Gothic 2 Reworked Mod ULTIMATE EDITION 385748 1517

Ankieta

Podoba Ci się nowa koncepcja Gothic 2 Reworked Mod ULTIMATE EDITION?

Tak, może wyjść z tego ciekawy mod graficzny.
67 (76.1%)
Nie, nic dobrego z tego nie wyjdzie.
10 (11.4%)
Nie mam zdania.
11 (12.5%)

Głosów w sumie: 88

O temacie

Autor Halk_Hogan_PL

Zaczęty 25.05.2014 roku

Wyświetleń 385748

Odpowiedzi 1517

gothic1210
  • Gość
No to w takim razie nie wyciągnąłeś z tego  dostatecznych wniosków, ale  w sumie to nie moja sprawa. 
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
:facepalm:
 


Rejmen

Rejmen

Użytkownicy
(Gordon)
posty66
Propsy16
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • (Gordon)
HAHA :D Oczywiście, może się nie podobać. Tylko, jak uznać za obiektywną ocenę, wystawioną chwilę po wstawieniu ankiety, gdy mod nie był pobrany ani razu?
Shadow Assasin ma wielkiego focha, bo jego post, o (zaznaczam, jego zdaniem) jakiejśtam brzydkiej teksturze, nie spotkał się, z należytą w jego mniemaniu odpowiedzą :D Godną takiego utalentowanego moddera z wielkiego TheModders prawda?

#ŁO. Niewiem jak to się stało, ale ominąłem stronę rozmów. Dobra, niech to zostanie.

#Edit 2
POST DO KTÓREGO SIĘ ODNOSZĘ:
Spoiler
Cytuj
Ja i tak cię podziwiam, że dla tych burasów robisz mod i prowadzisz temat od 66 stron. Przecież tu jest największa stajnia w internecie,
ludzie którzy chcą cię nauczyć modować wolą szukać "prywatnych
nauczycieli", bo jakieś Sawiki czy inne wieśniaki z internetem od
Sołtysa pocisną ich dla własnej zabawy.
Rób dalej, na pewno ci to daje satysfakcje, poza tym, serio wiele osób na to czeka, ale nie każdy
to komentuję (np. ja, jesteś dla mnie bogiem, ale nie piszę tego na
każdej stronie, co nie oznacza, że nie podziwiam twojej pracy.), a
kretynów zawsze zleci się więcej. Jest takie przysłowie o dzwonie.
Poza tym, mam coś co ci się może przydać, co powstało przy okazji moich prac nad innym modem Jeszcze się z tobą skontaktuję.
Tak halk jesteś naszym bogiem, dziękujemy ci za te ujebane gównem tekstury.
Powinieneś sie leczyć koleś masz nasrane w bani
.Komuś może sie nie podobać jego praca i tyle.Nie mówie że wszystkie prace są słabe ale jako całość nie przemawia do mnie to.Pare stron wcześniej pisałem o brzydkiej "texturze" podłoża w odpowiedzi dostałem tylko pytanie jakbyś udawał głupka i na siłe próbował stawiać w lepszym świetle wszystkie swoje prace.Twój mod/texturespack na pewno nie byłby tak krytykowany gdybyś od samego początku przyjął inną forme prezentacji moda, przemyślał wszystko to co wrzucasz do tematu zrobił odsiew i nie wrzucał co drugi dzień "postępów" z prac nad modem takie coś jest jak dla mnie błędem pokazujesz brak profesjonalizmu we wkładaną prace to nie temat z modelami 3d czy gameart tutaj nie powinieneś wrzucać czegoś takiego i oczekiwać cały czas porad co robić albo propsów.Reasumując dla starszych userów stałeś sie niedouczonym moderem , który wyzywa wszystkich którzy krytykują.
Całe szczęście, reszta to gówno pisane przez Fabioska, pewnie kolejnego wielkiego "krula" z wielkiego themodders, klitki dla paru ludzi, którzy patrzą z góry na resztę. Więc dużo nie przeoczyłem.
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
HAHA :D Oczywiście, może się nie podobać. Tylko, jak uznać za obiektywną ocenę, wystawioną chwilę po wstawieniu ankiety, gdy mod nie był pobrany ani razu?
Shadow Assasin ma wielkiego focha, bo jego post, o (zaznaczam, jego zdaniem) jakiejśtam brzydkiej teksturze, nie spotkał się, z należytą w jego mniemaniu odpowiedzą :D Godną takiego utalentowanego moddera z wielkiego TheModders prawda?

#ŁO. Niewiem jak to się stało, ale ominąłem stronę rozmów. Dobra, niech to zostanie.

#Edit 2
POST DO KTÓREGO SIĘ ODNOSZĘ:
Spoiler
Cytuj
Ja i tak cię podziwiam, że dla tych burasów robisz mod i prowadzisz temat od 66 stron. Przecież tu jest największa stajnia w internecie,
ludzie którzy chcą cię nauczyć modować wolą szukać "prywatnych
nauczycieli", bo jakieś Sawiki czy inne wieśniaki z internetem od
Sołtysa pocisną ich dla własnej zabawy.
Rób dalej, na pewno ci to daje satysfakcje, poza tym, serio wiele osób na to czeka, ale nie każdy
to komentuję (np. ja, jesteś dla mnie bogiem, ale nie piszę tego na
każdej stronie, co nie oznacza, że nie podziwiam twojej pracy.), a
kretynów zawsze zleci się więcej. Jest takie przysłowie o dzwonie.
Poza tym, mam coś co ci się może przydać, co powstało przy okazji moich prac nad innym modem Jeszcze się z tobą skontaktuję.
Tak halk jesteś naszym bogiem, dziękujemy ci za te ujebane gównem tekstury.
Powinieneś sie leczyć koleś masz nasrane w bani
.Komuś może sie nie podobać jego praca i tyle.Nie mówie że wszystkie prace są słabe ale jako całość nie przemawia do mnie to.Pare stron wcześniej pisałem o brzydkiej "texturze" podłoża w odpowiedzi dostałem tylko pytanie jakbyś udawał głupka i na siłe próbował stawiać w lepszym świetle wszystkie swoje prace.Twój mod/texturespack na pewno nie byłby tak krytykowany gdybyś od samego początku przyjął inną forme prezentacji moda, przemyślał wszystko to co wrzucasz do tematu zrobił odsiew i nie wrzucał co drugi dzień "postępów" z prac nad modem takie coś jest jak dla mnie błędem pokazujesz brak profesjonalizmu we wkładaną prace to nie temat z modelami 3d czy gameart tutaj nie powinieneś wrzucać czegoś takiego i oczekiwać cały czas porad co robić albo propsów.Reasumując dla starszych userów stałeś sie niedouczonym moderem , który wyzywa wszystkich którzy krytykują.
Całe szczęście, reszta to gówno pisane przez Fabioska, pewnie kolejnego wielkiego "krula" z wielkiego themodders, klitki dla paru ludzi, którzy patrzą z góry na resztę. Więc dużo nie przeoczyłem.

A kim ty kurwa jesteś pajacu?  :lol2:

Rejmen

Rejmen

Użytkownicy
(Gordon)
posty66
Propsy16
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • (Gordon)

Rejmen

Gothic 2 Reworked Mod
#1345 2014-10-19, 22:22(Ostatnia zmiana: 2014-10-19, 22:30)
Otóż to.
#Dajesz Halk, rób moda dla tych, którzy wchodzą tu, żeby zrobić coś dla Gothica. Laury zbierzesz, jak skończysz :D A hejt i tak będzie. To jak?
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Masz 5. Jak dla mnie nieziemsko dobry mod.
 


Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Witam  :)

Masz 5. Jak dla mnie nieziemsko dobry mod.
Mam uwierzyć czy tylko piszesz tak dla beki?  :trollface:

A po za tym:
Oczywiście nie porzuciłem modyfikacji z powodu jakichś "buraków i hejterów" i obecnie pracuję nad normal mapami do DX 11. Wszystkie normal mapy tworzę sam i edytuję na potrzeby jak najlepszego efektu.
Kilka screenów niżej:


Spoiler
Normal Maps

Spoiler
Normal Maps

Spoiler
Normal Maps

Pzdr.
 

DonLoren

DonLoren

Użytkownicy
posty23
Propsy16
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Świeczka wygląda trochę jakby była z jakiegoś płótna, a tak to wszystko ok.
 
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili."

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
a jak ktoś nie ma dx11 tylko 10.1 to nie zagra mam rozumieć ? czy bedą wersje dx9 i 11 ?
PS. świetna praca,efektu robią wrażenie :D oby tak dalej
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
DX 9 też mógłby być :C
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Nie będę wdawał się w polemiki na temat prowadzenia tematu, dlatego przejdę do sedna. :)
Halk - zajebiste modele, zajebisty pomysł, zajebista robota, ode mnie szczere gratulacje :ok: .
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

gothic1210
  • Gość
a jak ktoś nie ma dx11 tylko 10.1 to nie zagra mam rozumieć ? czy bedą wersje dx9 i 11 ?
PS. świetna praca,efektu robią wrażenie :D oby tak dalej
Małe sprostowanie: wersji DX7 i DX11. DX9 nie ma. Obydwa pierwsze Gothiki działają na 7, a G3 i Riseny na 9.
 

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Nie pobieram = nie głosuję.
Normalnie przyznałbym ci rację, ale jak wrzucasz każdą drobną zmianę na dziesięciu screenach to się nie dziw że ludzie mają opinię i bez pobierania modyfikacji. 
bo jakieś Sawiki
Kim ty kurwa w ogóle jesteś? Stul pysk, albo jutro się widzimy na dworcu w Kutnie, samo południe.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Świeczka wygląda trochę jakby była z jakiegoś płótna, a tak to wszystko ok.
Kutna* XD

@UP
Każdy był kiedyś takim nołnejmem jakby nie patrzeć. Mam pewne przypuszczenia, że koleś zrobi zamieszanie. Pozostaje kwestia tego w jakim kontekście XD
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Będzie to współdziałać razem z Lhiver edition v 0.8.9 ? Ktoś się orientuje ?
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie....
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Rockz

Rockz

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dlaczego po wgraniu pliku z texture packiem i po odpaleniu gry mam biale podloze,jakby brak tekstury...
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Źle zainstalowany texture pack...
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Witam.
Od wtorku miałem problem z pctem (wejście vga od karty graf. się sfajczyło i musiałem załatwić monitor fulll HD na hdmi) dlatego byłem nie obecny przez ten czas. Obecnie dalej kontynuuję pracę nad normal mapami, dobry news to taki że prawdopodobnie od teraz wszystkie screeny będą w rozdzielczości 1920x1080.  :)

dlaczego po wgraniu pliku z texture packiem i po odpaleniu gry mam biale podloze,jakby brak tekstury...
Zrób screena i pokaż albo opisz dokładnie o co chodzi.

Pozdro  :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry