Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151593 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151593

Odpowiedzi 4348

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sprawdzę, btw ... jest jakiś kod na tą tabliczkę z przepisem? Wyrżnąłem wzszystkich orków dookoła zamku ... jeszcze tych w mieście orków i nic nie ma...
 

Grimm

Grimm

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy grając na patchu 1.3 runa "głos strażnika" została wycofana?  Wziąłem już 2 runy dla strażników i nazywają się "Droga wojny" i "Fala gniewu" ale obie nie są takie OP jak "głos strażnika".
Chyba ,że da się ja zdobyć inny sposób, niż ucząc się od jednego ze strażników?
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1.Jaki jest najlepszy sposób na wzrost siły? Gram strażnikiem, III rozdział i tylko 90 siły.
2.Kto sprzedaje recepturę mikstury siły z serc orków?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
1. Mikstura siły, mikstura siły z serc orków, jabłka, zupy z żółwia, tabliczki.
2. Tandor.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



1marcin1

1marcin1

Użytkownicy
posty77
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://zapodaj.net/dd03c4ec845e7.jpg.html

to jest moja postać, jestem w jarkendarze i jest bardzo ciężko, polnego pełzacza ledwo co zabijam, bo zadaję mu małe obrażenia, nie mówiąc o innych silniejszych potworach. może jestem za słaby jeszcze na jarkendar? gram na poziomie średnim i nie używałem jeszcze żadnych bonusów do siły, zręczności itd.
 

endermender

endermender

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://zapodaj.net/dd03c4ec845e7.jpg.html

to jest moja postać, jestem w jarkendarze i jest bardzo ciężko, polnego pełzacza ledwo co zabijam, bo zadaję mu małe obrażenia, nie mówiąc o innych silniejszych potworach. może jestem za słaby jeszcze na jarkendar? gram na poziomie średnim i nie używałem jeszcze żadnych bonusów do siły, zręczności itd.
po kiego ladowales od razu w 2h skoro nie pozbierales nawet tabliczek na stamine w r1? :v

poza tym hp do podkrecenia z jagod, flat sila do 94 i zbroja kregu x5
 

1marcin1

1marcin1

Użytkownicy
posty77
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ulepszenia zbroi mam się nauczyć np. u benneta? i co jest potrzebne do tego ulepszenia?
 

endermender

endermender

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ulepszenia zbroi mam się nauczyć np. u benneta? i co jest potrzebne do tego ulepszenia?
zbr kregu uczy przekuwac ten kowal obok ignaza, o ile zagadales o ulepszaniu zbroi z laresem
na kregu tylko prety
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Jakies porady na szkielety? bo nie mogę zabić ani jednego a mam 4 rozdział;/
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jakies porady na szkielety? bo nie mogę zabić ani jednego a mam 4 rozdział;/

zniszczenie ożywieńca możesz wyrobić runę jak się nauczysz 3 kręgu u Galahada :) ewentualnie nordmarski miecz jednoręczny i dwuręczny :) Jednoręczny jest raczej dla ciebie nieosiągalny bo można go zdobyć po pokonaniu Inubisa Pana cienia na cmentarzu za farmą Onara a jest masa szkieletów:) Natomiast dwuręczny miecz Nordmarski jest w wieży kreola( dawna wieża mgieł w gothic 1) Nordmarskie miecze mają bonus do walki z nieumarłymi i powiem że całkiem nieźle biją szkielety :)
 
:D

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Nie mogę się nauczyć zniszczenia umarłych;/ mam 3 krąg a mam tylko ciężkie leczenie przyzwanie golema i zmniejszenie stwora;/+ nie mogę siędostać to tej wieży bo te szkielety na 1 hita mnie maja
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Grimm

Grimm

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kilka pytań.
1.Kto uczy eliksiru życia? Nie chodzi mi o ten z jagód tylko ten z  korzeni leczniczych.
2.Jak długo mam biegać z Krzyżem Przeznaczenia? Mam 30 lv i jak zjem bonusy to kolo 150 siły. Chodzi mi o broń osiągalną w rozdziale drugim.
3. Czy ten Nomad, ma specjalne obrażenia dla szkieletów?
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kilka pytań.
1.Kto uczy eliksiru życia? Nie chodzi mi o ten z jagód tylko ten z  korzeni leczniczych.
2.Jak długo mam biegać z Krzyżem Przeznaczenia? Mam 30 lv i jak zjem bonusy to kolo 150 siły. Chodzi mi o broń osiągalną w rozdziale drugim.
3. Czy ten Nomad, ma specjalne obrażenia dla szkieletów?
1.Constatinio.
2.Gniew Demona.
3.Nie.Posiada je tylko Srebrny Nordmarski Miecz oraz Ambasador.
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W trakcie jakiego zadania musieliśmy udać się do Doliny Cieni?
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
W trakcie jakiego zadania musieliśmy udać się do Doliny Cieni?

Jest to powiązane z odzyskaniem Uriziela ze Świątyni Śniącego. Zemsta Ur-Thralla czy jakoś tak.
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Mam takie statystyki w III rozdziale. Nie jestem w stanie nawet ubić poszukiwacza. Mogę prosić o jakieś rady?
Są to statystyki po użyciu wszystkich tabliczek i mikstur jakie miałem.
 

endermender

endermender

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Mam takie statystyki w III rozdziale. Nie jestem w stanie nawet ubić poszukiwacza. Mogę prosić o jakieś rady?
Są to statystyki po użyciu wszystkich tabliczek i mikstur jakie miałem.
jaki poziom trudnosci? ogolnie to tragedia xD
 

Kirfy

Kirfy

Użytkownicy
posty29
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Mam takie statystyki w III rozdziale. Nie jestem w stanie nawet ubić poszukiwacza. Mogę prosić o jakieś rady?
Są to statystyki po użyciu wszystkich tabliczek i mikstur jakie miałem.
nowa gra to chyba wystarczajaca porada, taka postacia wychodzi sie z jarka a poczatek r3 to juz uriziel + 100% 2h
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Normalny.
Że tragedia to wiem, tylko w zasadzie nie wiem, w którym momencie i co spieprzyłem...
 

Kirfy

Kirfy

Użytkownicy
posty29
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Normalny.
Że tragedia to wiem, tylko w zasadzie nie wiem, w którym momencie i co spieprzyłem...
spieprzyles zaczynajac gre na najbardziej pojebanym patchu nie majac zielonego pojecia ani pomyslu na gre
dobrze skonczony r1 to gwarancja sukcesu czyli 80-90 sily na trudnym/rzezniku, w innych przypadkach 100+, 30% broni 1/2h zalezy od patcha, stamina 20/22 bo taka jest do zrobienia z palcem w dupie, pozbierane roslinki i tabliczki i przede wszystkim plan dzialania na przyszla gre czyli co i kiedy w jakiej kolejnosci trzeba zrobic zeby sobie nie zjebac i takie cos potrafi zajac okolo 25h w r1 i wtedy mozesz juz zaczac odczuwac swoja satysfakcje z gry
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry