Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490011 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490011

Odpowiedzi 14149

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to chyba jasne, że na poziomie trudniejszym są te potwory trudniejsze do pokononania, mają dużo życia, zadają większy dmg.

Ogólnie jeżeli mam Ci polecić patch to graj na 1.3.1, albo w ogóle na 1.2. 1.3.2 możesz grać jeżeli grasz magiem, bo to jest jedyna klasa postaci, przy której nie będziesz się co 10 sekund denerwował.

Różnice między każdym poziomem są między innymi własnie takie jak opisałem wcześniej:
- przeciwnicy są mocniejsi, maja wiecej hp i zadają większe obrażenia
- za przeciwników jest oczywiście mniejsza ilość doświadczenia

Ogólnie słyszałem że na 1.3.2 przekichane są kompletnie szkielety, więc ten tego no :D

Jeśli chcesz na czymś grać to graj chociażby na rzeźniku 1.3.1.
Bo nawet rzeźnik na 1.3.1 jest łatwiejszy niż taki np. normalny na 1.3.2

Własnie, a tak swoją drogą, ten Nordmarski miecz... Co on w zasadzie daje?
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Zadaje większy damage nieumarłym
 
= D

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Przeszedł ktoś moda łukiem?

Pytam, bo w Mroczne Tajemnice raz grałem łucznikiem, ale balans był zjechany i wszyscy przeciwnicy po rozdziale 3 mieli większą ochronę przeciwko strzałom niż najlepszy łuk w grze, przez co nie zadawałem żadnych obrażeń.

Chcę od nowa podejść do tego moda, ale jak łukami nic nie zdziałam pod koniec gry, to nie ma po co.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No to chyba jasne, że na poziomie trudniejszym są te potwory trudniejsze do pokononania, mają dużo życia, zadają większy dmg.

Ogólnie jeżeli mam Ci polecić patch to graj na 1.3.1, albo w ogóle na 1.2. 1.3.2 możesz grać jeżeli grasz magiem, bo to jest jedyna klasa postaci, przy której nie będziesz się co 10 sekund denerwował.

Różnice między każdym poziomem są między innymi własnie takie jak opisałem wcześniej:
- przeciwnicy są mocniejsi, maja wiecej hp i zadają większe obrażenia
- za przeciwników jest oczywiście mniejsza ilość doświadczenia

Ogólnie słyszałem że na 1.3.2 przekichane są kompletnie szkielety, więc ten tego no :D

Jeśli chcesz na czymś grać to graj chociażby na rzeźniku 1.3.1.
Bo nawet rzeźnik na 1.3.1 jest łatwiejszy niż taki np. normalny na 1.3.2

Własnie, a tak swoją drogą, ten Nordmarski miecz... Co on w zasadzie daje?

Własnie to poziomy trudności na 1.3.1 nei zmieniaja tylko ilości expa?

gram na trudnym, i jest mniej expa ale jakoś nie widzę większej zmiany w dmg i hp mobków.
Także aby na pewno poziomy trudności zmieniają hp i ich obrażenia czy to tylko twoje domysły ? :P

A co do 1.3.2 był by zajebistym patchem gdyby można było obniżyć siłę szkieletów jakoś
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Raczej nie moje domysły jak na rzeźniku 1.3.1 masz taki problem żeby pierwszego wilka pokonać a na normalnym nie ;D

Dół:
To tylko taki przykład. Chociaż jak zaczynałem Returninga to fakt, miałem problem żeby pokonać wilka, bo nawet na niego na samym początku gry warto by znaleźć jakiś sposób ;D
 

WhiskasReturn

WhiskasReturn

Użytkownicy
posty213
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To jak ty walczysz że nie możesz wilka pokonać? Poziom zmienia tylko "twoje" startowe staty i HP.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Też tak mi się wydaje że tylko startowe hp i expa zmienia, ale zawsze można się mylić :P

BTW: Odpaliłem nową grę na 1.3.2 poziom normalny.
W sumie na 1.3.1 jak już zabijałem smoki to jednak jaszczuroczłeki/szkielety czy orki wyzwania nie robili żadnego, więc zobaczymy jak ciężko będzie, bo wszystkie te late gamowe stworki są mocniejsze, więc powinno być bardzo ciekawie, a szkielety? cóż, zobaczymy czy dam sobie rade... napiszę o tym czy się da :D


Na razie dorobiłem się 8lvl 75siły i 25% 2h, str. miejski.
Ale dopiero kilka godzin temu zacząłem od nowa... zobaczymy czy polegnę na tym 1.3.2
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To teraz takie pytanie odnośnie "trudności" mam ja.

Czy poszczególne miejsca (Khorinis, Górnicza Dolina, Jarkendar itd.) zmieniają coś względem siły potworów?

Byłem w Dolinie i nie miałem kompletnie żadnego problemu z Ognistymi Jaszczurami, , ogólnie z cieniostworami też było spoko, ciężko, ale do ubicia. Zabiłem ich tam już chyba z 10.
Pełen euforii, radości i w ogóle wszystkiego postanowiłem pójść i wybić wszystkie ogniste jaszczury i cieniostwory w  Khorinis  i tu zong..
Obrażeń zadaje im tyle co kot napłakał, równie dobrze mógłbym walić pięściami, obrażenia byłyby porównywalne.
Od razu mówię, że nie biłem żadnego bossa jaszczurów ani tym bardziej cieniostworów, bo testowałem to na każdym ognistym jaszczurze koło piramid i na jednym na tej małej wysepce. Dodatkowo wbiłem się na cieniostwory w lesie, w jaskini obok latarni Jacka i jeszcze okazyjnie w tej jaskini niedaleko ruin, gdzie sobie byli magowie wody. Wątpię więc, że to byli bossowie.

Więc o co tu chodzi przepraszam? :/
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
To teraz takie pytanie odnośnie "trudności" mam ja.

Czy poszczególne miejsca (Khorinis, Górnicza Dolina, Jarkendar itd.) zmieniają coś względem siły potworów?

Byłem w Dolinie i nie miałem kompletnie żadnego problemu z Ognistymi Jaszczurami, , ogólnie z cieniostworami też było spoko, ciężko, ale do ubicia. Zabiłem ich tam już chyba z 10.
Pełen euforii, radości i w ogóle wszystkiego postanowiłem pójść i wybić wszystkie ogniste jaszczury i cieniostwory w  Khorinis  i tu zong..
Obrażeń zadaje im tyle co kot napłakał, równie dobrze mógłbym walić pięściami, obrażenia byłyby porównywalne.
Od razu mówię, że nie biłem żadnego bossa jaszczurów ani tym bardziej cieniostworów, bo testowałem to na każdym ognistym jaszczurze koło piramid i na jednym na tej małej wysepce. Dodatkowo wbiłem się na cieniostwory w lesie, w jaskini obok latarni Jacka i jeszcze okazyjnie w tej jaskini niedaleko ruin, gdzie sobie byli magowie wody. Wątpię więc, że to byli bossowie.

Więc o co tu chodzi przepraszam? :/
Hmmm...
Dziwne, a na jakim patchu grasz? i jaki poziom trudności?
Jak grałem na 1.3.1( normal ) to nie było żadnej zmiany siły potworów względem innych krain, każdy cieniostwór czy inna jaszczurka była tak samo silna :P
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram na 1.3.1 poziom normalny

Edit, sprawdziłem to samo na wargach. Niektóre daje rade pokonać (w Khorinis) a niektóre wręcz przeciwnie, ledwo je ruszam.
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem, a mianowicie: chcę się nauczyć otwierać zamki, ale w gildii złodziei mówią mi że muszę do nich dołączyć, aby mnie nauczyli otwierać zamki, a u Thorbena mimo że spłaciłem dług Gritty, dostałem błogosławieństwo i oddałem mu księgę długów, to chce ode mnie 1000złota za nauke.
 

WhiskasReturn

WhiskasReturn

Użytkownicy
posty213
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To czemu nie dołączysz do gildii złodziei? Same profity i po "pokojowym" dostaniu się do nich tańsza nauka.
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To czemu nie dołączysz do gildii złodziei? Same profity i po "pokojowym" dostaniu się do nich tańsza nauka.
No tak, ale z tego co pamiętam to bo oddaniu księgi thorbenowi, powinien nas nauczyć włamywania za darmo.
 

WhiskasReturn

WhiskasReturn

Użytkownicy
posty213
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nawet jak zapłaciłeś za Gritte to musiałeś mu potem płacić za nauke a w Returningu trzeba jeszcze chyba uratować Gritte w R2 żeby nas w końcu uczył. Podkreślam chyba.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Trzeba mu odnieść książkę od Lehmara.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trzeba mu odnieść książkę od Lehmara.
No przecież pisałem, że spłaciłem dług Gritty, oddałem mu księge Lehmara i dostałem błogosławieństwo.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Gram na 1.3.1 poziom normalny

Edit, sprawdziłem to samo na wargach. Niektóre daje rade pokonać (w Khorinis) a niektóre wręcz przeciwnie, ledwo je ruszam.

Też grałem na 1.3.1 na normalu, i u mnie tak nie było, musiałeś coś zmienić, jakieś cheaty albo coś włączyłeś, w każdym bądź razie, to nie jest normalne.

Trzeba mu odnieść książkę od Lehmara.
No przecież pisałem, że spłaciłem dług Gritty, oddałem mu księge Lehmara i dostałem błogosławieństwo.

To normalne, tak jest w returnie, musisz zapłacić 1k golda, za księgę lehmara możesz uczyć się włamywania ale zawsze będzie to kosztować, tu nie ma nic dziwnego z tym.
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Garry,  właśnie o to chodzi ze w tym podejściu ani razu nie użyłem kodów... Oprócz dnia dzisiejszego. Zmieniłem sobie siłę na 300 żeby sprawdzić czy to nie jakiś bug i dalej bije im tyle co kot naplakal... Chyba przesiade  się na 2.0 i ugram wszystko od Nowa jak tak to ma wyglądać :/
 

konny12

konny12

Użytkownicy
posty30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeśli pomine doline cieni uniemożliwi mi to przejście gry czy tylko strace troche expa
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Stracisz trochę expa i nie odwiedzisz Świąt. Śniącego.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry