Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151596 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151596

Odpowiedzi 4348

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja grając tyle czasu w Returninga, nigdy nie doświadczyłem bonusów od Innosa. Co wychodziłem, delikatnie zabiłem bandytę to już od razu -1, -1, -1, -1, -1, -1. A latanie do kapliczek nie uśmiechało mi się :D, najwięcej miałem 60 u Innosa jak grałem magiem ognia, ale potem to wiadomo, że trzeba pozabijać no i od razu leci w dół. Chyba skorzystam z tego :D
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
To używanie takiej zabawki jest takim samym oszustwem jak przyzwanie sobie hajsu na kodach jak się kończy ;p

Nie koniecznie... Jak by się tak zastanowić, to z tym narzędziem po prostu zaoszczędzisz mnóstwo czasu spędzonego w grze, żadne oszustwo - zamiast modlić się za darmo za +1 karmy, czekać do następnego dnia, modlić się, czekać, modlić się i tak w koło macieju to po prostu zmieniamy sobie wartość karmy. W grze nic do nabicia karmy u Innosa złota ani nic szczególnego nie potrzebujemy, jak kolega chciał, tylko i jedynie musimy zmarnować w cholerę czasu, zwłaszcza jeśli gramy z ograniczonym snem. Inna kwestia to karma u Beliara - tu już owszem jest oszustwo :)
Tak, ale karmę u Innosa można nabić na wiele sposobów. Kasowanie stworzeń Beliara ładnie ją podwyższa - Kruk i Smoki dają chyba po 5 jak nie lepiej, każdy poszukiwacz bodajże  1pkt, a poszukiwaczy w 5 rozdziale jest ze stu jak nie lepiej, na każdym zakręcie Khorinis, w obozie bractwa w GD,w wieży Xardasa w GD :P
 

vbn

vbn

Użytkownicy
posty71
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Wonsz Tak, ale zobacz jak szybko można ją stracić :D
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ustawiłem sobie na 70 u Innocha, i jak narazie raz się pomodliłem i dało mi skromne 1 ZR. Gram z ograniczonym snem. Nie poszaleje zbytnio, ale może uda mi się jakoś 285 siły na średni pancerz łowcy smoczków ulepszony na 5.

Jak ma się więcej repy u Innocha, i jak da się 500 złota to wtedy lepsze bony lecą?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
No zajebiście, ze ktokolwiek zainteresował się moim postem odnośnie gry nekromantą, jesteście pomocni jak polak za granicą. Jak nabić karmę nekro bez wydawania kasy u innosa?
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Jak grasz nekro to zapomnij o karmie u Innosa. Musisz mieć chyba 200 + karmy żeby przywołany książe demonów cię nie zaatakował. Masz w moim poście wyżej napisane jak nabić karmę - zabijać pomiot Beliara.
 

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Czyli przyzwane paladyny, demony, kruk, smoki. To czeka mnie dłuuuga droga zanim wykonam wszystkie zadania dla gildii kupców.
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Czyli przyzwane paladyny, demony, kruk, smoki. To czeka mnie dłuuuga droga zanim wykonam wszystkie zadania dla gildii kupców.

albo GodEditor.exe i masz karmy u Innosa ile zapragniesz w mgnieniu oka

bijacz1

bijacz1

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak w miare szybko dobic 1k hp na zbroje z kruka? I jaki helm moze zalozyc straznik z sekty?
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Jak w miare szybko dobic 1k hp na zbroje z kruka? I jaki helm moze zalozyc straznik z sekty?

Tylko i wyłącznie Hełm Łucznika możesz założyć (+15 zręczności). Jest on w sarkofagu w jaskini z Panami Cienia koło czarnego trolla (jaskinia gdzie w podstawce była Smocza Zguba). Nie musisz tam z nikim walczyć - wyciągasz po kolei szkielety do słonecznego kręgu, jak wszystkie tam wyciągniesz, wracasz do jaskini na sprincie i bierzesz co chcesz  :cool:

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Nie tylko. Strażnik może nosić maskę śniącego z Hoshkara.
 

Dydzio

Dydzio

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
Witam, mam taki problem - gram na patchu 1.3.1 strażnikiem świątynnym, mam 30 level, właśnie wszedłem do 3 rozdziału i nie daje sobie rady (poszukiwacze i smocze zębacze mnie masakrują). Gram na poziomie bardzo łatwym i na początku rozgrywki dopakowałem sobie "marvinem" siłe do 40 i pkt życia do 400 no i wpisałem 42 żeby "oszukać" bezsensowny antycheat. I z tym bywało ciężko, a nie jestem "skillowcem" który zna grę na pamięć. Postać specjalizuje się w walce bronią jednoręczną (140 siły razem z biżuterią i zjedzonymi tabliczkami, 85% kryt bronią jednoręczną, 800 pkt życia). Czytając parę postów nasuwa mi się wniosek, żeby wrócić do górniczej doliny, bo mało tam walczyłem i wbiłem może 2 levele, ale są takie problemy:
- nie mogę ubić żadnego smoczego zębacza, a w górniczej dolinie jest ich w cholerę noszę el-bastardo i zadaję mu 1 pkt obrażeń na krytyku
- jestem czeladnikiem u harada i nie mam gdzie się nauczyć warzenia mikstury życia i mikstury siły - wychodzi na to, że zostanie czeladnikiem u constantina jest niemal konieczne do bezproblemowego przechodzenia moda? Coś czytałem, że za palisadą są gobliny z których można nawalić parędzieści smoczych korzeni, jednak jak ich ubiję i zjem bez warzenia to raczejsiła za dużo nie podskoczy, nie licząc tego, że za palisadą dokuczają smocze zębacze
- nie mogę znaleźć lepszej broni jednoręcznej. Najlepsze co widziałem to wrzask berserkera i miecz blizny do kupienia i miecz za masakryczne 200 siły u sengratha. Gdzie mogę znaleźć coś na mój poziom?

Jestem zażenowany tym co zrobiono z tego moda, gdzie na logikę poziom bardzo łatwy powinien być na poziomie gothic 2 bez dodatku. Wychodzi cała masa lokacji i dodatków, a człowiek nie ma jak pograć bo i na najłatwiejszym mod jest dla nolifowych tryharderów gdzie trzeba całą mapę oblatać w 200 godzin i maksymalizować wydajność uczenia, żeby w ogóle dało się przejść pół gry. Nie licząc orków co 2 kroki w górniczej dolinie, tam gdzie ich celowo w G2NK nie było, gdzie bez zwoju przemiany w zwierza ani rusz. Grę chcę przejść z jak najmniejszą ilością sztuczności, więc nie chcę sobie pakować siły do 300 i HP do 1200 i lecieć dalej. Nie ma też characterhelpera by się nauczyć warzyć mikstury...

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Przecież 1.3.1 jest banalny. Nawet w zwykłym Gothicu dało się uczyć u Constantino. Jak? Bardzo prosto. Uczysz się u Ignaza, Sagitty lub Riordiana dowolnej mikstury i idziesz do Constantino, wtedy on może cię uczyć. 140 siły w 3 rozdziale na bardzo łatwym? Proszę cię. Tyle to na wejściu do Jarkendaru powinno być. Na 1.3.2 masz dopiero zabawę, smoczy zębacz jest nie do draśnięcia magiem pod koniec 2 rozdziału z wyzbieranymi wszystkimi bonusami.
A na orków to jest przecież Ulu-Mulu. Podchodzisz pod bramę ŚŚ i podążasz za wskazówkami w dzienniku.
 

Dydzio

Dydzio

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
Nie znam gothica na pamięć szczególnie ze szczegółami, sprawę constantino mamy ugadaną. A skąd wziąć jakąś lepszą broń jednoręczną? I jak to jest z pakowaniem siły? ja pakowałem gdzieś do stówy, potem tabliczki dały gdzieś 15 siły i biżuteria +25. Może powinienem pakować siłę do 120 u nauczycieli zamiast w 2 rozdziale klepać 65% bez tabliczek do broni jednoręcznej?

Co do ulu-mulu to wychodzi typowe "skąd mam wiedzieć, gram w moda pierwszy raz". Czy o to chodzi, by co chwila wczytywać grę i badać co jest w każdej lokacji na mapie po użyciu zwoju przemiany w krwiopijcę?
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Ale przecież na forum są różne poradniki, można wszystko wyszukać. Samych smoczych korzeni w Khorinis jest z 10, w GD chyba ze 20 w 2 rozdziale. Umiejętność broni nic nie daje jak nie masz siły, bo się nie przebijesz przez silniejszego potwora. Mikstura siły podstawa. Jest jakaś fajna broń w grobowcu za farmą Dextera, ale w pizdę tam jest szkieletów i zombie po drodze.

Jak szanowni krytycy oceniają postać? R7, patch 1.3.2, 100 godzin gry, poziom rzeźnik
 

kuszczyk

kuszczyk

Użytkownicy
posty62
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
a tutaj właśnie przed wejściem do jarkendaru moja postać, rzeźnik najnowszy patch (trzeba przyznać teraz to jest rzeźnik xd)
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ale przecież na forum są różne poradniki, można wszystko wyszukać. Samych smoczych korzeni w Khorinis jest z 10, w GD chyba ze 20 w 2 rozdziale. Umiejętność broni nic nie daje jak nie masz siły, bo się nie przebijesz przez silniejszego potwora. Mikstura siły podstawa. Jest jakaś fajna broń w grobowcu za farmą Dextera, ale w pizdę tam jest szkieletów i zombie po drodze.

Jak szanowni krytycy oceniają postać? R7, patch 1.3.2, 100 godzin gry, poziom rzeźnik

Atrybuty są w porządku a int no jest bardzo dobry bym powiedział, ale gdzie ty tyle hp zgubiłeś...3.5k spokojnie  powinieneś mieć + Zbroja Pana Cienia,miksy z aloesów i ulepszone z orkowych pomyj i 400 def na broń/strzały powinno być.Ale i tak szacun za ukończenie tego patcha na rzeźniku xd
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@donno123
Zbroja Pana Cienia na 1.3.2 wymaga 490 pkt siły, a nie 3 k hp. Gdzie hp zgubiłem? To jest prawie maksymalna ilość jaką mogłem zdobyć. Z 1000 hp idzie zdobyć z win zapomnienia, ale magowi to gówno na nic niepotrzebne, bo z winogron waży się balsam widzenia, który daje 5 many i 1 inta. W ogóle te mikstury na hp to ja zrobiłem tylko dla screena, bo w 5 rozdziale biegałem z 1100 hp i dawałem radę.
Winogrona trzeba przeznaczyć albo na ten badziew po 50 hp, albo na potkę na manę i inta. Mikstury z aloesów przecież porobione, bodajże 3 lub 4. Z tymi pomyjami mi się pieprzyć nie chciało.
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
a tutaj właśnie przed wejściem do jarkendaru moja postać, rzeźnik najnowszy patch (trzeba przyznać teraz to jest rzeźnik xd)

Że ty żyjesz bez 30/40% 1H/2H to aż dziwne jest xd, zrób coś z tym.Tak trochę większa wytrzymałość by nie zaszkodziła mleko tabliczki jagody trola serca trola to z 40 powinno być. Reszta atrybutów bardzo dobra,pancerz też aż lekko zdziwiony jestem xd dobra robota  :ok:

Post połączony: 2016-05-27, 16:16
@donno123
Zbroja Pana Cienia na 1.3.2 wymaga 490 pkt siły, a nie 3 k hp. Gdzie hp zgubiłem? To jest prawie maksymalna ilość jaką mogłem zdobyć. Z 1000 hp idzie zdobyć z win zapomnienia, ale magowi to gówno na nic niepotrzebne, bo z winogron waży się balsam widzenia, który daje 5 many i 1 inta. W ogóle te mikstury na hp to ja zrobiłem tylko dla screena, bo w 5 rozdziale biegałem z 1100 hp i dawałem radę.
Winogrona trzeba przeznaczyć albo na ten badziew po 50 hp, albo na potkę na manę i inta. Mikstury z aloesów przecież porobione, bodajże 3 lub 4. Z tymi pomyjami mi się pieprzyć nie chciało.
LoL to czy tylko ja na 1.3.2 mam wymagane w ZPC hp(tak na pewno jest to 1.3.2 ponieważ  u constantina mogę kupić miksy wł/wył pułapki i sen)a miksy z korzeni i rdestów robiłeś, bonusy z jedzenia, dusze, ewentualnie podwójne mloty lou w tym modzie można mieć od zajechania hp a jak 100h to jak dla mnie za szybko w r3 pamietam miałem tyle przegrane xd
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry