Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151636 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151636

Odpowiedzi 4348

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli co, ciągnąć tylko manę + umiejętności, żeby mieć intelekt? Trochę ciężko zdobywać doświadczenie, run żadnych jeszcze nie mam, a zwoje sporo kosztują.

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Mana - nic.
Kostury są 1h i 2h przecież.
 

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem, że są i 1 i 2h, ale z 24% walki ani jednymi, ani drugimi nie zaszaleję ;)
Jak to mana i nic? Z samych książek chyba tych 40 punktów intelektu nie wyciągnę?

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Mana - nic, a nie mana i nic. Zamiast PN marnować na manę, naucz się jakichś umiejek, czy tam czegokolwiek co da ci INT i tyle. Kilkaset luzem wyciągniesz, o ile będziesz magią walczył. W przypadku many nie ma bonusów tylko +1 jak w broniach, max. bonus to +5 z tego co pamiętam.
 

folmi

folmi

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy to normalne, że magowie wody nie chcą uczyć mnie czarów, a u magów ognia mogę nauczyć się tylko czarów ognia? Jestem magiem ognia w 2 rozdziale i mogłem nauczyć się jedynie ognistej strzały i kuli ognia u Parlana. Karras i Hyglas nie mają mi nic do powiedzenia.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tak....bardzo normalne!
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Ja mam pytanie, mam nadzieję że wybrałem odpowiedni temat. W którym rozdziale i u jakiego npc dostanę recepturę na kompot z jagód? ten od hp?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
pierw czytam inne tematy potem piszemy posty, jest temat najczęściej zadawane pytania
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Tak, ale nie pisze mi w którym rozdziale, a tylko to że "np u Lutero". Mam aktualnie 2 rozdział, grałem na tłumaczeniu Beta w wersję v1. I tam już w drugim rozdziale w jarkendarze miałem te kompoty. A teraz chciał bym się upewnić.

@Edit.
Nie będę nabijał postów. Sprawdziłem każdego handlarza i nie ma tego. Chodzi o to że będąc w jarkendarze miałem już ten przepis. A teraz, aktualnie kiedy jestem po drugiej stronie i wróciłem żeby poszukać przepisu, nie było go u nikogo... stąd to pytanie gdzie może się pojawić...
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
a wiesz ze łatwiej jest co rozdział sprawdzać kupców zamiast na forum latać
W R2 ma i niema czegoś takiego jak kompot na 2.1
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Gubernator

Gubernator

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.Dlaczego nie mogę dołączyć do najemników choć wszystko mam zrobione ? Siły mam 45,tak jak napisane w dzienniku.
 

WhiteFaster

WhiteFaster

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dołączając do najemników w co bardziej opłaca się inwestować 1H czy 2H ?
I proszę o podanie jakiejś broni na 60 siły 1 rozdział.

Post połączony: 2014-10-26, 14:50
Witam.Dlaczego nie mogę dołączyć do najemników choć wszystko mam zrobione ? Siły mam 45,tak jak napisane w dzienniku.
A czy wykonałeś zadanie dla Onara?
 

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
 

revynar

revynar

Użytkownicy
posty120
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chciałbym zacząć grę wojownikiem walczącym bronią jednoręczną i wstrzymuje mnie przed tym pytanie czy Uriziela można używać jako broni jednoręcznej.
 
Procesor: Intel Core i5-4690k
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 980 Strix
RAM: 8GB (do użytku 7,91)
System: Windows 10

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
A widzisz w spisie 1h wersje, czy w ogóle nawet tam nie zaglądałeś :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

kogut188

kogut188

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, pierwszy raz gram w returninga  a dokładnie rebalance v2.1
Mam 30lvl i 99 siły.
Kiedy zacząć używać eliksirów tabliczek i innych bonusów do siły?
Za 1siłę płacę 3PN, myślałem, że od 90 w górę będzie to 4PN więc tutaj za to plus do mechaniki gry ;p
Więc ile mam jeszcze ciągnąć naukę? exp już mozolnie idzie dosyć.
 

Rabittous

Rabittous

Użytkownicy
Syn boży
posty174
Propsy76
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Syn boży
Pewnie dopiero po progu 1 za 4PN

Nie chce cie wprowadzic w blad ale to albo 120 albo 150 sily

Rob save'y przed nauką, zobaczysz kiedy prog sie zmienil i wczytasz ;)
 
#Król_GothicSite

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
90 siły wystarczy.
 

Deathrou

Deathrou

Użytkownicy
posty112
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siema, mam takie dość ogólne pytanie dla trochę ogranych w moda, ponieważ mam wieeelką rozterkę  :huh: - strażnik świątynny czy paladyn? W której gildii gra jest bardziej wymagająca i w jaki sposób? I czy z biegiem czasu przynależność do jednej z tych profesji bardziej mi się opłaci pod jakimś względem, czy nie ma praktycznie żadnej różnicy? Dodam, że preferuje 2h. Z góry dzięki.  :ok:
 

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jeżeli preferujesz grę  2h to taki wymóg masz by zostać straznikiem (trzeba chyba 30%). Kolejna sprawa to taka że juz w II R dostajesz rune głos strażnika (tyczy się to patcha 1.2) i dzięki niej cały drugi rozdział stają sie dziecinnie łatwe do przejścia. Jeżeli zaczynasz przygodę z returnem to polecam tę gildie nauczysz sie powoli systemu walk no i pograsz sobie nie zatrzymując się w fabule jeżeli  jesteś zbyt słaby a twoje umiejetnosci rozwoju postaci stoją  na niskim poziomie :-) Zdecydowanymi minusami jest brak sensownych broni gildyjnych no i pierwszy pancerz warty przekucia otrzymasz  dopiero w 4R a nawet i bez tego się obejdzie i kolejna szansa na pobieganie w gildyjnej zbroi w 7...

Jeżeli już grales w returna i chcesz mieć trochę zabawy i nie tracić przyjemności z gry bo będzie zbyt łatwo to polecam Łowcę Smoków  ale zrobić z tego mega hybryde i tutaj masz wiele możliwości dzięki potężnej defensywie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry