Problemy z zadaniami 398067 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398067

Odpowiedzi 1433

Gepsiu

Gepsiu

Użytkownicy
chicken <3
posty233
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • chicken <3
Chodzi mi w momencie, gdy zaginął razem z Draxem.
 
cip cip cip Kukuryku cip cip cip

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znajdziesz go w obozie myśliwego Aidana.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co z tym martwym Rączką. Diego nie ma żadnej linii dialogowej, aby dać mi jakieś zadanie z tym związane. Do kogo mam zajrzeć?
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaką masz gildie?
 

UnknownJAY

UnknownJAY

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Jak dobrze pamiętam to zadanie można dostać od Diego jak się należy do SO.
A tak to trzeba pogadać z Silasem w NO chyba sprawdź to i wgl w nocy bo podoba ma tam się Raczka pojawić o 12- 2 w nocy czy coś.
 
One i tak wrócą, jeśli się nimi nie zajmiesz jak należy !!..!!

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jaką masz gildie?

Bandyta

Spróbuje jeszcze to zrobić w nocy (tj. zagadać z kimś)
 

duri

duri

Użytkownicy
posty18
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Latający pamiętnik". Gdzie szukać tego starca? Jak to wgl rozwiązać? Widziałem, że na początku tematu ktoś już pytał o tego questa ale nie uzyskał odpowiedzi dlatego ponawiam.
 

UnknownJAY

UnknownJAY

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy

UnknownJAY

Problemy z zadaniami
#307 2015-03-29, 23:29(Ostatnia zmiana: 2015-03-29, 23:37)
Mam problem z zadaniem "Latający pamiętnik". Gdzie szukać tego starca? Jak to wgl rozwiązać? Widziałem, że na początku tematu ktoś już pytał o tego questa ale nie uzyskał odpowiedzi dlatego ponawiam.

Rozwiązać to tak czytasz książkę sa tam wskazówki znajdujesz kolesia tzn szkielet i zabierasz jego fanty i kamień który ma w d.... i wracasz do Najemnika poinformować go ze znalazłeś kolesia.
 
Trudno to tak opisac w słowach ale sie postaram.
To wiec idziesz ta droga do wolnej kopalni i jak jesteś w kotlince gdzie był wilk i kretoszczóry to nie idziesz prawa strona do kopalni ale trzymasz sie lewej strony i starasz się dostać na wyższy poziom a dokładnie musisz trafic  na ta gore przez która własnie przechodziłeś i mijałeś tych 2 kolesi co chcieli rude za przejście , tam jest własnie na gorze szkielet starca.  Daj propsa jak pomogłem  :ok:
A i dodam ze jak tam będziesz juz to jak staniesz przy krawedzi tego płaskowyżu to jak popatrzysz to na innym po lewej stronie jest drzewo a kolo niego skrzynia z ciekawymi fantami  :D tylko uważaj na barierę.
 
One i tak wrócą, jeśli się nimi nie zajmiesz jak należy !!..!!

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaką masz gildie?

Bandyta

Spróbuje jeszcze to zrobić w nocy (tj. zagadać z kimś)

Grając Guru też nie miałem tego questa, więc prawdopodobnie jest on dla SO.
 

UnknownJAY

UnknownJAY

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Jaką masz gildie?

Bandyta

Spróbuje jeszcze to zrobić w nocy (tj. zagadać z kimś)

Grając Guru też nie miałem tego questa, więc prawdopodobnie jest on dla SO.

Ale gdzies chyba czytałem ze podobne zdanie dla NO od Silasa czy coś ale nie jestem pewny. 
 
One i tak wrócą, jeśli się nimi nie zajmiesz jak należy !!..!!

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ale skoro znajdujemy go martwego, to jednak powinien być quest dla wszystkich gildii...Albo chociaż powinno być jakieś logiczne wyjaśnienie.
 

gothic1210
  • Gość
Nie powinien leżeć martwy*
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie powinien leżeć martwy*

No ale jednak leżał.

Kogo można zwerbować do kopani złota?
Kto ma przepis na mocniejsze ziele?
Gdzie Szukać ukradzionych artefaktów dla Shawna. Zabiłem tych nowicjuszy w jaskini niedaleko obozu bractwa, a oni mieli tylko amulet lukora, i nie ma opcji dialogowej z Shawnem
Gdzie jest Nek?
Gdzie znaleźć "nieudolnych magików"? Znalazłem tych nad nowym obozem, i tego w jaskini za wodospadem.

 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Cytat: Szulwik
Cytat: Outlander
Nie powinien leżeć martwy*
No ale jednak leżał.
W takim razie już wiemy co się w patchu pojawi :)
Cytuj
Kogo można zwerbować do kopani złota?
Spoiler
1) Nowicjusza z chaty w środku bagna
2) Kopacza jaki się upija w karczmie na parterze
3) Jednego z myśliwych
Cytuj
Gdzie Szukać ukradzionych artefaktów dla Shawna. Zabiłem tych nowicjuszy w jaskini niedaleko obozu bractwa, a oni mieli tylko amulet lukora, i nie ma opcji dialogowej z Shawnem
Spoiler
Bo to nie oni, Shawn wyraźnie jak krowie na rowie mówił, ze pobiegli w stronę bagna si? Nowicjusz jaki skradł artefakty też siedzi w chacie na środku bagna ;)
Cytuj
Gdzie jest Nek?
Spoiler
Za wielką skałą jaka wystaje ze srodka rzeki w pobliżu przejścia na przełęcz i plac wymian. Jeśli zasadzimy mu kopa to ruszy do NO i wtedy można go spotkać w obozie łowców na drodze NO-Nowa Kopalnia (naprawia palisadę ^^)
Cytuj
Gdzie znaleźć "nieudolnych magików"? Znalazłem tych nad nowym obozem, i tego w jaskini za wodospadem.
Spoiler
Spotkałeś tego pod wodospadem i tych dwóch znad obozu... oraz żeby w ogóle rozpocząć questa razem z najemnikiem ubiłeś tego jaki czarował nad jeziorem... ostatni nie opuscił NO, pochodź po chatach a się znajdzie :P
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytat: tuldor88
Spoiler

 oraz żeby w ogóle rozpocząć questa razem z najemnikiem ubiłeś tego jaki czarował nad jeziorem...

Stwierdziłem że jest to na tyle oczywiste, że nie było potrzeby o tym wspominać. :trollface:
 

duri

duri

Użytkownicy
posty18
  • Użytkownicy
Następny kłopot, który mnie strasznie irytuje. Mianowicie poroznosiłem całe alko po obozach, a wróciwszy do Briama nie mam żadnych opcji dialogowych pozwalających na ukończenie tego questa. To samo z Quentinem. Jest jakieś "lekarstwo" na tego buga? Nie znoszę zaśmiecać sobie dziennika nierozwiązalnymi zadaniami...
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wracając do tego uciekiniera z obozu bractwa, to poszedłem do niego, coś tam pogadałem i nic. Pobiłem go, i nie miał przy sobie nic ciekawego, w skrzyni tak samo nic nie ma.
 

duri

duri

Użytkownicy
posty18
  • Użytkownicy
Przy zadaniu "Nowy pancerz dla bandyty" o jaką zbroję dokładnie chodzi?
@edit
Kupiłem u Jensa, zalatwione.
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gdzie jest szkodnik z niebieskim kryształem z zadania ,,Nieudolni Magicy''?
 

gothic1210
  • Gość
W którejś chacie w obozie. Nazywa się Dranor. 
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry