Problemy z zadaniami 398040 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398040

Odpowiedzi 1433

Connor

Connor

Użytkownicy
posty188
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Connor

Problemy z zadaniami
#740 2016-02-09, 00:47(Ostatnia zmiana: 2016-02-09, 01:29)
Witam, mam problem może dosyć banalny dla was, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajdę starte nasiona ogniociernia ? potrzebne mi jest to do zadania z przywołaniem posłańca Śniącego. Z góry dziękuje za pomoc i niech Śniący będzie z wami :D
______________________

Już nie ważne problem rozwiązany :P
 
Welcome to a world where dreams become nightmares!
Undead Army

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie: "Piętno przeszłości."

Przeszukałem całą kolonię i nie znalazłem tego przeklętego tobołka należącego do ducha z lasu. Znalazł ktoś ten przedmiot i może poratować?
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Byłby ktoś był tak miły i powiedział gdzie szukać tych szkodników magików z zadania nieudolni magicy? Cord mówił o polanie i szkodnik przy bramie mówił ze poszli w kierunku rzeki, jednak za wodospadem w tej jamie nikogo nie ma, pomocy
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Byłby ktoś był tak miły i powiedział gdzie szukać tych szkodników magików z zadania nieudolni magicy? Cord mówił o polanie i szkodnik przy bramie mówił ze poszli w kierunku rzeki, jednak za wodospadem w tej jamie nikogo nie ma, pomocy
Chodzi o tą polanę przed obozem myśliwych z NO, są na tym klifie nad obozem
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tobołek Ducha - Strażnik mówi o bandycie który miał bazę koło jeziora przy nowym obozie. Płyniesz na drugą stronę. Tam masz starą drewnianą budę i stoi nasz duch bandyty rozmawiasz z nim i zaczyna się walka.
 

Connor

Connor

Użytkownicy
posty188
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cor Angar przyjął mnie w poczet świątynnych strażników i kazał się zgłosić do Gor na Totha po odbiór mojego nowego pancerze, i tu pojawia się problem bo nawet nie mam opcji dialogowej żeby tą zbroję od niego wziąć, powie mi ktoś o co chodzi ?
 
Welcome to a world where dreams become nightmares!
Undead Army

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy te zadania od draxa:
test draxa
problemy skazy
opłaca się wykonywać jeśli chce dołączyć do starego obozu? czy czasem nie wpływają one na inne zadania?

i pytam po raz kolejny kiedy trzeba iść do steha by dał nam zadanie ? nie mam u niego żadnej opcji dialogowej poza handlem???
 

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
"Poszukiwanie posążka"

Poratuje ktoś jakąś wskazówką odnośnie miejsca poszukiwań?
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
"Poszukiwanie posążka"

Poratuje ktoś jakąś wskazówką odnośnie miejsca poszukiwań?
Spoiler
Spoiler
Stary obóz - Plac Targowy
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

diferoent

Problemy z zadaniami
#749 2016-02-09, 17:43(Ostatnia zmiana: 2016-02-09, 17:52)
Dzięki :)

"Dostawa alkoholu"

Po dostarczeniu alkoholu do 3 obozów, nie mam żadnych nowych opcji dialogowych w obozie bandytów.
Bugg czy coś innego trzeba jeszcze zrobić?
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest Snake z zadania Blizna na Sumieniu?
 

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W kotle czyli tym małym obozie przed wolną kopalnią.

Post połączony: 2016-02-09, 18:17
Mógłby ktoś dać jakąś wskazówkę odnośnie zaginionego alchemika z bractwa? Już nie mam pomysłu gdzie go szukać.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to jest błąd w zadaniu bo opis sugeruje że Snake nie opuścił Starego Obozu. Szukałbym jak idiota xD

Zaginiony alchemik kona w sali orkowej gdzie trzeba było zgładzić Baala Lukora.
 

gothic1210
  • Gość
co ty człowieku odwalasz?
nie możecie napisać na którym etapie zadania chociaż jesteście. wkurwiają już te ogólniki.
dużo osób W OGÓLE nie czyta dialogów i zadają naprawdę debilne pytania.
co do snake'a to po tym jak go znajdziemy w komnacie to jest w lochach. trzeba się pozbyć strażnika pilnującego drzwi OD STRONY PLACU TARGOWEGO. otworzyć drzwi i go wypuścić. potem dopiero idzie do kotła.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeszukałem wszystkie komnaty i go nie ma.
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bug nie bug ale napiszę. Po przyzwaniu posłańca świątego zagadałem do Cor Kaloma. Myślać że mam już zadanie w sprawię królowej pełzaczy poszedłem do kopalni. Tam dowiedziałem się o kontaktach obozu bractwa i starego obozu. Poszedłem więc do Quentina rozmawiam z nim i okazuje się że zabiłem już królowa pełzaczy i zabrałem jaja ;/ Wczytałem i poszedłem do Cor Kaloma dopiero wtedy dostałęm zadanie "Wydzielina Pełzaczy". Nie przypominam sobie by Cor kalom po przyzwaniu ducha powiedział bym do niego zajrzał. W każdym razie dostałem zadanie idę do herszta bandytów i znów okazuje się że już zabiłem królową. Na razie zrobiłem kopalnie, zabiłem królową zabrałem jaja. Teraz pójdę do Quntina i dialog będzie pasował. Od taki problem, tak jakby warunek rozmowy z quentinem odpalał się zanim zabijemy rzeczywiście królową.

Też nie wiem co zrobić z zadaniem dla bandytów z alkoholem. Oddałem 3 karczmarzą ale nikt nie ma dialogu w obozie bandytów.

+ Kto jest drugim kopaczem dla Wilsona ? Tego z karczmy w nowym obozie mam. II rozdział
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
W kotle czyli tym małym obozie przed wolną kopalnią.

Post połączony: 2016-02-09, 18:17
Mógłby ktoś dać jakąś wskazówkę odnośnie zaginionego alchemika z bractwa? Już nie mam pomysłu gdzie go szukać.
Ten Alchemik z bractwa (Chyba chodzi o niego) to :
Spoiler
Jego szczątki i dziennik znajdziesz na bagnach gdzieś przy piedestale emanującym niebieską energią ( o ile dobrze pamiętam ) Tak w każdym razie było na poprzednich wersjach
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W kotle czyli tym małym obozie przed wolną kopalnią.

Post połączony: 2016-02-09, 18:17
Mógłby ktoś dać jakąś wskazówkę odnośnie zaginionego alchemika z bractwa? Już nie mam pomysłu gdzie go szukać.
Ten Alchemik z bractwa (Chyba chodzi o niego) to :
Spoiler
Jego szczątki i dziennik znajdziesz na bagnach gdzieś przy piedestale emanującym niebieską energią ( o ile dobrze pamiętam ) Tak w każdym razie było na poprzednich wersjach

nie w tej wersji jest innaczej po znalezieniu notatki alchemika na bagnach dowiadujemy się że udał się do cmentarzyska orków i dopiero tam go znajdziemy:)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
nie w tej wersji jest innaczej po znalezieniu notatki alchemika na bagnach dowiadujemy się że udał się do cmentarzyska orków i dopiero tam go znajdziemy:)
Tak było zawsze. ;)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Aaa.. No to coś mi się popierdzieliło xD Pisałem że niezbyt dobrze pamiętam :p
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry