Problemy z zadaniami 398137 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398137

Odpowiedzi 1433

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukaj w pokojach strażników takie ostatnie pomieszczenie.
 

Bragomir

Bragomir

Użytkownicy
posty20
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Bragomir

Problemy z zadaniami
#781 2016-02-12, 15:01(Ostatnia zmiana: 2016-02-12, 16:03)
Cytuj
Gdzie mogę znaleźć trzeciego kopacza do kopalni? Udało mi się przekonać Togarda i tego na E, co chciał postawić na naszego przeciwnika na arenie, ale kto może być trzeci?

Ponawiam pytanie.

Edit: Sprawa została rozwiązana. Wystarczyło pogadać z karczmarzem.
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czesc. Robię misje dla Draxa co do przyjęcia do bandytów.
Mam misje by skopać dupe gorylom Zlego, problem w tym, ze jednego zabilem, a drugi, który miał za mną podążać... Zniknal... Nie mam save sprzed tego zdarzenia. I tu mam pytanie, da się jakos jednego Siepacza przywolac/teleportowac się do niego? Porobilem pare misji w obozach i szkoda mi zaczynać od nowa.
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Siema mam problem z zadaniem "Trujące Opary" od Baal Oruna, mianowicie, jak je skończyć ? Wybiłem orków a Ani Orun ani Ran nie mają kwestii dialogowych na ten temat..
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie, gdzie jest klucz baal kagana i posążek Klina i zloty miecz dla Bartholo? Nie wiem nawet jak ruszyć te zadania, z góry dzięki ;)
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Mam pytanie, gdzie jest klucz baal kagana i posążek Klina i zloty miecz dla Bartholo? Nie wiem nawet jak ruszyć te zadania, z góry dzięki ;)
Spoiler
Posążek ma Fisk, a miecz leży przy szczątkach po drugiej stronie rzeki tej rzeki przy której jest Klasztor Zmiennokształtnych, kawałek dalej od Toma, są tam 3-4 zębacze powinieneś nie mieć problemów ze znalezieniem
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Klucz Kagana ma Klin ten szkodnik obok.

"Siema mam problem z zadaniem "Trujące Opary" od Baal Oruna, mianowicie, jak je skończyć ? Wybiłem orków a Ani Orun ani Ran nie mają kwestii dialogowych na ten temat.."

a pytałeś wcześniej Rana ? bo on mówi ze sami ich musimy pokonać zabijamy szamana wracamy do oruna i dialog się odpala, przynajmniej mi
 

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czesc. Robię misje dla Draxa co do przyjęcia do bandytów.
Mam misje by skopać dupe gorylom Zlego, problem w tym, ze jednego zabilem, a drugi, który miał za mną podążać... Zniknal... Nie mam save sprzed tego zdarzenia. I tu mam pytanie, da się jakos jednego Siepacza przywolac/teleportowac się do niego? Porobilem pare misji w obozach i szkoda mi zaczynać od nowa.

Robisz tak.

Zaczynasz nową grę. Biegniesz do obozu i stajesz przed tymi siepaczami.
Włączasz konsolę i patrząc na siepacza wpisujesz: edit focus
Na górze masz kod postaci. Nie wiem czy obaj mają ten sam kod ale sprawdź to.
Teraz odpalasz swój zapis i wpisujesz Insert "kod postaci".
Gadasz lub zabijasz. Może zadział.
I radziłbym przyzwać go w miejscu do którego normalnie go prowadzisz.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie dokładnie jest nowicjusz Davson? Ten od przepisu na mocniejsze ziele, szukam szukam po tym Bractwie i nie mogę znaleźć. Zawsze słabo się orientowalem w tym obozie. Z góry dzięki ;)
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy ktos mi pomoze z tym zadaniem dostawa z nowego obozu od quentina chodzi o o jakis bandytów z stala ale jak ide do tej jaskini to mnie atakuja prosze o pomoc
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie jest drax po tym jak strażnicy gomeza zabiją ratforda, razem z punem i 2 bandytami, ani w obozie go nie ma
 

RanMar

RanMar

Użytkownicy
Ruler of Drangleic
posty31
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Ruler of Drangleic
Mam 2 pytania związne z questami w 1.4.5

1. "Gdzie jest Nek, do cholery?" Nie mam zielonego pojęcia gdzie znajduje się owy Nek, w dzienniku piszę, że ma być on w Nowym Obozie, aczkolwiek ja nigdzie nie natrafiłem na niego ani nie miałem opcji dialogowej związanej z nim. Więc chciałbym się zapytać, gdzie on jest, bo ja już wymiękam :D
2. "Praca w Obozie Myśliwych" Mam pewien problem (a może nawet i bug), ponieważ wykonałem tam te 3 wytyczne : dałem Stanley'owi strzały, dałem Alexowi te jego upieczone mięso, no i tutaj zdobyłem te 30 gwoździ i piszę mi, że niby mam naprawić palisadę sam, tylko jak?

Gram na wersji 1.4.5
 
One day fire will fade and dark will become a curse.
Men will be free from death; left to wander eternally.
Dark will again be ours and in our true shape
We can bury the false legends of yore.

Orsimer

Orsimer

Użytkownicy
Eksplorator światów
posty89
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Eksplorator światów
Mam 2 pytania związne z questami w 1.4.5

1. "Gdzie jest Nek, do cholery?" Nie mam zielonego pojęcia gdzie znajduje się owy Nek, w dzienniku piszę, że ma być on w Nowym Obozie, aczkolwiek ja nigdzie nie natrafiłem na niego ani nie miałem opcji dialogowej związanej z nim. Więc chciałbym się zapytać, gdzie on jest, bo ja już wymiękam :D
2. "Praca w Obozie Myśliwych" Mam pewien problem (a może nawet i bug), ponieważ wykonałem tam te 3 wytyczne : dałem Stanley'owi strzały, dałem Alexowi te jego upieczone mięso, no i tutaj zdobyłem te 30 gwoździ i piszę mi, że niby mam naprawić palisadę sam, tylko jak?

Gram na wersji 1.4.5

Odpowiedź na pierwsze pytanie: Nek jest koło Klina, podpisany jako "Nerwowy Szkodnik".
Odp. na drugie pytanie: podejdź do deseczki w palisadzie i wejdź w interakcję.
 
The night is dark and full of terrors.

saint269

saint269

Użytkownicy
posty109
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Siema mam problem z znalezieniem składnika utarte nasiona ogniociernia, czy ktoś może mi powiedzieć jak zdobyć?
Potrzebne mi do questa przywołania posłańca Śniącego
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Kup/znajdź rozdrabniacz i wejdź w interakcje z rozdrabniarką.
 

RanMar

RanMar

Użytkownicy
Ruler of Drangleic
posty31
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Ruler of Drangleic

RanMar

Problemy z zadaniami
#795 2016-02-15, 00:04(Ostatnia zmiana: 2016-02-15, 15:36)
Mam kolejne pytania, które nurtują mnie od paru dni.

1.Zadanie ,,Poszukiwanie Alchemika", zgłosił mi je Shawn no i nic więcej nie powiedział, nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać owego alchemika, ani nawet kogo o niego popytać :G.
2.Zadanie "Dostawa ziela dla Gomeza" Mam pewien problem (możliwe, że bug) ale nie mogę dać Cor Calomowi rudy, którą dostałem. W dzienniku mam napisane, że dałem ziele Bartholo i odebrałem rudę, ale tak jak wspomniałem, nie mogę oddać jej Cor Calomowi.
3.Czy zadanie "Zniszczony Grób" może być wykonane na wiele sposobów? Nie mówię tutaj o wrobieniu Jensa albo oskarżeniu o zabójstwo Keretha, chodzi mi o to, że gdy kończę to tym dłuższym sposobem (oskarżenie Keretha) niepokoi mnie wpis o tym, że wciąż nie wiem kto jest zabójcą.


Jeżeli ktoś będzie w stanie mi pomóc to z góry dziękuje :D
 
One day fire will fade and dark will become a curse.
Men will be free from death; left to wander eternally.
Dark will again be ours and in our true shape
We can bury the false legends of yore.

Siwriss

Siwriss

Użytkownicy
posty28
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do alchemika musisz iść na bagna i na jednej z wysp jest taki świecący ołtarz, gdzieś obok jest kartka napisana przez alchemika. Pokaż to Shawnowi. Sam alchemik jest w ostatniej komnacie na cmentarzysku orków (tam gdzie zabijamy Lukora).
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Misiex

Problemy z zadaniami
#797 2016-02-15, 20:39(Ostatnia zmiana: 2016-02-15, 21:50)
Jak otworzyć krate za gor bobą, strzeliłem w przełącznik  w czerwonym pomieszczeniu później w drugi (ten który pojawia się po opadnięciu ściany) ,ale sala z 3 przełącznikami obok się nie otwiera
 

RanMar

RanMar

Użytkownicy
Ruler of Drangleic
posty31
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Ruler of Drangleic
Kolejne pytania

1. W zadaniu "Zaginiony szpieg, Gor na Lin" jestem w momencie gdy pobiłem Mazina i mam wpis dotyczący kupienia herbatki na kaca u Cronosa, a więc kupuje ją, ale nie mam możliwości dania jej Gor na Linowi, ktoś wie o co chodzi?
2. Klin zlecił mi zadanie "Poszukiwania Posążka". Ktoś wie gdzie go znaleźć ?
 
One day fire will fade and dark will become a curse.
Men will be free from death; left to wander eternally.
Dark will again be ours and in our true shape
We can bury the false legends of yore.

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Posążek znajdziesz w ofercie u Fiska w Starym Obozie.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry