Problemy techniczne z modyfikacją Czas Zapłaty 13268 106

O temacie

Autor AIR90

Zaczęty 1.03.2014 roku

Wyświetleń 13268

Odpowiedzi 106

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty4938
Propsy3396
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Masz włączony kompas? Jeśli tak to wyłącz.

wolvertt

wolvertt

Użytkownicy
Wiedźmin
posty36
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Wiedźmin
Gdy właczam nową gre wywala mi do pulpitu z Access violation  z napisem Unknown. Mam windows 7 32bit, właczam w trybie zgodnosci z windows xp i jako administrator. Ktos moze mi cos poradzic ?
 
,, Lepiej być władcą w piekle, niż służyć w niebiosach " - John Milton

Jao

Jao

Użytkownicy
posty255
Propsy55
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdy właczam nową gre wywala mi do pulpitu z Access violation  z napisem Unknown. Mam windows 7 32bit, właczam w trybie zgodnosci z windows xp i jako administrator. Ktos moze mi cos poradzic ?
Dodaj może do wyjątków DEP.
 

dada354d

dada354d

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój problem polega na tym że mam każdą rozdzielczość złą tzn. widzę np napis w głównym menu "Czas" do połowy i w grze to samo nie widzę paska hp wroga. Przy każdej rozdzielczości to samo. Mam windows 8.1 i zmiana trybu zgodności nic nie daje 
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty4938
Propsy3396
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Możesz wkleić obrazek jak to wygląda?

dada354d

dada354d

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
<a href=http://zapodaj.net/ec61ed7708ebd.jpg.html>błąd.jpg</a>
http://zapodaj.net/ec61ed7708ebd.jpg.html
To białe też jest.W każdej rozdzielczości jest podobnie
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty4938
Propsy3396
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
W oryginalnej grze też tak masz? Masz jakieś inne mody jeszcze zainstalowane?

dada354d

dada354d

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to nowy komp więc to mój 1 mod na nim, przed instalacją czasu zapłaty też tak było tzn. w orginalnej
 

Simen

Simen

Moderator
posty4914
Propsy1909
ProfesjaTester
  • Moderator
Musisz ściagnąć patcha dostosowującego rozdzielczość ekranu na Win 8. Poszukaj w necie i nie pytaj o linka...
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

http://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

dada354d

dada354d

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz ściagnąć patcha dostosowującego rozdzielczość ekranu na Win 8. Poszukaj w necie i nie pytaj o linka...
Ale jak to się nazywa dokładniej? To tylko to gothica czy ogólnie?
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty126
Propsy15
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Chodzi tu o gothic 1_08 player kit?
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty136
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Musisz ściagnąć patcha dostosowującego rozdzielczość ekranu na Win 8. Poszukaj w necie i nie pytaj o linka...

@dada354d
A dokładniej, wystarczy zainstalować System Packa. Odpowiednia rozdzielczość i jakieś pomniejsze rzeczy. No i mam wrażenie, że optymalizuje to trochę grę (więcej FPS'ów).
 

dada354d

dada354d

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielki dzięki Simen. Wyszukałem to co pisałeś, poszperałem i działa :)
 

KUBA - 4477

KUBA - 4477

Użytkownicy
Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
posty83
Propsy21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
Witam, mam pewien problem z modyfikacją, problem, można by rzec, częściowo techniczny. Otóż na wersji 1.5 bezproblemowo dobrnąłem do zadania "Bestia z bagien", i w momencie, w którym dostajemy od Lestera zioło do wypalenia, ten dziwny narkotyk, pojawił się taki oto problem - po, że tak powiem, zakończeniu działania efektu narkotyku, budząc się okazuje się, że efekt tegoż specyfiku, polegający na zaburzeniu proporcji widzianego świata (jakbyśmy mieli marną rozdzielczość w ustawieniach) zostaje "na dłużej" i nijak nie chce odpuścić. Efekt ten, pojawiający się już bezpośrednio po spożyciu ziela Lestera, nie mija ani z czasem, ani po przespaniu kilku dni, ani po niczym innym, jak wczytywanie, wchodzenie do innych lokacji, i td. Jest to bardzo wredny efekt, który bardzo źle wpływa na odbieranie gry pod kątem doznań wizualnych. Od razu uprzedzę, że zmiana rozdzielczości w moim przypadku nie jest możliwa, gdyż z racji grania w Gothica na Win 7 hp muszę mieć zainstalowanego fixa, który ustawia automatycznie rozdzielczość ekranu, i nijak nie można jej zmienić bez wywalenia do pulpitu.
Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu tego problemu...
 

Jao

Jao

Użytkownicy
posty255
Propsy55
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@up Ten problem jest bardzo dobrze znany i z tego co wiem nierozwiązywalny. Musisz przywyknąć.
 

KUBA - 4477

KUBA - 4477

Użytkownicy
Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
posty83
Propsy21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
No trudno, będzie trzeba przywyknąć, jak mówisz...
Przy okazji, nie wiedziałem, że jest to znany problem, więc wybaczcie...
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy422
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Witam. Po wklejeniu wszystkich plikow do odpowiednich folderow otwiera mi sie normalny gothic. W menu na dole jest napis Czas Zaplaty 1.5 ale samo menu jest to z podstawki oraz po wlaczeniu nowej gry otwiera sie zwykly gothic. Mam Windows 10, byc moze to jest problemem?
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty126
Propsy15
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Ale wypakowałeś wszystko z folderów np. System (Chodzi o te co ściągnąłeś)?

Post połączony: 2015-10-18, 11:24
Witam, mam pewien problem z modyfikacją, problem, można by rzec, częściowo techniczny. Otóż na wersji 1.5 bezproblemowo dobrnąłem do zadania "Bestia z bagien", i w momencie, w którym dostajemy od Lestera zioło do wypalenia, ten dziwny narkotyk, pojawił się taki oto problem - po, że tak powiem, zakończeniu działania efektu narkotyku, budząc się okazuje się, że efekt tegoż specyfiku, polegający na zaburzeniu proporcji widzianego świata (jakbyśmy mieli marną rozdzielczość w ustawieniach) zostaje "na dłużej" i nijak nie chce odpuścić. Efekt ten, pojawiający się już bezpośrednio po spożyciu ziela Lestera, nie mija ani z czasem, ani po przespaniu kilku dni, ani po niczym innym, jak wczytywanie, wchodzenie do innych lokacji, i td. Jest to bardzo wredny efekt, który bardzo źle wpływa na odbieranie gry pod kątem doznań wizualnych. Od razu uprzedzę, że zmiana rozdzielczości w moim przypadku nie jest możliwa, gdyż z racji grania w Gothica na Win 7 hp muszę mieć zainstalowanego fixa, który ustawia automatycznie rozdzielczość ekranu, i nijak nie można jej zmienić bez wywalenia do pulpitu.
Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu tego problemu...

Jak to masz przez cały czas takie okienko jak w tym śnie? Chodzi o tą mgłę czy jasność ekranu?
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Send nudes
posty1008
Propsy908
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Send nudes
Ale wypakowałeś wszystko z folderów np. System (Chodzi o te co ściągnąłeś)?
Przecież napisał, że tak :facepalm:
Problem może leżeć w uprawnieniach. Jak odpala ci się normalny Gothic, to przy odpalaniu moda Starter pewnie nie ma uprawnień do użycia innego pliku .mod. Spróbuj odpalić jako admin, zwiększyć uprawnienia do całego folderu Gothica albo po prostu zainstalować go na innej partycji niż systemowa.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

revynar

revynar

Użytkownicy
posty90
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co zrobić aby gra tak nie przycinała?
 
Procesor: Intel Core i5-4690k
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 980 Strix
RAM: 8GB (do użytku 7,91)
System: Windows 10


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry