Risen 3: Titan Lords 191857 674

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 22.02.2014 roku

Wyświetleń 191857

Odpowiedzi 674

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Gothic 3 pewnie też się sprzedał lepiej niż Gothic 2....
Tak, tylko, że tu juz opinia jest jedna - Gothic 3 jako gra nie jest zla, ale jako kontynuacja jest chujowa. A znowu tizgar wymysla sobie, że jacys "fani" bojkotują Risena 2 w stosunku do Risena 1 a Risena 3 jeszcze bardziej, natomiast ja tego bojkotu na forumach risenów i innych nie moge znaleźć. Nawet patrzylem na zagraniczne (fakt, że google tlumacz, ale rozumialem mniej wiecej) i też zdecydowana mniejszosc coś tam mamrotala, że to i tamto sie nie podobalo, ale ogolnie spoko.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dyniek co maja wynik sprzedażny do czegokolwiek ogólnie bron palna nie spotkała się z aprobata wiec PB postanowiło w r3 wprowadzić bron dystansowa żeby było happy pójść na taki kompromis jest ok
Sek w tym ze działanie tych borni ogolnie jest tak chujowe ze nawet sie ich nie opłaca używać, lepiej miecz i magia.

Wolf, ja już tłumaczyłem co mnie gryzie, w zapowiedziach gra była inna niż to co mamy teraz, i co możemy kupić za pojebana kwotę dzień po premierze ceny r3 sięgały 150 zł kurwa komuś na mózg padło taka kwota to nawet za gta już trochę nie halo ale do przyjęcia.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Dyniek co maja wynik sprzedażny do czegokolwiek ogólnie bron palna nie spotkała się z aprobata wiec PB postanowiło w r3 wprowadzić bron dystansowa żeby było happy pójść na taki kompromis jest ok
Sek w tym ze działanie tych borni ogolnie jest tak chujowe ze nawet sie ich nie opłaca używać, lepiej miecz i magia.

Wolf, ja już tłumaczyłem co mnie gryzie, w zapowiedziach gra była inna niż to co mamy teraz, i co możemy kupić za pojebana kwotę dzień po premierze ceny r3 sięgały 150 zł kurwa komuś na mózg padło taka kwota to nawet za gta już trochę nie halo ale do przyjęcia.

Znów zaczyna, że nie spotakal sie z aprobatą bron palna. Dodajmy, ze nie spotkala sie z aprobatą Tizgara, bo ogolnie to 75% (na oko) graczy jest zadowolonych. Tak dla uscislenia.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Dyniek co maja wynik sprzedażny do czegokolwiek

Choćby to że większość graczy zza morza (amerykanie) woleli risen2, od risen1. Więc logiczne jest że musieli pójść tym tropem, aby mieć dobrą sprzedaż.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wolf powiem jak wy my dowody na to proszę
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Chociazby tutaj - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23391

A to i tak zdecydowana mniejszosc opinii.

EDIT: Teraz jak tam patrze to najebane jest pytan o zadania itd, ale ogolnie jak są opinie to nie widze złych.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Co ty mi tu dajesz, dalej czekam na opinie jak to 75% osób zachwala ze w risenie 2, bron palna to genialny pomysł. tu oto się rozchodzi. w r3 mnie wali bo dali alternatywę wiec nawet mnie bron palna nie przeszkadza.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
To 75% osób to moze nie tyle prawda, bo to tak sam sobie napisalem, ale zdecydowana wiekszosc zachwalala broń palną, nie bede teraz tego szukal, nawet mi sie nie chce. Poza tym w R3 nie ma alternatywy dla muszkietów - jest alternatywa dla pistoletów, owszem, ale dla muszkietów nie ma żadnej i nadal jest to jedyna broń dystansowa długa.

EDIT: A to co ja Ci podalem to jest wlasnie dowod na to, jak Ty pierdoliles, że Risen 3 oszukał graczy i fani sie temu sprzeciwiaja - tam fani pisza co inngo.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Risen 3: Titan Lords
#468 2014-08-20, 22:24(Ostatnia zmiana: 2014-08-20, 23:09)
Włączyłem grę i już mnie zaczyna wkurwiać, choć nie tyle z powodu gameplayu co dubbingu. Główny bohater brzmi jakby był opóźniony w rozwoju. "Howwwww loong wwwaasss Iiiii... Asssleeep-pp...". Please. :lol2: Mógłby podkładać głos Dumbledorowi, jemu też pojedyncze zdania zajmowały godziny.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Fakt, tu masz niesamowita racje :D Do tego ma glos takiego cwaniaczka i pajaca :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Risen 3: Titan Lords
#470 2014-08-20, 23:40(Ostatnia zmiana: 2014-08-20, 23:55)
Pograłem jakieś pół godziny i już na starcie uderzyło mnie to, jak Piranha maniakalnie kopiuje wszystko z innych gier. Nie grałem w pirackie asasyny, widziałem tylko kilka screenów i filmików, ale mimo to zauważyłem podobieństwo. Co ciekawe początek bardzo skojarzył mi się z Prince of Persia: Warrior Within, chociaż nie sądzę, by było to zamierzone.
Sterowanie i system walki są jak dla mnie niedorobione i mocno irytujące. Kamera, szczególnie na gamepadzie, lata na wszystkie strony, zacina się w dziwnych momentach i ogólnie jest nieprzyjemna. System walki wyraźnie z Risena 2, jest nudny i nie daje żadnej frajdy. Pisałem to wiele razy i napiszę raz jeszcze, walka w R1 była idealna i powinni byli ją zostawić.
Począwszy od R2 zauważyłem pewną tendencję do robienia "epickich" graficzek i filmików, które jednak urywają się w połowie lub nagle zanikają, psując efekt i dając wrażenie, że twórcy chcieli zrobić coś widowiskowego ale nie mieli pomysłu co dokładnie. PB chyba bardzo chce osiągnąć filmowy efekt niektórych nowych gier, ale nie mają do tego ręki.
Skoro mowa o części wizualnej, to PB jak zwykle powitało nas w najnowszej produkcji okropnym doborem shaderów, masakrycznym kontrastem i ogólnie pstrokatym efektem powodującym nie tyle zachwyt co ból oczu. Tam gdzie jest cień wszystko jest czarne, tam gdzie go nie ma wszystko jest białe. Strasznie mnie to wnerwia.

To takie moje wrażenia po bodaj godzinie gry, niewiele przeszedłem więc nie wiem, czy coś się w tym zmienia. :D W grze czegoś mi brakuje, ale nie umiem dokładnie sprecyzować czego, brakuje mi słowa. No i ten główny bohater, pograłem ledwie chwilę a już chcę, żeby był martwy. Martwy, w sensie na zawsze. Niech gryzie piach. To by mnie zadowoliło.

EDIT: A właśnie, na co najlepiej wydawać punkty?
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Walka wręcz i zręczność, ja przeszedłem własnie Risen 3 i jestem z niego zadowolony, czuć klimat.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
W każdej grze kopiują.W skyrimie lord wampirów to  z underworld 2 potwór.

Grafika jak na ten klimat jest idealna, zrób se moda na czarno-biały ekran, jak cie kolory denerwują. Są miejsca mroczne jak i weselsze. Pogódź się, to nie stalker.

Kamere trzeba ogarnąć, a nie narzekać. Tak samo jak z walką. Bo z risenem 2 niby jest podobna, ale inna.

W kwestii muszkietów popieram Tizgara. W risen 2 byli piraci w głównej fabule, więc jakoś strawiłem, ale w risen 3 to głupota. Na szczęście jest bardzo mało momentów z muszkietem.
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Drock

Drock

Użytkownicy
posty357
Propsy75
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Moje zdanie co do końca gry:
Spoiler
Więcej pytań niż odpowiedzi,spotkałem starego bohater który mówił że wciąż walczy ? to czemu o nim nie było gry ?
Walka z głównym bossem łatwa wręcz za łatwa, brak outra wyjaśnienia co dalej popłynęli do tawerny się upić czy co ?
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Dlatego jest jak gothic. Jest nawet bardziej pełne tajemnic. Można by godzinami debatować o risen 3.

O bossie, dlatego, że on nie był koksu. On kradł duszę, bo nie chciał walczyć bezpośrednio. Jak w risen 1 u magów uczyłeś się wszystkiego, idea perfekcji, to bez problemu Mendoza doszedł do tytana. W dalszych częściach, każdy ma wiedzę dla siebie i ludzie przegrywają.

Misja z poszukiwaniem skarbu ojca na przeklętej ziemi też mroczna.

Do risen 3 lekko można questpacka wcisnąć.
 

Drock

Drock

Użytkownicy
posty357
Propsy75
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
ale w G3 miałeś odpowiedzi wyjaśniające a R3 koniec serii i nic  nie wiesz co się dzieje dalej  
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Może to znak ,że w końcu połączą oba tytuły i statek z cycatą Patti na pokładzie płynie do Myrtany?
 

Drock

Drock

Użytkownicy
posty357
Propsy75
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy

Drock

Risen 3: Titan Lords
#478 2014-08-21, 13:09(Ostatnia zmiana: 2014-08-21, 13:20)
Może będą szukać skarbu swojego ojca Grega na wyspie "Khorini + s" ?
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Ludzie po wygnaniu bogów w gothic 3 tysiące lat minęły zanim zaczynamy na farandze. W myrtanie wiele musiało się zmienić, najprawdopodobniej już nie istnieje, zresztą tytani w risen 3 nadal sieją spustoszenie.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry