Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci. 1151713 4348

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1151713

Odpowiedzi 4348

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Ale ty nie napisałeś do kogo chcesz dołączyć.
 

Brajzer

Brajzer

Użytkownicy
posty51
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
No to w sumie wiadomym jest, że jedynym kowalem najemników jest Bennet i to on uczy przekuwania każdego pancerza.
 

Pooo

Pooo

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć chcę przejść returning magiem wody mam kilka pytań brać kostur 1h czy 2h ?.Na początek uczyć się do 30% w walce i 34 siły i później mana i umiejętności dodatkowe( zdolności złodziejskie i myślistwo).
 

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Many się możesz nie uczyć :D 1h ma 30dmg, 2h 60 - z tym, że 1h szybciej machasz i mniej staminy zużywasz, twój wybór.
 

Pooo

Pooo

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kostur maga wody ma jakieś specjalne właściwości ?.Profesje magiczne w 2 rozdziale mają szanse z szkieletami ?
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
(...) że 1h szybciej machasz i mniej staminy zużywasz (...)

I ja głupi zastanawiałem się, czemu uderzam moim dwuręczniakiem i zeruję wytrzymałość po kilku ciosach.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Kartograf

Kartograf

Użytkownicy
Nie
posty159
Propsy13
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
  • Nie
(...) że 1h szybciej machasz i mniej staminy zużywasz (...)

I ja głupi zastanawiałem się, czemu uderzam moim dwuręczniakiem i zeruję wytrzymałość po kilku ciosach.
Logicznym jest, że gdy nosisz cięższą rzecz szybciej się męczysz nie? :D
 
"Jak tatuś zrobi dzióbek to nie ma chuja we wsi!"

xxzenek123

xxzenek123

Użytkownicy
"Skurwiały leń" :D
posty105
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "Skurwiały leń" :D
Mam problem na który nie uzyskałem odpowiedzi a tu zawsze ją uzyskiwałem. Otóż mam problem z ornamentami bo zebrałem je wszystkie a saturas ma ten od vatrasa ale gdy oddaje nefariusowi mówi że brakuje jeszcze jednego więc idę do saturasa - nie ma żadnej opcji dialogowej. Jak biorę z pomocą marvina biorę ornament a nefarius też nic . Pomocy
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Zrobiłeś błąd w misji, to raczej koniec. Oddałeś Saturasowi ornament sam czy z Laresem ? I czy przypadkiem nie odpowiedziałeś mu opcji dialogowej nie wiem ?
 

xxzenek123

xxzenek123

Użytkownicy
"Skurwiały leń" :D
posty105
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "Skurwiały leń" :D
Dobra już naprawiłem mimo to dziękuje wam za pomoc .
 

Avador

Avador

Użytkownicy
posty31
Propsy2
  • Użytkownicy
Mam pytanko odnośnie paladyna czy jest grywalny z bronią jednoręczną czy może lepiej dojść do innej gildii ??  Gram na poziomie rzeźniku i jest przyjemnie lecz jak zwykle dylemat do kogo dojść więc proszę o opinie plusy i minusy każdej z gildii z góry dzięki za pomoc. Dużo czytałem na forum o gildiach lecz o paladynie, magach wody jest mało.
 

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Mają słabsze pancerze, bronie gildyjne są podrasowane. Więc jak nie wybierasz Paladyna ze względu na to, że go lubisz, to wybierz Łowcę Smoków.
 

xxzenek123

xxzenek123

Użytkownicy
"Skurwiały leń" :D
posty105
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "Skurwiały leń" :D
Czy jako mag wody mam szanse nauczyć się nekromancji oprócz opiekunów ?
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Niestety nie. Opiekuni też cię nekromancji nie nauczą, jedynie dadzą ci runy nekro.  Demonologia, Sakta Nomen itp są dla ciebie zamknięte. Zawsze jak chcesz mieć kombinację magi nekro z inną, to twoja klasa musi być nekromantą, a dopiero u opiekunów powinieneś wybrać inną magię. Ogólnie nekromanta to najpotężniejszy mag.
 

Brajzer

Brajzer

Użytkownicy
posty51
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam małe pytanko. Chcę dołączyć do najemników i nie wiem czy dołączyć do nich od razu, czy najpierw robić wszystkie questy poboczne, teraz się staram je wykonać, tylko że nawet najsłabsi npc mnie pokonują, bo mam za mało wytrzymałości i sam się zabijam, a czytałem że nie warto się jej uczyć i korzystać z bonusów, co też jest trudne bo ciągle jestem spłukany, i najgorsze jest to że moje przywołańce same mnie zabijają...
ps. można dołączyć do wodnego kręgu bez dołączenia do najemników? bo chyba widziałem na jakimś filmiku że ktoś biegał z tą piką i bez gildi
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Mozna jak najbardziej
Przywolance zalezą od karmy
Mod niema tej samej trudność co nk a to ze nie umiesz zarabiać to jest dziwne w najczęstszych pytaniach można pełne info jak dobrze zarabiać znaleźć
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Brajzer

Brajzer

Użytkownicy
posty51
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
chciałem przywołać golema na 0 i 0 karmy i mnie zaatakował. Wiem jak "zarabiać" ale potrzebuje skóry czarnego trolla a nigdzie nie potrafię znaleźć zwoju "zmniejszenie potwora". Jak poza modlitwą można nabijac karmę?
 

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Gdy przywołujesz ze zwoju, to liczy się poziom postaci - nie karma.
 

Brajzer

Brajzer

Użytkownicy
posty51
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dlatego się trochę zdziwiłem. a co z tą karmą?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry