Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3489773 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3489773

Odpowiedzi 14149

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie z returninga 2.0 alternative balance, na tej wersji możesz zapomnieć.
 

Vixior

Vixior

Użytkownicy
posty46
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, pytanko mam co do zapisywania gry na poziomie legendarnym, po lekkim odejściu od Wieży Xardasa gry zapisać nie można, doszedłem do miasta i wciąż nie miałem opcji zapisania gry, wie ktoś może, jak to działa?
 

Miciok

Miciok

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam pytanie jestem nowy w świecie returninga i nwm czego mi brakuje do wyrobienia strzał mam groty i kawałki drewna ale nwm jak uruchomić stół łuczarza pisze mi cały czas że brak mi odpowiedniego przedmiotu
 

adamjer

adamjer

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wygląda sprawa z wytwarzaniem ognistych/zatrutych bełtów?
Ognistych może uczyć Constantino, ale jest napisane, że strzały... i faktycznie mogę wykonywać tylko ogniste strzały, gdzie poznać wykonywanie ognistych bełtów?
To samo z zatrutymi, mogę wytwarzać tylko zatrure strzały...
O co kaman?
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Może ktoś mi powiedzieć czemu mnie zapierdalają żywcem, jak zostałem czeladnikiem i powiedzieli mi że mogę wejść?
https://imgur.com/a/MooiRfL

 

Dziadek

Dziadek

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czołem dziewczyny i chłopaki ja z zapytaniem czy przez moją głupotę jakim było zbyt wczesne dołączenie do magów ognia zablokowałem sobie na amen wątek z gildią zabójców? Bo Gerbrandt ma na mnie wywalone a wcześniej z nim nie gadałem więc nie zepsułem to przez złe wybory a pewnie przez dołączenie do magów prawda? I czy jest jakiś alternatywny sposób na dołączenie do killerów? Pozdrawiam
 

darex

darex

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Cześć.
Gram magiem ognia i popsułem sobie quest z Gallahadem wsadzając Fernanda do więzienia (przez co nie może napisać listu polecającego a dodanie go kodem nie działa bo Gallahad i tak mówi że taki list na nic mu sie nie przyda).
Napisałem rozwiązanie na innym forum po angielsku i tu też wstawiam po angielsku bo nie chce mi się od nowa pisać (jak coś to PW - pomogę):
Spoiler
To resolve problem with jailed Fernando when you realise Gallahad quest, you have to do these:

1. Finish quests from other letter senders (you can give letters to Gallahad).
2. Download GVE+ (https://worldofplayers.ru/threads/40310/).
3. Use itwr_fernandoletter cheat to get Fernando's letter.
4. Save game and load this save to GVE+ (no quit game needed).
5. In search input type "fernando" and set variables as you see at the attachment (you should save print screen with your old variables and set back after finish quest!).
ZDJĘCIE:
Spoiler
6. Load saved game and give Fernando's letter to Gallahad. He should take this letter without problems.
7. Now finish the quest, save game, load saved game to GVE+ and set fernando's variables to old values.

Greetings :)
 

vezok97

vezok97

Użytkownicy
posty9
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musi być komplet listów jak dobrze pamiętam.

Post połączony: 2020-05-24, 22:02
Witam! Ja mam pytanie odnośnie gry Guru. Uprzedzam, że mam świadomość, że guru uznawany jest za najsłabszy wybór.
Returning gram na patchu Nergala 1.4.1 ale nie powinno to robić różnicy.

Chodzi mi o runę telekinezy. Nie działa jak telekineza z Gothica 1. W notatniku runa ta jest nazwana "absorbcja ducha"
Samo stworzenie wymaga zamiast zwoju to formuły w postaci listu.
Chciałbym dowiedzieć się jak ona działa. Na itemy nie podświetla, na potwory nic nie działa (wzrusza Bezi ramionami) ale użyłem tego na NPC. Podniosło go do góry tak jak podnosi postać podczas używania czaru teleportacji albo leczenia, a następnie wyszła z niego niebieska poświata i padł na ziemię. Nie atakował mnie. Działa runa gdy mam przynajmniej 15 many, a przy użyciu nie tracimy nic. Za to uzupełniamy co użycie 5 many. Wg opisu powinienem na czas ciągłego używania co sekundę dostawać te 5 many ale dostaje się tylko te 5. Można używać tego aby dodawać sobie te 5 many ale nie powinno to działać na jedno użycie aby kilka sekund to działało?

Taka ciekawostka, że NPC denerwują się gdy tego używamy ale jak ktoś chce nas zaatakować i użyjemy tego na niego to ten jak opadnie to chowa broń i rzuca do nas tekstem w stylu chciałeś się bić ale stchurzyłeś
 

kosa89

kosa89

Użytkownicy
posty33
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

maarween15

maarween15

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
Krótkie pytanie panowie, mianowicie czy w 1.3.2 bronie po zręczność skalują się ze zręcznoscią przykladowo 50obrażen od broni+50 zręcznosci = 100 obrażeń czy dalej bronie do walki wręcz skalują sie z siłą i idąc pod build łucznika ograniczamy się do samych obrażen z broni a nie również z bonusa do zręcznosci ?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry