[G2NK] Z życia złodzieja/Aus dem Leben eines Diebes PL 144464 346

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 17.08.2014 roku

Wyświetleń 144464

Odpowiedzi 346

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Opis modyfikacji:

Aby wstąpić do „Stowarzyszenia”, które jest największą organizacją przestępczą królestwa, nasz bohater będzie musiał okazać się go godnym. Po długim czasie oczekiwania otrzymuje w końcu do tego możliwość i wybiera się w drogę statkiem. Jego zadanie: kradzież szlachetnego kamienia. O niczym więcej nie wie. Kiedy wszystko się zacznie? O tym również nie ma bladego pojęcia - aż do momentu, gdy zostaje wywleczony ze swojej koi na pokład i wyrzucony za burtę. Nasz bohater ląduje w wodzie.
Nie ma ze sobą nic prócz bielizny i jakiegoś listu. Jednakże w oddali zauważa ląd. Po upływie wieków - tak mu się przynajmniej wydawało - dociera do niego. Wyczerpany wdrapuje się na drewniane bale starego pomostu. "Nie bez powodu to stowarzyszenie cieszy się złą sławą" - myśl ta nieustannie przelatuje naszemu bohaterowi przez głowę.
Jego cel jest jasny. "Muszę znaleźć kamień szlachetny!", myślał jedynie o tym. Ale gdzie w ogóle jest i jak ma zdobyć szlachetny kamień?

Wciel się w rolę naszego młodego złodzieja i przeżyj niesamowitą historię kradzieży jego życia. Poznaj niezwykłe postacie, odkryj nowy, urozmaicony świat na krańcu królestwa.
Czy spróbujesz wszystkiego, by osiągnąć swój cel? Będziesz kradł, porywał, a nawet mordował? Czy może jednak wyda ci się, że twoja droga jest niewłaściwa i zdecydujesz się pomóc swoim bliźnim?
Rozstrzygnij sam! Z życia złodzieja oferuje nie tylko mnóstwo innowacyjnych i różnorodnych zadań - gracz ma także w wielu miejscach możliwość wyboru, jakim będzie człowiekiem i jak będzie wyglądać jego historia.
Jednak bądź ostrożny! Nie tylko straż miejska ma oko na każdego obcego. Również dzika okolica, naszpikowana dobrze znanymi, ale także nowymi przeciwnikami, jest niebezpieczna jak nigdy dotąd!

Cechy modyfikacji:

   - bogata w zwroty akcji, niesamowita historia młodego złodzieja
   - 39 różnorodnych zadań - często z różnymi zakończeniami
   - niezwykłe postacie, które mają swoją własną historię
   - tuzin stale zmieniających się ekranów ładowania
   - nowe bronie (topory, sztylety, miecze, itd.)
   - nowy, komfortowy system powiadomień
   - nowe i zmienione interaktywne obiekty
   - nowe tekstury o wysokiej rozdzielczości
   - system respawnu dostosowany do fabuły
   - nowy świat o wielkości ok. 7 ha
   - trzy możliwe do wyboru rodzaje strzał
   - niebezpieczni nowi przeciwnicy
   - 12 godzin przyjemności z gry
   - małe menu statystyk
   - zabawne eastereggi
   - mnóstwo nowych itemów

Screenshoty:
Spoiler





Prezentacja modyfikacji:

https://www.youtube.com/watch?v=dcxUuV5n5LE


Trochę ode mnie:

Chciałbym przedstawić przed wami, kolejną lokalizację ze strony White & Red Group. Tłumaczenie mimo wielu trudności, ujrzało w końcu światło dzienne. Podziękowania należą się twórcom modyfikacji wymienionym powyżej jak i jeszcze raz jednemu z nich mianowicie Kurzerowi, za udostępnienie nam tekstów niezbędnych do przetłumaczenia modyfikacji. Dziękujemy również tym osobom, które pokładały w nas nadzieję, i cierpliwie wyczekiwali tłumaczenia (w końcu minęło już 2 lata).  Dziękuję również Magierowi, który wykonał lwią robotę jeśli chodzi o owe tłumaczenie. Pozostałe osoby, które przyczyniły się do powstania lokalizacji również wymienione są w napisach końcowych.

DOWNLOAD:

Wersja z dubbingiem (oryginalny niemiecki):
- Moddb
- MediaFire
- MEGA
- Warsztat Steam





Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Zaraz pobieram i jutro zabieram się za granie :D
Dobra robota!
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jak rozumiem, ver niemiecka wymagana :P
-GJ i to takie Big fucking good job
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie, wersja niemiecka nie jest wymagana. Możesz pobrać polską wersję z dubbem niemieckim albo polską wersję bez dubba. LInk "Niemiecka wersja modyfikacji" został podany "dodatkowo".

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bardziej się pytam pod tym kontem ze ja mam już zainstalowana niemiecka wersja, akurat ten jeżyk to dla mnie nie problem wiec już po szwaben grałem w moda.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Dying

Dying

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam problem z tymi zatrutymi pralinkami, kładę ja na stole i nic. Czekałem nawet parę dni, jednak żadnego nowego wpisu w dzienniku nie doświadczyłem.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nosz w koncu :ok: Daje propsa i sciagam, skoncze Risena to juz bede mial dwie pozycje do zagrania (,,Z Zycia Złodzieja" i "Inwazja PL" :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Hej, mam dziwny problem. Pobrałem wersję z dubbingiem(potem to samo przy wersji bez miałem) i odpalam, a tu nic, instalacja się nie rozpoczyna. Nie pomogło uruchamianie jako administrator czy cokolwiek innego :( Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?
Ewentualnie Fabiosek, czy mógłbyś wrzucić do ściągnięcia tylko odpowiednie pliki? (Znaczy z zainstalowanego już moga, żebym przekopiował to co do System itp itd.) Byłbym mega wdzięczny :D
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Dying - Hmm... przypominam sobie to zadanie, aczkolwiek nie kojarzę o które dokładnie ci chodzi. Jak możesz podaj tytuł. Z tego co wiem, zadanie dało się przejść. Btw, pobrało i zainstalowało się normalnie?

@SparrowJacek - Instalacja powinna pójść bez problemowo. Zapewne na początku jest chwilę 7% z tego co widzę u siebie, ale dalej idzie z górki. Spróbuj poczekać.

EDIT: @Sparrow, sprawdziłem u siebie i jak mówię na początku jest 7% potem idzie dalej, nie wiem za bardzo dlaczego tak jest ale wystarczy poczekać kilka minut, nic nie klikając a instalacja ukończy się pomyślnie.
EDIT: @Dying jak mówiłem, podaj nazwę zadania. Jak wrócę do domu to postaram się pomóc.

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
U mnie totalnie NIC się nie dzieje na obu wersjach, zaś niemiecka instaluje się bez problemu.
Znaczy klikam na polską, wyskakuje mi standardowy na Win.7 tekst czy chcę pozwolić temu programowi na dokonywanie zmian na komputerze, daję tak i... totalnie NIC się nie dzieje, nawet task manager nie wyświetla nowego procesu później.
Żeby nie było, tryby zgodności też nie pomagają, po włączeniu instalatora(w sposób opisany wyżej) czekałem z 15 minut nic nie robiąc i dalej nic się nie stało. Oczywiście wcześniej instalowałem w życiu setki modów i nigdy nie miałem problemów jak z tym :( A akurat na niego najbardziej czekałem...

EDIT: co ciekawe u mojego brata na komputerze instalacja przebiega bez problemu(jest ten zastój na 7% jak wspominałeś). Chyba będę zmuszony skopiować pliki od niego i tyle...

EDIT2: wydaje się, że po skopiowaniu plików wszystko działa.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Sparow w sumie to nwm ale jak działa to git. Jak mówiłem zastój na chwilę i potem bez problemu. 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Mam problem z tymi zatrutymi pralinkami, kładę ja na stole i nic. Czekałem nawet parę dni, jednak żadnego nowego wpisu w dzienniku nie
doświadczyłem.
Prawdopodobnie kładziesz je w złym miejscu albo jest jakiś bug z tym zadaniem.Walnij je na podłoge obok niego.
 

Dying

Dying

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Już zrobiłem te zadanie - nazwy niestety nie podam bo nie jestem u siebie i musiałbym włączyć grę (droższe nadziewane pralinki wyrzuciłem na stolik, poczekałem parę dni, kupiłem tańsze pralinki, nadziałem je i w momencie wchodzenia do domu zaliczył mi się wpis w dzienniku - teraz tylko poczekałem do północy i wziąłem upragnioną bryłkę). Modyfikacja kapitalna, w pamięć szczególnie zapadła mi początkowa misja z tym chrząszczem (zdecydujcie się wypróbować zwój, warto!), ale wszystkie misje trzymają bardzo przyzwoity poziom (ochrona kowala, szukanie wejścia na dachu, sabotaż stoiska tego bogatego sknery, po prostu za dużo by wymieniać, czegoś takiego w innych modyfikacjach nie doświadczyłem).  :ok: Gra się bardzo przyjemnie, instalacja przebiegła bezproblemowo - polecam. Tylko jedno mi się nie podoba - w kolczudze bohater wygląda jakby miał anemię, strasznie chudy.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Już zrobiłem te zadanie - nazwy niestety nie podam bo nie jestem u siebie i musiałbym włączyć grę (droższe nadziewane pralinki wyrzuciłem na stolik, poczekałem parę dni, kupiłem tańsze pralinki, nadziałem je i w momencie wchodzenia do domu zaliczył mi się wpis w dzienniku - teraz tylko poczekałem do północy i wziąłem upragnioną bryłkę). Modyfikacja kapitalna, w pamięć szczególnie zapadły mi dwie misje - początkowa z chrząszczem (zdecydujcie się wypróbować zwój, warto!) i druga polegająca na ochronie kowala w jaskini. Gra się bardzo przyjemnie, instalacja przebiegła bezproblemowo - polecam. Tylko jedno mi się nie podoba - w kolczudze bohater wygląda jakby miał anemię, strasznie chudy.

To dobrze, że wszystko przebiegło bezproblemowo  :D

Dying

Dying

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdzie jest szarotka? Szukałem już wszędzie - po drodze do latarni morskiej, obok maga i na wzgórzu gdzie byli pierwsi bandyci.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Gdzie jest szarotka? Szukałem już wszędzie - po drodze do latarni morskiej, obok maga i na wzgórzu gdzie byli pierwsi bandyci.

To widocznie słabo szukałeś, w sumie dziwnie w solucji powinno być.

Ale tu odpowiedź dla Ciebie:

Spoiler
Szarotkę można znaleźć na wzgórzu gdzie stacjonują bandyci. Jest to na tym wzgórzu gdzie jest kamienny krąg i biegają wokół te zombie. Szarotka jest konkretniej tam gdzie byli bandyci, poszukaj a znajdziesz :)

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Musze powiedziec, ze mod choć krótki, to iscie zajebisty. Podczas przeszukiwania domostwa glownego bad assa czulem sie niczym w Thiefie. Bardzo tworcy mnie zawiedli, ze nie bylo okazji porozmawiac z naszym głównym przeciwnikiem i że rozgrywka skonczyla sie tuż po wykonaniu misji i nie dało sie odczuć konsekwencji naszych czynów.

Mimo to obowiązkowa pozycja dla kazdego, kto gra w mody :ok: Dobra robota.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Musze powiedziec, ze mod choć krótki, to iscie zajebisty. Podczas przeszukiwania domostwa glownego bad assa czulem sie niczym w Thiefie. Bardzo tworcy mnie zawiedli, ze nie bylo okazji porozmawiac z naszym głównym przeciwnikiem i że rozgrywka skonczyla sie tuż po wykonaniu misji i nie dało sie odczuć konsekwencji naszych czynów.

Mimo to obowiązkowa pozycja dla kazdego, kto gra w mody :ok: Dobra robota.

Ile zajęło ci przejście modyfikacji, i na jakim poziomie? :D
Przeszedłeś wszystkie questy?

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Od godziny 8 rano do godziny 17, na najtrudniejszym. Tak, wszystkie :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry