Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3489924 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3489924

Odpowiedzi 14149

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Można w wersji 1.3.1 na poziomie normalnym zdobyć miecz jednoręczny na nieumarłych? Zdobyłem dwuręczniaka w Wieży Mgieł.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da się jakoś udobruchać Vatrasa? Ostatnio kiedy zabiłem Sylvia i Bullka w GD uraczył mnie gadką o niezliczonych morderstwach i grabieżach z mojej strony. Kiedy otworzyłem bramę w GD, zaatakował mnie Brutus pod postacią poszukiwacza więc go zabiłem. Kiedy przyszedłem do portu gdzie zgromadzona jest cała ekipa, Vatras stwierdził, że moim morderstwom nie ma końca, coś tam popierdolił że jestem dla niego wyrzutkiem i poszedł sobie na swoje miejsce. Idzie coś zrobić czy po prostu Vatras zostaje i nie płynie na Irdorath?
Od razu mówię, że niepamięć na niego nie zadziała.

Przy takiej sytuacji chyba nie da rady. Lepiej od razu go zostaw w mieście, ja miałem gorzej bo ubiłem Pedra na Irdorath, Vatras się fochnął i nie mogłem zapomnianej wyspy opuścić.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
A to stary karakan... Trudno, wczytam save'a sprzed godziny i od nowa zrobię te 60 potów +10 hp.

Post połączony: 2016-05-23, 02:14
Dziwna sprawa. Jestem na zaginionej wyspie, dałem Jorgenowi koło zębate, przyniosłem kawałek rudy, rozmawiałem z całą załogą i z Jorgenem o powrocie, wszystkie questy w tym ten ze złotem zrobiłem i jedyne otwarte zadania jakie mam w questlogu to : Opiekunowie, Niewinny i Zagiona Wyspa - mam tam tylko 2 wpisy, o wyspie i o tym, że może uda się znaleźć coś ciekawego. Nie mam za to opcji dialogowych z załogą, która została na wyspie o tym żeby wracali na statek. Pamiętam też, że trzeba było Jorgenowi dać sekstans, ale też nie ma opcji dialogowej.
Coś przeoczyłem czy trzeba może jeszcze odczekać?
 

amadeo7755

amadeo7755

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Canthar mi zniknął. Nie ma go nigdzie, mam 4 rozdział, nie ma go od 2. Aslam też  nie daje mi misjii zabicia go, co jest? patch 1.31
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
W pierdlu go nie ma? Może lurnąłeś jakieś potwory albo bandytów do miasta i coś go zabiło. W ostateczności go kodem przywołaj.
 

endermender

endermender

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przyniosles mu kawalek rudy z wyspy czy jakis normalny?
Quest z miltenem zrobiony?

http://thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=16
poradnik Warda nadal jak najbardziej aktualny
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Już rozwiązałem ten problem, nie wcisnąłem drugiego przycisku w tym budynku i nie miałem mapy wyspy.
 

kageyoshi

kageyoshi

Użytkownicy
posty173
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zepsułem sobie zadanie z Kreolem. Potrzebuje kodu na książkę z której mogę się nauczyć języka demonów (kod na Kreaola mam ale to i tak nie naprawia zadania). Będę wdzięczny za ten kod
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
wie ktoś czy w najbliższym czasie wyjdzie jakiś nowy patch ?
 

sandboxpl

sandboxpl

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zdobyłem Uriziela, porobiłem jakieś questy i myśle czy zaczynać kolejny rodział. Na razie jest strasznie łatwo- 90%, bł. jednoręka paldyna i 263 pkt siły. Na ten moment dobiłem też 30 % w dwuręce. Zostało mi też 8 bełtów do dozownika. Dam rade smokom czy jeszcze expić(zostały mi questy z gomezem i opiekunami)
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Nie zostanie wydany prawdopodobnie w ogóle, bo pracują nad Returnem 2.0.
Jest łatwo, bo pewnie grasz na jakimś niskim poziomie trudności gdzie idzie grę skończyć z 100 lvlem. Smoki są słabe, nie wiem na jakim grasz patchu, ale na 1.3.2 Bagienny Smok był słabszy od smoczego zębacza.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jak gra na 1.3.1 to się nie dziwię, że ma łatwo jak biega z Urizielem, pobugowaną bronią.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Jestem w 7 rozdziale, po bitwie o farmę Onara i wyzwoleniu klasztoru. Byłem sobie w Khorinis i zarżnąłem tylu orków, że już nie mogę ani jednego więcej odnaleźć. Wszędzie, w górnym mieście, na Esmeraldzie, w porcie, w domach, na murach, obok miasta itd, w tym tego przywódcę w ratuszu. Mimo wszystko dalej nie było muzyczki z G3, a quest jest aktywny. Co jest nie tak, cholera jasna.
 

sandboxpl

sandboxpl

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak gra na 1.3.1 to się nie dziwię, że ma łatwo jak biega z Urizielem, pobugowaną bronią.
Ja po prostu licze , że skończe grę bez broni magicznych.( oprócz mieczy nordmarskich). No i uriziel to 2h więc zanim uderze tego kryta za milion to swoim 1h mieczykiem konsekrowanym potne już  dwóch przeciwników.
 

kuszczyk

kuszczyk

Użytkownicy
posty62
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak gra na 1.3.1 to się nie dziwię, że ma łatwo jak biega z Urizielem, pobugowaną bronią.
Ja po prostu licze , że skończe grę bez broni magicznych.( oprócz mieczy nordmarskich). No i uriziel to 2h więc zanim uderze tego kryta za milion to swoim 1h mieczykiem konsekrowanym potne już  dwóch przeciwników.
zagraj na 1.3.2 patch na prawdę jest spoko
 

sandboxpl

sandboxpl

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak gra na 1.3.1 to się nie dziwię, że ma łatwo jak biega z Urizielem, pobugowaną bronią.
Ja po prostu licze , że skończe grę bez broni magicznych.( oprócz mieczy nordmarskich). No i uriziel to 2h więc zanim uderze tego kryta za milion to swoim 1h mieczykiem konsekrowanym potne już  dwóch przeciwników.
zagraj na 1.3.2 patch na prawdę jest spoko
Zrobiłem to. Nie widze jednak róznicy (oprócz szkieletów). Uriziel ciągle one-crituje wszystko. I jeszcze Thompson zbuffował miecz 1h paladyna(o 20 obrażeń) więc będzie jeszcze prościej.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Eee? Różnicy nie widzisz? Toć wargi są na poziomie elitarnych orków (Diego 1 na 1 z wargiem nie ma szans), smocze zębacze nie ustępują sile smokom, gobliński wojownik jest mocniejszy od Kruka, a jaszczuroczłek łowcę smoków bierze na jedno combo.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ta gram na 1.3.1 , 1.3.2 podobno jest koszmarny to instalowałem a poprzedni nie ma dużo rzeczy które mi się podobają
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Ponawiam swoje pytanie.
Rozdział 7, Hagen dał mi quest na odbicie Khorinis. Wyrżnąłem wszystkich orków od górnego miasta aż po Esmeraldę. Przeszukałem wszystkie domy i inne budynki, wybiłem orków na murach i tych najbliżej miasta, w tym na farmie Lobarta. Przez 20 minut biegania po mieście nie znalazłem ani jednego orka więcej. Całe miasto po prostu puste. Tymczasem Khorinis dalej nie jest odbite, quest otwarty i nie było muzyczki wyzwolenia miasta z G3. Trzeba zrobić coś jeszcze, czy co?
 

sandboxpl

sandboxpl

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Eee? Różnicy nie widzisz? Toć wargi są na poziomie elitarnych orków (Diego 1 na 1 z wargiem nie ma szans), smocze zębacze nie ustępują sile smokom, gobliński wojownik jest mocniejszy od Kruka, a jaszczuroczłek łowcę smoków bierze na jedno combo.
Przesada, warg na 5 krytów(zamiast jednego), smoczy zębacz 3 razy twardszy od trola i nieco silniejszy niż jaszczuroczłek, szkielet wojownik ma mnie na 3-4 strzały. A ork wojownik jest tak twardy jak ten elita z niebieskim pancerzem. Chyba jednak odpuszcze sobie magiczne bronie i wróce na 1.3.1. Goblin wojownik ciągle pada na strzała.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry