Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490296 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490296

Odpowiedzi 14149

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ale na tyle ważną że nie popchnę dalej fabuły?
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Ale na tyle ważną że nie popchnę dalej fabuły?
Niekoniecznie,ale jest z nim pare questów.
 

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Warto inwestować w kusze przynajmniej do 30% na strażniku świątynnym? Khaled ma fajną kuszę na sprzedaż 320 dmg a poza tym w dolinie cieni się przyda (Azgalor).
 

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak chcesz już mieć te 30% w kuszy to znajdź wszystkie tabliczki na kusze zobacz ile ci brakuje dobij kilka pkt za PN i reszte doczytaj z tabliczek. Płacisz 1:1 a te 30% osiągniesz chyba że tabliczkami chcesz do 60 dobić to już za PN inwestuj odpowiednio. Z resztą w Returnie jak szanujesz PN to na spokojnie można mieć 2 atrybuty na 100%. Yyy powinna zamiast tej dwójki być trójka w poprzednim zdaniu nawet :P
No i na Azgalora te 30 wystarcza bo bez wbijania skila bełtów mi brakowało :D
 

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak chcesz już mieć te 30% w kuszy to znajdź wszystkie tabliczki na kusze zobacz ile ci brakuje dobij kilka pkt za PN i reszte doczytaj z tabliczek. Płacisz 1:1 a te 30% osiągniesz chyba że tabliczkami chcesz do 60 dobić to już za PN inwestuj odpowiednio. Z resztą w Returnie jak szanujesz PN to na spokojnie można mieć 2 atrybuty na 100%. Yyy powinna zamiast tej dwójki być trójka w poprzednim zdaniu nawet :P
No i na Azgalora te 30 wystarcza bo bez wbijania skila bełtów mi brakowało :D
Kusza łowcy smoków u khaleda :) zadaje 320 albo 325 obr nie pamiętam dokładnie, wymaga 150 siły i 75 zręczności.
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Jak chcesz już mieć te 30% w kuszy to znajdź wszystkie tabliczki na kusze zobacz ile ci brakuje dobij kilka pkt za PN i reszte doczytaj z tabliczek. Płacisz 1:1 a te 30% osiągniesz chyba że tabliczkami chcesz do 60 dobić to już za PN inwestuj odpowiednio. Z resztą w Returnie jak szanujesz PN to na spokojnie można mieć 2 atrybuty na 100%. Yyy powinna zamiast tej dwójki być trójka w poprzednim zdaniu nawet :P
No i na Azgalora te 30 wystarcza bo bez wbijania skila bełtów mi brakowało :D
Azgalora się mieczem ubija.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W takim razie jeszcze jedno pytanko opłaca się wydawać PN na runy strażnika świątynnego (Krąg 3)? W sensie czy przydadzą się w walce z orkami albo na przykład ożywieńcami.
 

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 Testowałem te runy troche to każda runa SŚ przydaje się w walce. Problemu nie widze robisz save bierzesz rune i testujesz sam patrząc jak przydaje się w walce. Nie pasi load i wydajesz PN już inaczej. Każdy ma swój styl gry jednemu taka runa podejdzie i bd ją zachwalał a drugi bd narzekał na kiepski zasięg.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Jak chcesz już mieć te 30% w kuszy to znajdź wszystkie tabliczki na kusze zobacz ile ci brakuje dobij kilka pkt za PN i reszte doczytaj z tabliczek. Płacisz 1:1 a te 30% osiągniesz chyba że tabliczkami chcesz do 60 dobić to już za PN inwestuj odpowiednio. Z resztą w Returnie jak szanujesz PN to na spokojnie można mieć 2 atrybuty na 100%. Yyy powinna zamiast tej dwójki być trójka w poprzednim zdaniu nawet :P
No i na Azgalora te 30 wystarcza bo bez wbijania skila bełtów mi brakowało :D
Azgalora się mieczem ubija.
Mi się udało łukiem,a co ciekawe smokom z GD nie zadawałem ani krztyny dmga mając 100 zręki więcej od walki z Azgalorem.
 

W4ldi

W4ldi

Użytkownicy
posty85
Propsy27
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Azgalora się mieczem ubija.

Z tego co pamiętam na 1.2 próbując go z miecza bić był nieśmiertelny i skutkowała na niego tylko kusza. Dzięki za info ale i tak nie wprowadziłem pana w wielki błąd bo pytał o skila z kuszy :D Za gre na patchu 1.3 zabrałem się dopiero teraz no i jak widać w innym dziale stercze na R1 :P
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Orkowie w dolinie cienia będą jeszcze do czegoś potrzebni po wykonaniu misji z azgalorem? Czy można ich wybić?
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Orkowie w dolinie cienia będą jeszcze do czegoś potrzebni po wykonaniu misji z azgalorem? Czy można ich wybić?
Do piachu,szczególnie Ur-Hana,bo ma miksturę i korzeń.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Co to kurwa za styl grania wybijac wszystko? Bez kitu, tacy pojebani ludzie grają jeszcze w Gothica?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Dzwoń na policje bo nie podoba ci się nasz styl gry.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co to kurwa za styl grania wybijac wszystko? Bez kitu, tacy pojebani ludzie grają jeszcze w Gothica?

Bo return nie jest robiony dla fabuły. Return to gra gdzie ludzie prześcigają się o to kto ma lepsze staty. Przykra sprawa, żałuję że w to zagrałem.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Dzwoń na policje bo nie podoba ci się nasz styl gry.
Nie jestem debilem w porównaniu do Ciebie, a te dziecinne teksty zostaw sobie na swojego facebooka.

Cytuj
Cytat: Werewolf w Dzisiaj o 14:26Co to kurwa za styl grania wybijac wszystko? Bez kitu, tacy pojebani ludzie grają jeszcze w Gothica?
Bo return nie jest robiony dla fabuły. Return to gra gdzie ludzie prześcigają się o to kto ma lepsze staty. Przykra sprawa, żałuję że w to zagrałem.
Grałem w Returna i nic nie wybijalem, nie chodzilem po lasach, nie zabijalem NPC czy orków, a jakoś staty mialem bardzo dobre na najwyzszym poziomie trudnosci. Fabuła mnie wciagnela na pewno bardziej niż przy takim globalu, jednak nie rozumiem debili co musza wszystko wybić dla kilku stówek doswiadczenia wiecej.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Opuszczam aby zawczasu oddzielić się od barachła.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po co te nerwy panowie. Jeden lubi sobie pobiegać, i pozabijać wszystko, drugi woli grać pod fabułę, i ma w dupie staty. Opinia jest jak dziura w dupie-każdy ma swoją.  :pokerface:
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Tego właśnie nikt nie zrozumie :( .
 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry