[G3] Content mod 2.6.2 with consequences PL 53093 79

O temacie

Autor pawbuj

Zaczęty 22.05.2014 roku

Wyświetleń 53093

Odpowiedzi 79

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Wybacz.  Autokorekta. Czy da się , by stroję obywateli z instalki CM były kompatybilne z konsekwencjami ? Grał bym bez nich, ale wtedy nie ma lee,  lestera i valtrasa na początku gry.  I jeszcze jedno pytanie. Przy instalacji cm, exp z przeciwnikow zmniejsza sie o polowe. Można przywrócić. 100% expa?
Jeśli nie ma wyboru w instalacji, to nie da się niestety. 

Exp wystarczy zmienić żeby mieć.
Cytuj
zmiana doświadczenia jest w ge3.ini pod parametrem: XPModifier=100
Trochę musiałem poszukać, mam nadzieję że będziesz zadowolony. :ok:
 

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
Jak ustawi exp na 200 to level bedzie podobnie jak w samej podstawce bo  z tego co wiem w questach też jest okrojony a w ten sposób mniej wiecej sie wyrówna :P
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ale wtedy bedzie sie mialo zbyt wysoki lvl i bedzie zbyt latwo :|
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Ale wtedy bedzie sie mialo zbyt wysoki lvl i bedzie zbyt latwo :|

Sposób na NIE NARZEKANIE NA GOTHIC 3:
1. Wymagane
-pobranie Community Patcha (najnowszego)
-Quest Pack (najnowszy)
-Content Mod (najnowszy)
-Konsekwencje (najnowszy)
2. Ustawienie poziom trudności TRUDNY oraz ALTERNATYWNA S.I. (sztuczna inteligencja)
3. Enjoy - tylko nie zdziw się, jak na początku nie wyjdziesz z Ardei, jak bywało wcześniej  :P
Opcjonalnie dla ultra-fanów G2 : zaznaczyć w w/w opcję, aby pojawiły się w G3 tekstury z G2 i tyle.

Jeżeli ktoś w 2015 roku (zakładam, że każdy ma sporo nowsze PC niż w 2006), posiadając w/w rzeczy i mając poustawiane w/w opcje, nadal będzie narzekał na tę grę.. No sorry, nie da się wtedy narzekać na nic  :lol:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: Mac Dun w Wczoraj o 19:23Ale wtedy bedzie sie mialo zbyt wysoki lvl i bedzie zbyt latwo
Sposób na NIE NARZEKANIE NA GOTHIC 3:
1. Wymagane
-pobranie Community Patcha (najnowszego)
-Quest Pack (najnowszy)
-Content Mod (najnowszy)
-Konsekwencje (najnowszy)
2. Ustawienie poziom trudności TRUDNY oraz ALTERNATYWNA S.I. (sztuczna inteligencja)
3. Enjoy - tylko nie zdziw się, jak na początku nie wyjdziesz z Ardei, jak bywało wcześniej 
Opcjonalnie dla ultra-fanów G2 : zaznaczyć w w/w opcję, aby pojawiły się w G3 tekstury z G2 i tyle.

Jeżeli ktoś w 2015 roku (zakładam, że każdy ma sporo nowsze PC niż w 2006), posiadając w/w rzeczy i mając poustawiane w/w opcje, nadal będzie narzekał na tę grę.. No sorry, nie da się wtedy narzekać na nic 
Popieram, bez konsekwencji tylko.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Cytuj
Cytat: Mac Dun w Wczoraj o 19:23Ale wtedy bedzie sie mialo zbyt wysoki lvl i bedzie zbyt latwo
Sposób na NIE NARZEKANIE NA GOTHIC 3:
1. Wymagane
-pobranie Community Patcha (najnowszego)
-Quest Pack (najnowszy)
-Content Mod (najnowszy)
-Konsekwencje (najnowszy)
2. Ustawienie poziom trudności TRUDNY oraz ALTERNATYWNA S.I. (sztuczna inteligencja)
3. Enjoy - tylko nie zdziw się, jak na początku nie wyjdziesz z Ardei, jak bywało wcześniej 
Opcjonalnie dla ultra-fanów G2 : zaznaczyć w w/w opcję, aby pojawiły się w G3 tekstury z G2 i tyle.

Jeżeli ktoś w 2015 roku (zakładam, że każdy ma sporo nowsze PC niż w 2006), posiadając w/w rzeczy i mając poustawiane w/w opcje, nadal będzie narzekał na tę grę.. No sorry, nie da się wtedy narzekać na nic 
Popieram, bez konsekwencji tylko.

Ponawiam pytanie, dlaczego  (bo "czemu" to pochodzi z czasów carskich od rosyjskiej wersji dlaczego=pochemu  :lol: ) ?

Moim zdaniem konsekwencje poprawiają to, na co niektórzy często narzekali tj. było za łatwo, bo grałeś na wszystkie fronty jednocześnie.
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Ponawiam pytanie, dlaczego  (bo "czemu" to pochodzi z czasów carskich od rosyjskiej wersji dlaczego=pochemu  :lol: ) ?

Aha.
 

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś skąd pobrać CM 2.6.2 MEGA mi czegoś cofa progres pliku
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy to 4 zakończenie, to prawda, czy tylko zwykłe plotki? Bo nie znalazłem żadnych informacji które by potwierdzały te informacje. Bo jeśli jest, to może bym sobie zagrał, i zobaczył jak to wygląda.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak dokładnie działają te konsekwencje? Poszedłem sobie do Cape dun, i mam wymagane 75% reputacji aby spotkać się z wodzem. Wybiłem wędrujący orkowy patrol...Dalej 75%. Coś poknoiciłem przy instalacji, czy jak? Wszystko raczej normalnie działa, bo cała paczka jest od razu w Ardei.
Ps...Ale twarz Beziego to tragiczna jest konkretnie.
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Jak dokładnie działają te konsekwencje? Poszedłem sobie do Cape dun, i mam wymagane 75% reputacji aby spotkać się z wodzem. Wybiłem wędrujący orkowy patrol...Dalej 75%. Coś poknoiciłem przy instalacji, czy jak? Wszystko raczej normalnie działa, bo cała paczka jest od razu w Ardei.
Ps...Ale twarz Beziego to tragiczna jest konkretnie.

Nie będzie się zmieniać reputacja, ale wodzowie orków będą gadać o tym że wybiłeś patrol itepe.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dziwne to trochę. Wychodzę od szamana z Geldern, a tu jeb strażnik do mnie że mam powiązania z Runakiem, i -30% do reputacji w Geldern, mimo że z Runakiem zamieniłem tylko słowo. Czyli wychodzi na to, że questy z innych ścieżek mogą nam uciec.
 

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
no tak.
Bo albo bunt albo orki robiąc questy u jednych lipa jest z tymi u drugich jak dla mnie jest to całkiem sensowne .
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak, tylko pytanie, skąd on może wiedzieć, że Bezi współpracuje z Runakiem, co?:hmmm:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Dziwne to trochę. Wychodzę od szamana z Geldern, a tu jeb strażnik do mnie że mam powiązania z Runakiem, i -30% do reputacji w Geldern, mimo że z Runakiem zamieniłem tylko słowo. Czyli wychodzi na to, że questy z innych ścieżek mogą nam uciec.
Dlatego nie polecalem tego moda.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Wonszyk

Wonszyk

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.
Przekopałem sporą część internetu w poszukiwaniu mojego problemu odnośnie tego moda, jednak bezskutecznie. Chodzi mi o to, żeby po instalacji tego moda pozostały mroczne tekstury myrtany, a nie te normalne cukierkowe z oryginału. Niestety nawet gdy odznacze wszystkie opcje związane z instalacją nowych tekstur to myrtana i tak będzie mroczna.
Wygląda to tak: Instaluję QP 4.2 bez opcji nowych tekstur - jest OK; instaluję na to CM 2.6.2 i juz nie jest OK bo co bym nie zaznaczył to się na siłę instaluje ta mroczna myrtana. Macie jakiś pomysł?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Wonszyk Poprzedni CM zainstaluj, nic innego nie da sie zrobic.

Mroczne tekstury nie sa wcale takie zle  :ok:
 

Wonszyk

Wonszyk

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szkoda że mod wie lepiej ode mnie co mi się bardziej podoba. To samo z teksturą magicznej bariery nad Vengardem, dla mnie np. wyvląda ona gorzej niż w podstawce. Pograłem trochę i chyba odpuszczę te mody, zagram w czystą 1.75.14. Podobnie np. grzybki, poranna rosa itp. pozmieniane na jakieś szare, nie rozumiem po co ulepszać coś, co już jest dobre. Powinni dodać tylko nowe zbroje i by było ok, albo chociaż żeby można było tego nie instalować.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
. pozmieniane na jakieś szare, nie rozumiem po co ulepszać coś, co już jest dobre. Powinni dodać tylko nowe zbroje i by było ok, albo chociaż żeby można było tego nie instalować.
:facepalm:

@Wonszyk  Nie, nie jest wcale dobrze. CM 2.6 powstał po to, aby wyglądem przypominać poprzednie gothicy (wliczając to tekstury i otoczenie). Jak tego nie potrafisz skumać, to żal mi cię.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry