Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490307 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490307

Odpowiedzi 14149

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
On to pisal zeby nas strollowac czy na serio ?:O
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
On to pisal zeby nas strollowac czy na serio ?:O


Nie wiem czy to jest na serio ale po części ma on racje gdy rabuje się grobowce to wypadają szkielety-gobliny.
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znaczy mi chodzilo o ortografię xd
Ale fakt faktem to ciekawi mnie jak te pułapki się omija :)
 

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis

EdekSumo
Wyspa Khorinis

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
#63 2013-07-25, 12:50(Ostatnia zmiana: 2013-07-25, 12:51)
a nate półapki jest taki sposub bo grałem w rebv2,1,f9  RU i pokazuje oto sposub
po 1 masz w ekwipunku essencje lecz lub antidotum
po 2  i otwierasz skszynkę i pojej otwarciu szybko jak sie dopóki sie palisz czy jesteś zatruty to na tymiast  pijesz mikstury


albo inny sposub  otwierasz  i zamykasz skrzynie i wczytujesz dopóki te pułapki miną i będziesz mukł zabrać wszystko itemy tylko pamientaj że podczas rabowania może wyskoczyć szkielet albo 2 szkielety goblinki

powodzenia w rabowaniu

Kurdę, popraw te błędy - Ventrue

Nosz kurwa sam nie umiesz ich poprawić na dole masz przycisk edytuj...
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jak się teraz sam nauczy, to mu na przyszłość zostanie.
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moim zdaniem powinieneś wybrać ReBalance 2.1 zawiera on wszystkie nowości z returninga oraz dodaje nowe np. Hełmy, Kostury jedno i dwuręczne do wszystkich magów,regeneracja many i życia, oraz kilka nowych zadań, itp. Tylko tak jak wspomniałeś nie dostaję sie już bonusów do atrybutów chyba że do many też gram i też dostałem tylko do many.
Mała rada przy rozmowie z Xardasem Będziesz mieć możliwość wyłączenia pułapek do skrzyń (skorzystaj z tego) te pułapki naprawdę utrudniają granie.

Wszystkie zmiany jakie posiadają poszczególne wersje moda znajdziesz na 1 stronie tego tematu lub w GothicStarterze o ile zainstalowałeś PRO spolszczenie tam gdzie trzeba.

Tak, ale w SnC też są wszystkie nowości z Returninga, a podobno jest ich jeszcze więcej. Mają być ponoć dodatkowe mikstury atrybutów, ulepszenia broni niemagicznych, nieumarli i jaszczuroludzie z bronią dystansową, więcej hełmów i przede wszystkim poprawki w tych twoich pułapkach (przykalkulowane obrażenia i skill je zmniejszający). I co, czy to wszystko jest w ReBalance 2.1? Jeśli tak, to to wybieram. Jeśli nie, to dalej nie wiem. Wie ktoś jak szybko przebiega uczenie atrybutów w SnC?

Poza tym, dalej nie wiem, jaki poziom wybrać. Normal wydaje się strasznie trudny. Nie potrafię zabić nawet grupki wilków, z jednym krwiopijcą trzeba się nieźle namęczyć, a o obozie bandytów na moście to już w ogóle staram się nie myśleć. Łatwy poziom tylko trochę ułatwia, a Bardzo Łatwy wydaje mi się trochę cheaterski.

Piszcie może o swoich doświadczeniach w tych tematach.
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powiem tak, zacznij od normala, ja gram. Bandyci ? Wystarczy kupic kilkanaście ognistych strzał i po problemie.
 

Witcherr

Witcherr

Użytkownicy
posty94
Propsy8
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem. Gram w returninga v2 na poziomie bardzo łatwym (xD) i nie działa mi wytrzymałość. Niezależnie czy macham mieczem czy strzelam z łuku wogóle ten pasek nie maleje. Pamiętam że na wersji v1 to działało. Trzeba to jakoś włączyć czy mam jakiegoś buga? Z góty dziekuję za odpowiedź
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mi wytrzymalosc dopiero spada gdy przeciwnik mnie uderzy wtedy gdy bijemy czy strzelamy spada. Ja tak mam bynajmniej xd
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Chyba dopiero od normalnego w górę dopiero spada wytrzymałość. Ja osobiście gram na łatwym i tylko przy zatruciu mi spada wytrzymałość, przy walce nie.
 

Lukeeee

Lukeeee

Użytkownicy
posty29
Propsy6
  • Użytkownicy
Chyba dopiero od normalnego w górę dopiero spada wytrzymałość. Ja osobiście gram na łatwym i tylko przy zatruciu mi spada wytrzymałość, przy walce nie.

Na normalnym nadal nie schodzi wytrzymałość przy walce, przynajmniej używając słabszych mieczy jednoręcznych. Może ktoś się wypowie jak to wygląda na trudniejszych poziomach
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie gdzie (w wersji 2.1) jest rapier? Powinien być koło 2 trolli (są koło wieży nergala) ale go nie ma.
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadam po raz któryś, żeby w tłumie nie zginęło : Jesli ktoś wie jak uniknąc czy zneutralizowac pułapki w kufrach, to niech się podzieli informacjami :)
 

moody132

moody132

Użytkownicy
posty34
Propsy4
  • Użytkownicy
Do regeneracji many / życia potrzeba 3 kręgu magii, tak.?
A postać niemagiczna jak najemnik ma szansę nauczyć się kręgów, ew. jakiś run.?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jeśli ktoś dojdzie do momentu kiedy abigail daje amulet który trzeba przekazać Hannie,czy mógłby ktoś sprawdzić kod przedmiotu za pomocą edit focus bo nie wiem dlaczego ale nie mam amuletu który mogę oddać mogłem go sprzedać przez przypadek więc proszę o pomoc.
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Do regeneracji many / życia potrzeba 3 kręgu magii, tak.?
A postać niemagiczna jak najemnik ma szansę nauczyć się kręgów, ew. jakiś run.?


Może go tego nauczyć Mag miejski Galhad który mieszka w porcie ale zanim będzie nas uczyć to musimy wypełnić dla niego jedno zadanie. Nauczy nas do 3 kręgu. Regeneracja życia na niskich poziomach trud. jest wyuczona na początku.
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

moody132

moody132

Użytkownicy
posty34
Propsy4
  • Użytkownicy
Może go tego nauczyć Mag miejski Galhad który mieszka w porcie ale zanim będzie nas uczyć to musimy wypełnić dla niego jedno zadanie. Nauczy nas do 3 kręgu. Regeneracja życia na niskich poziomach trud. jest wyuczona na początku.

Łee, szkoda z tą regeneracją życia.
No ale 3 krąg na bank się przyda.
Dzięki.
 

Dariusz

Dariusz

Użytkownicy
posty190
Propsy15
  • Użytkownicy
Co potrzeba żeby ulepszyć zbroje strażnika świątynnego na 2 poziom ? Cały czas mi wyskakuje: brak składników.   :ayfkm:
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ponawiam
Jeśli ktoś dojdzie do momentu kiedy abigail daje amulet który trzeba przekazać Hannie,czy mógłby ktoś sprawdzić kod przedmiotu za pomocą edit focus bo nie wiem dlaczego ale nie mam amuletu który mogę oddać mogłem go sprzedać przez przypadek więc proszę o pomoc.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Znalazlem w plikach moda dziwna teksture. Jest to bardzo przekolorowana zbroja straznika swiatynnego (cor angara) na złoto, wyglada jak jakas zdobiona zbroja ceremonialna. Ktos sie orientuje, czy jest wykorzystana w grze, dla kogo i po co?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry