Dolina Przodków 107952 224

O temacie

Autor Tituf

Zaczęty 19.04.2014 roku

Wyświetleń 107952

Odpowiedzi 224

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na Waszym miejscu nie szybko bym się tam wybrał- miejsce piękne ale bardzo niebezpieczne!

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
No przyznam że grałem trzy razy a nadal odkrywam różne sekrety i miejsca tam.
W ostatnim dniu testów znalazłem kolejny smoczy korzeń i szczaw krolewski w całkiem nieoczekiwanym miejscu.
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Kilka porad:
1. Idźcie do Doliny Przodków po wykonaniu większości misji w Khorinis, ok. 10-11 lvl. Jest tam znacznie trudniej i są bestie które sprawiają problem postaciom nawet w 3 rozdziale, nie wspominając o wściekłych. 
2. Uważajcie na teleporty w Dolinie Przodków - może was przenieść w bardzo groźne miejsca.
3. Zaopatrzcie się w mapę w Obozie Myśliwych, bardzo łatwo się zgubić w Dolinie. Mają ją handlarze, np. Hipolit.
4. Nie wchodźcie do opuszczonych chat, które można znaleźć np. w lesie. Może was spotkać niemiła niespodzianka. 
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
Gdzie to tylko możliwe korzystajcie z pomocy przewodników dają pełny bezpieczny exp.
Nie przeceniajcie siły Myśliwych z obozowiska Barsa.
Bajki o tym ,że oni tam rozsiekają obóz orków sąsiedni to tylko bajki dla dzieci.
Pamiętajcie że tam żaden z imiennych NPC nie może zginąć a już jest to ABSOLUTNIE niedopuszczalne jak się wybrało gildię Myśliwych. Oni są NIEZBEDNI do ukonczenia gry i nie są nieśmiertelni.
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Dodam też żeby bardzo przestrzegać się przed używaniem kodów. DP jest bardzo wyczulona na konsole, radzę też zmniejszyć tam detale z powodu wielkiej ilości lagów, potworów może lagować.
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
ten zen był przerabiany przez chickena i jest bardzo duża poprawa w stosunku do fatalnie działającej wersji 1.14
ale posiadacze najbardziej archaicznego sprzętu powinni tam zmniejszyć widoczność i detale byc może nieco.
I żadnej konsoli otwartej .
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mapka Doliny z paroma ważnymi lokacjami. Tylko dla zagubionych całkowicie, nie dla ciekawskich!
Spoiler

Arthas19

Arthas19

Użytkownicy
posty31
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 Większa skrzyni koło Hipolita w obózie myśliwych jest zbugowana. Nie można dokoniczyć kombinacji wytrychem
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów

Memorius
Moderator działu

Dolina Przodków
#8 2014-04-26, 10:28(Ostatnia zmiana: 2014-06-22, 21:46)
to prawda - jest to jedyna skrzynia której nie można otworzyć w całej grze
to zabieg celowy -- w końcu to skrzynia Hipolita :lol:

 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
jezioro w Dolnie Przodków kryje kilka tajemnic , których się nie pozna pływając łodzią
Mozna gdy nieco się zamoczymy zdobyć pewien skarb , szczaw królewski i smoczy korzeń (te dwa ostatnie płynąc wzdłuż skał z lewej strony od łodzi).
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Spoiler
1. Dziannik do zadania z pustelnikiem od Tireona, znajduje się w górskiej chatce wysoko nad kopalnią rudy nieopodal latarni morskiej.
2. Pływając po morzu w Dolinie Przodków możecie natknąć się na wysepkę ze skrzynią w której jest zwój zmniejszenia potwora.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Gdzie jest jest koleś co ma kostur Starca ? Przeszukałem cały obóz.
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
Spoiler
idziesz tam gdzie handluje Nicolai wchodzisz od tyłu do jego sklepiku, tam są drzwi z wytrycha , za nimi przełacznik i opada krata do sąsiedniego magazynu a tam go już znajdziesz
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Ja to zrobiłem już dawno. I nie ma go tam. Czy to koniec zadania :( ?
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
on jest na pięterku
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Akurat sam na to wpadłem.

Teraz mam problem z wieżą. Otóż tak :

Wbijam przez drabinę, przypadkowo znajduje klucz, otwieram jedne z drzwi wytrychem, spadam na mordę w dół,gdzie są 3 demony :F, odkrywszy, że nie mogę im zadać dmg, a oni mnie mają na hita, uciekam do góry z powrotem. :wstyd: Od nowa kręcę wytrychem, tym razem normalnie drzwi się otwierają, jest tam tylko skrzynia, której nie mogę otworzyć, cóż problemik ;o, schodzę na sam dół, a tam stado szkieletów, myślałem, że już po mnie :blink:, lecz kostur działa obszarowo i na 4 hity wszystko padło. Tam znajduję piedestał, którego nie mogę użyć bo nie mam przedmiotu, więc wracam szczęśliwy na górę ;D, lecz demony zastawiają przejście, bo nie mogą się w drzwiach zmieścić, cóż daje czar strach i wchodzę do środka. Opróżniam wszystko, przekręcam lampy, biorę wszystko zza kraty, znikąd pojawiają się 2 demony, które dołączają do tych co uciekają, lecz drzwi ich blokują, o dziwo są śmiertelni, więc ich zabijam, zabieram z ich organizmów miksturki, schodzę w dół i o dziwo mam przedmiot do piedestału (dziwne bo  nie znalazłem nic takiego). Uruchamia się teleport, z uśmiechem wchodzę do środka, a tam latarnia, którą już kiedyś oczyściłem(bugiem przeszedłem przez kraty). Klikam myszką, i patrze nagle napis jesteś za daleko, więc podchodzę bliżej i nacisłem na coś na ścianie (Bóg wie na co). Wracam do wieży. I nie mam pomysłu co teraz zrobić. Te 3 demony są nieśmiertelne.  :wstyd:

Pomoże ktoś ?
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
taaaak....
a byłeś u Starca zanim poszedłeś do wieży?
to podstawowe pytanie


a tak przy okazji to ja już mówiłem że to zadanie jest praktycznie niewykonalne ale kto by tam słuchał Memcia...
no chyba że się te demony jednak blokują w tej wersji wtedy jest do zrobienia jak najbardziej Ok
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Tak byłem u dziadka, te demony nadal się blokują w przejściu. Co powinienem zrobić teraz ?
 

Memorius

Memorius

Moderator działu
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Moderator działu
  • Ojciec Wszystkich Narodów
zapytam inaczej ---- czym z nimi walczyłeś ? kosturem starca?
bo tam sa i zwykłe demony które można pokonać inną bronią a tych w środku już nie
one są śmiertelne tylko od kostura ale naprawdę piekielnie mocne - za nie jest chyba 800 exp za kazdego, a nie jestem pewien czy to max.
Ja to zadanie w 1.5.1 zrobiłem korzystając z ich blokowania się w drzwiach -- trzask Kosturem i odskok bo oni zadają po 250 dmg łapą na dzień dobry.
Po iluś tam razach i masie zużytych miksturek mi sie to udało, ale nie w pierwszym rozdziale na bank.
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
To chyba tylko upiorny cieniostwór jest mocniejszy. On jak spadł w tą ogromną dziurę przy świątyni w jarku to ledwo mu co hp odjęło.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry