Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3489916 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3489916

Odpowiedzi 14149

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Sprawdzałem i tak i tak, no ale to już nie aktualne. Wypróbowałem czar na Valentino.
 

Lukeeee

Lukeeee

Użytkownicy
posty29
Propsy6
  • Użytkownicy
Ma ktoś pomysł jak dostać się "legalnie" do biblioteki klasztoru w 2 rozdziale? Nawet ten bug z chodzeniem bokiem nie przechodzi (twórcy wszystko przewidzieli ;p ), bo na chwilę obecną Beliar się fochnął i nie mogę biegać ze Szponem : /
 

Diwajn

Diwajn

Użytkownicy
posty31
Propsy5
  • Użytkownicy
Witam mam problem (pewnie z waszej perpektywy banalny) chcę zostać najemnikiem i gdy onar zleca mi zadanie w południe to nwm co mam dalej zrobić.;/
 

Zardas

Zardas

Użytkownicy
posty31
Propsy1
  • Użytkownicy
Idź pod grobowiec czekają tam dwie kobitki. Co pół godziny zmieniają pozycję. o 13:30 daje Ci 200 szt. zł i każe wracać do onara. Wracasz i zostajesz najemnikiem :P Masz tylko tam stać. O ile wcześniej wyczyściłeś te okolice.
 

Diwajn

Diwajn

Użytkownicy
posty31
Propsy5
  • Użytkownicy
dziękówa,  kurcze nie domyśliłem się że trzeba stać tam  :P
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś pomysł jak dostać się "legalnie" do biblioteki klasztoru w 2 rozdziale? Nawet ten bug z chodzeniem bokiem nie przechodzi (twórcy wszystko przewidzieli ;p ), bo na chwilę obecną Beliar się fochnął i nie mogę biegać ze Szponem : /

Zadanie z gildii kupcow ,bodajze drugie daje mozliwosc wejscia do klasztoru.
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z przesyłką od guru z obozu bractwa do lariusa gubernatora khorinis, w solucji opisane jest to zadanie. Powinnismy pogadać z ogrodnikiem, który mówi nam że larius wychodzi z ratusza około 18.00, niestety nie mam żadnej opcji dialogowej u ogrodnika a larius po południu nie opuszcza ratusza przez co nie mogę ukonczyć zadania (wejść nie mogę bo rycerz wszczyna alarm i wszyscy chcą mnie zabić) Jakieś pomysły ?

+ po zjedzeniu ryby podpisanej "Śledzik" dostajemy bonus 20 punktów trafień na stałe
 

Lukeeee

Lukeeee

Użytkownicy
posty29
Propsy6
  • Użytkownicy
Zadanie z gildii kupcow ,bodajze drugie daje mozliwosc wejscia do klasztoru.

Tyle że ja mogę wejść do klasztoru chodzi o tego maga co stoi przed biblioteką. Nie działają na niego żadne czary itp...
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Mam problem z przesyłką od guru z obozu bractwa do lariusa gubernatora khorinis, w solucji opisane jest to zadanie. Powinnismy pogadać z ogrodnikiem, który mówi nam że larius wychodzi z ratusza około 18.00, niestety nie mam żadnej opcji dialogowej u ogrodnika a larius po południu nie opuszcza ratusza przez co nie mogę ukonczyć zadania (wejść nie mogę bo rycerz wszczyna alarm i wszyscy chcą mnie zabić) Jakieś pomysły ?

+ po zjedzeniu ryby podpisanej "Śledzik" dostajemy bonus 20 punktów trafień na stałe
Prześpij się do południa, tylko gdzieś w okolicy ratusza np. w domu Salandria. Wyjdziesz z domu, to on tam będzie siedział.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Lukeeee jeśli chodzi o Talamona i zadanie opiekunów użyj zębatego ziela.
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Jakiego czeladnika preferujecie? Postać będzie łucznikiem, a gildia najemnicy/bractwo jeszcze nie wiem. W podstawce największe zyski były u Harada, teraz się to zmieniło, tak?
 

Lukeeee

Lukeeee

Użytkownicy
posty29
Propsy6
  • Użytkownicy
Jakiego czeladnika preferujecie? Postać będzie łucznikiem, a gildia najemnicy/bractwo jeszcze nie wiem. W podstawce największe zyski były u Harada, teraz się to zmieniło, tak?

Idź od razu do Bospera, dostaniesz w miarę przyzwoity pancerz, bardzo dobry łuk i będzie płacił za skóry np cieniostworów lepiej niż koleś z obozu myśliwych. Poza tym u Harada masz teraz ograniczoną ilość stali (chyba że potem się nauczysz ją wyrabiać) która przydaje się do przekuwania zbroi. I nie graj czystym łucznikiem bo sporo potworków ma niewrażliwość na strzały :)
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
Mam taką dziwną sytuację, dostarczyłem paczkę dla baal oruna i gdy idziemy do oruna zakończyć questa to on mówi coś tam że pokazaliśmy się od najlepszej strony czy jakoś tak i wtedy mogę dołączyć do bractwa(nawet nie musiałem zdobywać zaufanie pozostałych guru) i mam pytanie czy to jest błąd? Czy tak ma być? Gram na slas'h craft V.1.1.
 

Lukeeee

Lukeeee

Użytkownicy
posty29
Propsy6
  • Użytkownicy
Mam taką dziwną sytuację, dostarczyłem paczkę dla baal oruna i gdy idziemy do oruna zakończyć questa to on mówi coś tam że pokazaliśmy się od najlepszej strony czy jakoś tak i wtedy mogę dołączyć do bractwa(nawet nie musiałem zdobywać zaufanie pozostałych guru) i mam pytanie czy to jest błąd? Czy tak ma być? Gram na slas#msg1094829h craft V.1.1.

Grając na Rebalance 2.1 też mogłem dołączyć od razu po zadaniu z paczką. Zadania dla pozostałych Guru robi się chyba po zostaniu nowicjuszem.
 

Gleipnir

Gleipnir

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Ludziska, gdzie mogę się nauczyć br. dwuręcznej nie należąc do żadnej gildii ? Cord odpada bo nie chcę marnować PN na naukę jednoręcznej  ;p  .Jakiś nauczyciel z nowej gildii czy coś  :wink:
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pobij roda( pogdaj z nim tam cos o kto jest silniejszy, da ci swoj miecz , nie oddaj mu go i rzuci sie na ciebie ) to będzie cie uczyl :)
 

Rich

Rich

Użytkownicy
posty22
Propsy1
  • Użytkownicy
Grając na Rebalance 2.1 też mogłem dołączyć od razu po zadaniu z paczką. Zadania dla pozostałych Guru robi się chyba po zostaniu nowicjuszem.
W rebalance V 2.1 zostajesz nowicjuszem po misji od Oruna, następne wykonujesz aby otrzymać awans na guru/strażnika.
 

Norson

Norson

Użytkownicy
posty13
  • Użytkownicy
Ok następne pytanie . Czy ołtarze w dolinie starożytnych można w jakiś sposób aktywować ? nie ma to nic wspólnego z modem returning ale wiedza by się przydała.
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ma to duzo wspolnego z modem, gdyz mozne je aktywowac, w miare postepu fabuly sie o tym dowiesz :)
 

Witcherr

Witcherr

Użytkownicy
posty94
Propsy8
  • Użytkownicy
Mam małe pytanie. Czy muszę robić te zadanie z urizielem , opiekunami , złotym smokiem , senyakiem itp w 2 rozdziale czy mogę też w trzecim? (Bo ci orkowie są strasznie trudni nawet na łatwym poziomie ;/). Oraz ja kdostać się za palisade będzie jakiś quest z tym czy mam się tam po prostu wybrać?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry