Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490191 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490191

Odpowiedzi 14149

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukajcie, a znajdziecie.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Szukajcie, a znajdziecie.

jak wiesz to powiedz bo nie mogę znaleść
 

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja dalej nie moge, Obskoczyłem wszystkie dialogi z hagenem a on dalej chce żebym pomógł magom wody.
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ludzie pomóżcie mam problem z okiem innosa,kiedy gadałem o przyjściu do Słonecznego kręgu,on wyruszył a ja wtedy zaczepiłem go żeby przywołał  alepha i teraz nie chce się ruszyć :/ zrobiłem juz Q z Świątynią swiącego i dodam gdy go przyzywam na kodach ten idzie spowrotem do swojej wieży 
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie gram na patchu 1.3.1 robię misje dar szaleńca idę do słonecznego kręgu gdzie powinien być w drugim w cieleniu (pierwsze już zrobiłem) a go nie ma . Gdzie on jest ?
 

Blukey

Blukey

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś podać id gildii z Returninga? Straciłem gildię po zainstalowaniu patcha i nie mogę do żadnej dołączyć (byłem strażnikiem świątynnym i dalej chcę nim być). Chodzi mi o id gildii z edit abilities. 
 

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
Mógłby mi ktoś podać id gildii z Returninga? Straciłem gildię po zainstalowaniu patcha i nie mogę do żadnej dołączyć (byłem strażnikiem świątynnym i dalej chcę nim być). Chodzi mi o id gildii z edit abilities.
Po prostu wejdź w ciało jakiegoś strażnika świątynnego i sprawdź u niego jaki to ID jest.
 

Szczeery

Szczeery

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy wymagana jest karma Beliara by przywoływać np. gobliny, a jeśli tak to ile tej karmy? :d
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Grając Nekromantą u kogo najlepiej zostać czeladnikiem?  
 

After

After

Użytkownicy
Kuglarz
posty236
Propsy79
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Kuglarz
Grając Nekromantą u kogo najlepiej zostać czeladnikiem? 
U Constantino.
Czy wymagana jest karma Beliara by przywoływać np. gobliny, a jeśli tak to ile tej karmy? :d
Tutaj bardziej chyba liczyła się Inteligencja, ale ręki uciąć sobie nie dam.
Mam pytanie gram na patchu 1.3.1 robię misje dar szaleńca idę do słonecznego kręgu gdzie powinien być w drugim w cieleniu (pierwsze już zrobiłem) a go nie ma . Gdzie on jest ?
On się tam pojawia w odpowiedniej godzinie, bodajże około 15-16.
Ludzie pomóżcie mam problem z okiem innosa,kiedy gadałem o przyjściu do Słonecznego kręgu,on wyruszył a ja wtedy zaczepiłem go żeby przywołał  alepha i teraz nie chce się ruszyć :/ zrobiłem juz Q z Świątynią swiącego i dodam gdy go przyzywam na kodach ten idzie spowrotem do swojej wieży
Zakładam, że masz wcześniejsze zapisy i bez problemu możesz sobie grę wczytać.
Wpis się nie pojawił, bo w dzienniku cały czas mam, że mam iść do tej jaskini, a tamtego najważniejszego zabiłem, a raczej zrobiły to moje szkielety. Poszedłem nawet tam jeszcze raz sprawdzić i nic, nawet jedno zombi nie zostało.
Ja miewałem takie problemy, że jeżeli kogoś nie zabije bezpośrednio ja, to nie zaliczało mi tego w zadaniu. Gdy zabijałem Louisa dla Gildii Zabójców, to dobił go Korzeń z kosturu a nie moje uderzenie i zadania mi nie zaliczało. Spróbuj zabić go jeszcze raz, tylko tak, abyś zadał ostatecznie uderzenie. Powinno pójść dalej.
Ja dalej nie moge, Obskoczyłem wszystkie dialogi z hagenem a on dalej chce żebym pomógł magom wody.
W takim razie upewnij się, że masz wykonane dokładnie wszystkie zadania związane z Jarkendarem.
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Macie jakieś inne porady dla nekromanty? Patch 1.3 Pzm Normalny 
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam pytanie gram nekromantą i jak walczę kosturem to czasami nie uruchamiam ale rzadko od czego to zależy ?

Post połączony: 2015-07-26, 19:01
skąd mogę zdobyć czarną perłe robię zadanie dla opiekuna moiusa (tego drugiego) i potrzebuje wywaru czarną perłe a nigdzie nie mogę jej znaleść
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Opłaca się nie kupować ciężkiej zbroi strażnika, tylko przelecieć całą górniczą dolinę i ulepszyć potem pancerz rycerza od razu? Po tym wrócić oczywiście do gd i dokończyć wszystko. 
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
skąd mogę zdobyć czarną perłe robię zadanie dla opiekuna moiusa (tego drugiego) i potrzebuje wywaru czarną perłe a nigdzie nie mogę jej znaleść
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
skąd mogę zdobyć czarną perłe robię zadanie dla opiekuna moiusa (tego drugiego) i potrzebuje wywaru czarną perłe a nigdzie nie mogę jej znaleść

Handlarz w obozie piratów ma na pewno ją na sprzedaż za 1500 złota.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Także do znalezienia w muszlach :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zatsuu

Zatsuu

Użytkownicy
posty165
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sorrki, że znowu oto pytam, ale co do mojego poprzedniego pytania z Hagenem i jak wejść na akt drugi to muszę mieć jakiś lvl wbity czy mogę zrobić to na każdym innym poziomie?
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam pytanie gram nekromantą i jak walczę kosturem to czasami nie uruchamiam ale rzadko od czego to zależy ?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Działa na tej samej zasadzie co krytyki, czyli liczba % bronią jednoręczną lub dwuręczną (zależy od kosturu).
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Critical niema nic do rzeczy to jest stała ustalona wartość czyli 3-5% jak dobrze pamietam.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry