Problemy techniczne 513113 1643

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 513113

Odpowiedzi 1643

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
@Razakel powiedz jakiej broni uzywasz
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam dziwny przypadek, po dobiciu do 100 pkt siły (ogólnie mam wyuczone 79 pkt, 21 to są z 2 pierścieni, pasa i amuletu) zaczęły się dziwne rzeczy dziać, za każdym razem jak zaczyna się walka, moja postać dostaje efekt spalenia bagiennego ziela, i tak non stop aż do końca walki. Da się to jakoś naprawić?

Zgaduje że używasz broni "imiennej". Nie rób tego.
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Używam Arogancji Sentezy, ale tak z ciekawości, używanie każdej imiennej broni powoduje taki błąd?
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Używam Arogancji Sentezy, ale tak z ciekawości, używanie każdej imiennej broni powoduje taki błąd?

tak.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Kazdej ktora ma wlasciciela. Chodzi mi o to ze np. ncp ma przy sobie bron ktora ma jakas specjalna nazwe.
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Aha, dzięki za pomoc, trochę szkoda broni bo ma całkiem dobre statystyki, ale trudno się mówi.
 

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
A ja myślałem, że to tylko specjalny efekt Arogancji Sentenzy albo bug tej broni :lol:
 

jabolbb

jabolbb

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

jabolbb

Problemy techniczne
#1067 2015-07-03, 13:52(Ostatnia zmiana: 2015-07-03, 14:01)
witam

 mam taki problem ze, po kliknieciu ustawienia z g1, nie dzialaja mi poty, zbieranie wszystkich itemow na ctrl i bicie lewo prawo to juz sobie ustawilem ale niewiem jak dac poty na m pomoze ktos?
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem co ty nakombinowałeś, ale ja robiłem tak:
Sterowanie z G1
Mysz wyłączona
Klawisze:
Skręcanie w lewo: Q, <-
Skręcanie w prawo: E, ->
U mnie wszystko działa. M - sprint, H - HP, P - mana. Możliwe, że z myszką nie da się tego zrobić.

jabolbb

jabolbb

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
przepraszam ale zle to opisalem, bylo tak ze gralem: gra sie sciela "rozmawialem z npc i nie dalo sie wyjdzc z rozmowy, dalo sie wyciagnac bron ale chodzic sie nie dalo itp. Jakos wylaczylem gre, wchodze ponownie a tu ustawienia z g1 i nie dzialaja te klawisze [q,e zbieranie na ctrl, poty, bieg]. jakies rady albo plik zeby naprawic tak jak bylo?
 

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@jabolbb może to niepotrzebne pytanie ale zainstalowałeś patcha?
 

jabolbb

jabolbb

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@jabolbb może to niepotrzebne pytanie ale zainstalowałeś patcha?
oczywiscie, wczesniej normalnie dzialalo
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

MagnatPlayer

Problemy techniczne
#1072 2015-07-07, 09:58(Ostatnia zmiana: 2015-07-07, 20:53)
@jabolbb
Tzn przed zainstalowaniem patcha? Chyba nie kontynuowałeś starych save'ów? Co do klawiszy to już musisz sam pobawić się. Kombinuj aż do skutku.

Mam pewien problem.
Gdy wychodzę ze Starej Kopalni przy wczytywaniu łapię crasha. To samo jest, gdy wczytuję save z poziomu Starej Kopalni. Dodam jeszcze, że po crashu wyświetla się komunikat "Assertion failed"(chyba każdy to zna, może potem dam screena). Gram na ReB 2.1 z patchem 1.3.1 PL. Oprócz tego mam zainstalowany rosyjski dubbing.
Jak nic nie pomoże to dam save'a, żeby ktoś sprawdził.

Edit: Dobra, to strata czasu.
Daję save'a. Proszę o:
- zdobycie sfery,
- niejedzenie: ciemnych grzybów, mięs kopaczy, korzeni leczniczych, szczawi królewskich, smoczych korzeni etc.(jeżeli zabraknie mikstur - chyba ich nie mam - to proszę o używanie śpiwora)
- wyjście z kopalni,
- zapis po wyjściu.
https://mega.nz/#!XEtlxIhZ!BjEEfjKzAWB-P_UOkkD4Nr43kqh2C3QJwR7jIHlJYtEEdit2: Już sobie daję radę.

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Czemu jest tak, że jak wykonuje zadanie "Artefakt Hadesu" to kiedy gadam z tym nieumarłym szamanem to pełno orków się na mnie rzuca i nawet jak mam Ulu-mulu to orkowie mnie i tak atakują nawet ci poza Cmentarzem Orków, po prostu wszyscy :(
Co robić ?
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pomyliłeś działy. Co masz robić? Walczyć!

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
Bo cmentarz trzeba wyczyścić.
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Mam pewien problem (Może jest to spowodowane słabym sprzętem ale nwm) Mianowicie : Każda pierwsza kwestia z moda gdy go włączę (Z moda czyli ta bez dubbingu) scina mi grę na jakieś 2 min nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale może da się to jakoś naprawić ? 
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Też tak miałem. Spróbuj zmniejszyć ustawienia, ew. wywal dubbing. Możesz też włączać w trybie zgodności z Win 2000. Mi to pomogło.

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Ok spróbuję, dzięki
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Afro.

Afro.

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Daje nową grę, pasek ładowania ładuje się znacznie szybciej od innych wersji moda, puszcza filmiki, a gdy dochodzi do końca ładowania wywala do pulpitu bez jakiegokolwiek błędu.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry