Problemy z zadaniami 398000 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398000

Odpowiedzi 1433

Limbo

Limbo

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzienks
 

kvoth

kvoth

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

kvoth

Problemy z zadaniami
#701 2016-02-06, 19:53(Ostatnia zmiana: 2016-02-06, 20:58)
Wie ktoś gdzie jest Togard w zadaniu  "Nowa zmiana do kopalni"? przeszukałem cały stary obóz i go nigdzie nie ma :<
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
poszukaj przy zawalonej wiezy 
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Jak zrobić, aby Erens stracił swoją rudę i zmusić go do powrotu do kopalni?
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Spoiler
Mając 100 bryłek rudy idziesz i go zagadujesz, potem idziecie na arene on stawia na jakiegoś kopacza a ty na siebie. Ważne, że walka odbywa się po 19
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanko. Gdzie znajduje się ta szwalnia Świstaka? Mówił, że w jaskini w lesie, przeszukałem las między mostem do SO, a Starą Kopalnią, a szwalni jak nie było tak nie ma. Z góry dzięki.
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Spoiler
Jak idziesz do kopalni ścieżką to przed kawałek przed tunelem skręcasz w prawo. Tak jakbyś szedł do kanionu. Tam jest taka jaskinia. Ważne, byś nie pchał się na zębacze. Jaskinia jest bardzo blisko drogi.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

podkopek

Problemy z zadaniami
#707 2016-02-07, 02:13(Ostatnia zmiana: 2016-02-07, 03:10)
a no właśnie, widziałem zębacze to myślałem oho, pora spierdzielać :D dziękuję :)


Post połączony: 2016-02-07, 03:10
A jak nayzwają się nowi szwacze dla Świstaka? Próbowałem chyba już zagadać do wszystkich imiennych kopaczy i cieni w SO i żaden nie ma takiej opcji dialogowej.
 

gothic1210
  • Gość
podkopek
dwaj włóczędzy w obozie myśliwych
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Mam problem z zadaniem "Dziwne Zachowanie" (czy jakoś tak) mianowicie jestem w tej jaskini gdzie Josep się modli i zamiast normalnie mieć do mnie wyrzuty itd, to on prowadzi do mnie dialogi ostrzegawcze żebym za nim nie chodził, i gdy ostrzeże mnie 3 razy to zadanie jest niezaliczone, co robić ?
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Dziwne Zachowanie" (czy jakoś tak) mianowicie jestem w tej jaskini gdzie Josep się modli i zamiast normalnie mieć do mnie wyrzuty itd, to on prowadzi do mnie dialogi ostrzegawcze żebym za nim nie chodził, i gdy ostrzeże mnie 3 razy to zadanie jest niezaliczone, co robić ?

no jak to co musisz mu naklepać i zabrać amulet by ruszyć zadanie do przodu potem zanosisz go do myśliwych bodajże :)
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Tak wiem że trza ten amulet z niego zabrać, bo na poprzednich wersjach je robiłem, tylko sądziłem że najpierw trzeba z nim pogadać " Co on tam robi" itd aby potem Alex chciał ze mną na ten temat gadać :p
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

gothic1210
  • Gość
teoretycznie to powinien być dialog.
taki:
Spoiler
    AI_Output (self, other ,"DIA_Josep_NieDales_03_01"); //Nie mogłeś się powstrzymać... Musiałeś za mną iść. Jesteś bardzo dociekliwym człowiekiem.
    AI_Output (self, other ,"DIA_Josep_NieDales_03_02"); //Pewnie nie raz nieźle na tym wyszedłeś, ale teraz... teraz sprowadziłeś na siebie zgubę!
    AI_Output (self, other ,"DIA_Josep_NieDales_03_03"); //Pewnie wiesz już o amulecie, który znalazłem. Czyż nie?
    AI_Output (other, self ,"DIA_Josep_NieDales_15_04"); //Masz rację. Alex mi powiedział.
    AI_Output (self, other ,"DIA_Josep_NieDales_03_05"); //Ten amulet pozwolił mi posiąść moc samego Beliara. Dysponuję teraz mocami, które są obce nawet niektórym magom!
    AI_Output (other, self ,"DIA_Josep_NieDales_15_06"); //Nie jesteś sobą! Musisz mi oddać ten amulet. To nie jest rzecz dla ciebie.
    AI_Output (self, other ,"DIA_Josep_NieDales_03_07"); //NIGDY!
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie przebywa Fletcher po załatwieniu mu zmiennika, Tripa? W zamku? Jeśli tak to czy będę mógł dokonczyc zadanie z Nekiem po dołączeniu do jakiegoś obozu, np Bandytów? 
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Ponownie zwracam się z zapytaniem, mianowicie kim są kopacze z "Nowej Zmiany" i jak ich zwerbować ? Bo gadałem już z chyba każdym imiennym kopaczem w SO i jedynie co to sprałem na arenie kumpla tego kopacza na E (Nie pamiętam jak się nazywał dokładnie) i on dołączył do "Ekspedycji", a reszta nwm... btw : Co do Josepa to nie wypaliło, zabrałem amulet i Alex nie ma nic do powiedzenia, jedynie co to mogłem oddać go dla Cronosa
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
idz do karczmy i do snafa tam bendziesz miał misje do zrobienia
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakie są konsekwencje zadania z Nekiem? Co się stanie gdy go zabiję, a co jak pozwolę mu żyć za 100 bryłek rudy?
Po prostu chcialbym wiedzieć co opłaca się bardziej zrobić, z góry dzięki, pozdro ;)
 

Limbo

Limbo

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja natomiast nwm jak rozpocząć quest z królową pełzaczy po pokonaniu posłańca. Gadałem z Kalomem, ale nic się nie odpaliło.
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?
Co do zadania "Dziwne Zachowania". Mi udało się je wykonać
Spoiler
W tej jaskini z posągiem dałem się mu przyłapać trzy razy. On potem powiedział, że wraca do obozu, a zadanie trafia do "Niezaliczonych". Ale zagadałem go drugi raz i odpalił się dialog który od razu powinien się załączyć gdy go tam znajdziemy. Pobiłem go, wstał to rzuciłem na niego czar urok i zadanie magicznie z "Niezaliczonych" trafiło do "Zaliczonych"
:lol:
 
COLORBLIND

Limbo

Limbo

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do mojego problemu, został on przeze mnie rozwiązany. Po prostu za szybko przestałem gadać z Kalomem.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry