydarzenia z komiksów DC ( których jestem wielkim fanem, oglądam seriale typu Arrow, Flash, Gotham, filmy i czytam opisy postaci, ich historię). Na dodatek dostaniemy większych świat, Batmobila no i największą bitwę w życiu Człowieka Nietoperza. Każdy interesujący się serią gracz na pewno czeka i widział trailery, ja chciałbym tutaj spisać, dla fanów DC, wszystkie postacie które mogą wystąpić.



Przyjaciele:

- Batman (  O_O )

- Nightwing- pierwszy Robin, uczeń, przyjaciel i partner Batmana, groźny wojownik, członek zarówno Ligi Sprawiedliwych jak i Teen Titans. Obok Arsenala chyba najbardziej rozpoznawalny pomocnik super bohatera. Za młodu pracował w cyrku jako akrobata.

-Red Robin- Tim Drake, (chyba) 3 Robin. Uczeń Batmana, bardzo chcący się wykazać. Co ciekawe sam odkrył tożsamości Nightwinga i Batmana, wykazując się zdolnościami detektywistycznymi. Kiedy Jason Todd zginął Tim wspomógł Batmana i rozpoczął trening, stał się też przyjacielem Nightwinga i Alfreda.

- Catwoman- kobiet-kot, przestępczyni która jednak decyduje się pomóc Batmanowie. Tym którzy grali w Batman Arkham City przedstawiać jej nie trzeba :D.

- Alfred- lokaj, przyjaciel, pomocnik Batmana. Był z nim od początku do końca, po za zajmowaniem się sprzętem służy dobrą radą i zawsze stoi u boku Bruca.

- Lucius Fox- przyjaciel Batmana, prezes jego firmy. Ocalił firmę rodziny Wayne, wprowadził do niej ład i porządek zdobywając dzięki temu dozgodną przyjaźni i wdzięczności Batmana.

- Gordon- komisarz policji.

- Wyrocznia- córka Gordona, pomocniczka Batmana w kwestiach komputerowych itp.

- Azreal- tu wam nic nie powiem bo sam nie wiele wiem :D


Wrogowie:

- Scaracrow- Strach na Wróble, główny przeciwnik Batmana w tej części. Uwielbiał wzbudzać strach i przerażenie, powodować halucynacje u swych ofiar za pomocą różnych narkotyków. Rozpuścił tą toksynę w Gotham a także zebrał pod swoim sztandarem wszystkich złoczyńców.

- Arkham Knight- zupełnie nowa postać, wojownik, dowodzi wielką i silną armią. Jest zmilitaryzowaną wersją Batmana.

- Dwie Twarze- Harvey Dent, niegdyś prokurator, pomocnik Batmana. Kiedy jednak połowę twarzy zeżarł mu kwas stał się złoczyńcą. Każdej ofiarze rzuca monetą, w zależności od tego co wypadnie ta osoba ginie lub żyje ( zazwyczaj jednak ginie). Z Arkham City uciekł ledwo, pokonany przez Batmana i Catwomana.

- Pingwin- zniekształcony człowieczek. Zbrodniarz, zazwyczaj handluje bronią, jest dobrym strategiem. W Arkham City rządził jedną z 2 nacji. On sam zostal pokonany przez Batmana a jego ludzie wyrżnięci przed Tyger i ludzi Jokera. Nie wiadomo jak przeżył zbombardowanie muzeum w którym się ukrył.

- Trujący Bluszcz- pół człowiek pół kwiatek, ma na pieńku z Catwoman.

- Hush- nie nic nie wiem :D

- Nygma- jak wyżej

- Harley Queen- dziwna, chora, dawna psycholog, zakochana w Jokerze, chce pomścić jego śmierć.

- Red Hood- 2 Robin. Zginął, ale został ożywiony przez Rash al Ghula. Od tamtego czasu stał się jeszcze okrutniejszy. Walczy zarówno z przestępcami jak i bohaterami w bardzo okrutne sposoby. Wielokrotnie potykał się z Batmanem, Robinem, Nigthwingiem. Walczył też z innymi jak Green Arrow czy Arsenal. Miał też swój epizod w Teen Titans.

- Riddler- Enigma, Człowiek Zagadka. Lubi kiedy Batman główkuje.




A jakie są wasze przemyślenia odnośnie Batmana? Czego oczekujecie?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry