Dragon Age: Inquisition 47762 222

O temacie

Autor Ali G

Zaczęty 29.06.2013 roku

Wyświetleń 47762

Odpowiedzi 222

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
" z winy konsol na PC nie ma tego paska" - Nie, znowu się mylisz. Mogliby dodać na PC ten pasek natomiast to, że im się nie chcę to już inna sprawa.
No wlasnie - gdyby nie konsole to by im sie chcialo.

Post połączony: 2015-07-07, 22:17
@Simen zawsze możesz to zaproponować tam na forum a nóż widelec może ktoś zrobi takiego moda :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Biorąc pod uwagę aktywność i ilość modów śmiem wątpić xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Cytuj
Żałuj!
Ano żałuje ;c Choć jak będę miał więcej czasu jednak spróbuje odpalić, jedyne procek nie spełnia wymogów, więc zawsze jest jakaś szansa :)

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
CytujŻałuj!Ano żałuje ;c Choć jak będę miał więcej czasu jednak spróbuje odpalić, jedyne procek nie spełnia wymogów, więc zawsze jest jakaś szansa
Akurat inkwizycja jest bardzo dobrze zoptymalizowana, takze sądze, że po zmniejszeniu ustawien nie bedzie problemu.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Dragon Age: Inquisition
#164 2015-07-15, 19:53(Ostatnia zmiana: 2015-07-15, 22:37)
Takie info dla tych którzy nie mają zakupionej gry, a chcieliby sobie jakiś cudem pograć :F

Jest demo na origin.  :ok:


EDIT: Pisałem na szybko :F 
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
a chcieliby sobie jakiś cudem pograć 
Jakimś cudem? Takich osób jest od chuja i jeszcze wiele wiele wiecej :lol2:
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Takie info dla tych którzy nie mają zakupionej gry, a chcieliby sobie jakiś cudem pograć :F

Jest demo na origonie:ok:

Origonie? Nie znam takiego.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Nie do końca, to masz wersję full tylko dostępną na dwa dni. Jak ktoś jest przekozak to moze uda mu się przejść przez ten czas.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie do końca, to masz wersję full tylko dostępną na dwa dni. Jak ktoś jest przekozak to moze uda mu się przejść przez ten czas.
Spokojnie da radę. Ja dokładnie w 2 dni przeszedłem :D
I na 101%
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: Simen w Wczoraj o 23:07Nie do końca, to masz wersję full tylko dostępną na dwa dni. Jak ktoś jest przekozak to moze uda mu się przejść przez ten czas.Spokojnie da radę. Ja dokładnie w 2 dni przeszedłem
I na 101%
A co zrobiłeś? Bo ja odwiedziłem królewski sracz, myśle, że moge to spokojnie na 102% zaliczyć.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota

Kuba
Złote Wrota

Dragon Age: Inquisition
#170 2015-08-19, 21:47(Ostatnia zmiana: 2015-08-19, 21:53)
Grałem 30h może więcej na X360 w Inkwizycje (odłożyłem z uwagi na Wieśka), ale i tak mogę dać parę moich spostrzeżeń (niektóre się zmieniały wraz z upływem czasu) ale powiem jedno. Gra nie zasługuje na tytuł gry roku i tym którzy szukają genialnego RPGa nie polecam Inkwizycji.

Plusy:
+ dobra, wielowątkowa fabuła, została dobrze przemyślana, kilkukrotnie umiała zaskoczyć, postacie zostały świetnie wyreżyserowane
+ Podniebna Twierdza, jest design i klimat
+towarzysze, kazdy miał to "coś"
+ muzyka
+ walki ze smokami

Minusy:
- kiepska walka, no cóż mnie walka po prostu nie podpadła, polega na wybieraniu umiejętności i takową bohater atakuje, może na początku kiedy moja ekipa ginie w całości i zostawał mi Solas było ciekawie czy w późniejszych etapach i w walkach ze smokami, ale to były nieliczne wyjątki gdzie czerpałem satysfakcje z gry

- gra na X360 jest BRZYDKA. Nie chodzi mi o nawet dobry design, ale o jakość tekstur. Darmowa wersja Cry Engine 3 podstawowe tekstury wygląda lepiej. Zbroi komentować nie będę a tekstury umieją się doczytywać nawet pół godziny, czasami nie robią tego wcale.

- beznadziejne zadania poboczne..... jak dostaje zadanie zabij 20 baranów to ok, może być o ile ma to wytłumaczenie fabularne i ciekawy dialog, w Inkwizycji prawie każde zadanie zaczyna się jednak tak, że nawet nie prowadizmy praktycznie dialogu, dostajemy cel ubicia/zebrania kilkudziesieciu cośków i lecimy, jest to nudne. Nawet ciekawie zapowiadające się zadania ze znalezionych zapisków, książek polegają na przeczytaniu ich, pójściu do punktu A i wybiciu średnio problematycznych wrogów

- kiepskie wykorzystanie gigantycznego świata, świat jest duży, pełen ciekawych miejsc są one jednak moim zdaniem słabo zagospodarowane i w wielu dałoby się wcisnąć ciekawe smaczki fabularne czy skarby lub inne ciekawe rzeczy tymczasem tutaj tego nie ma,  chodź ciekawych miejsc jest bardzo dużo.

- brak dużych miast, póki co nie znalazłem żadnego dużego i fajnego miasta na miarę takiego Novigradu, może się jeszcze uda, ale wątpie

- koń..... no tak w3 go ma! To jednyne wytłumaczenie obecności absuldarnego konia

- odblokowywanie lokacji za punkty.... tego komentować pozwolicie nie będę

- zamykanie szczelin, kilka razy jest to fajne nawet, ale potem robi się nudne i monotonne, biegamy z naszą ferajną od znaku do znaku rozwalamy falę przeciwników, zamykamy w mało widowiskowy sposób szczelinę i koniec.

- ograniczenie klasowe, nie można zrobić paladyna, parającego się walką i magią, czy hybrydy wszystkiego. Nie możemy wybrać wojownika posiłkującego się kuszą, wojownika z dwoma mieczami czy toporami, maga cichego zabójcy, po prostu porażka, w tym elemencie Skyrim i Gothic bijąc DA na głowę i podsakują na nim robiąc salta w przód


 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard

Cytuj
- koń..... no tak w3 go ma! To jednyne wytłumaczenie obecności absuldarnego konia
Zdajesz sobie sprawę, że DA:I miało już od dawna gotowego i zaprezentowanego konia, zanim w ogóle Wiedźmin ogłosił, że takowy będzie.
Cytuj
, parającego się walką i magią
Chyba to jest w świecie DA logiczne czy niezbyt? Jak grałeś w poprzednie części i czepiasz się tego, to po co w ogóle zacząłeś tą część grać?

Cytuj
 wojownika posiłkującego się kuszą
Nie posrało Cię tym Wiedźminem? Kuszę masz jako pełnoprawny rynsztunek dla klasy łotrzyka i chyba to dość logiczne. Dlaczego zakładasz, że teraz każdy świat RPG musi mieć teraz postacie, które posiłkują się kuszą przy ramieniu?

Cytuj
wojownika z dwoma mieczami czy toporami
Masz łotrzyka z dwoma sztyletami, najsilniejszą klasę w grze.

Cytuj
, maga cichego zabójcy
Nawet tego komentować nie będę.

Mi się zdaje Czaker, że wszedłeś do tego tematu tylko sobie pohejtować Dragon Age i pokazać jaki on jest zły w porównaniu do Wiedźmina, do którego już się tutaj parę razy odniosłeś. Jak nie czaisz różnicy w rodzaju rpg jakim jest DA: I, a Wiedźmin czy nawet Gothic to jedyne co mogę zrobić to przybić sobie rękę do czoła, bo takich pierdół dawno nie czytałem. Myślałem, że trochę na więcej Cię stać.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Konie zapowiedział pierwszy W3 już w lutym 2013.

Sorry, ale nie chodziło mi o małą lidze Wieśka. Nie wiem czy się orientuje są, ale w średniowieczu była taka brońjak kusza, takie duże śmiercionośne, nawet w Gothicu jest, na bank kojarzysz ;). I kusz używali wojownicy nie łotrzycy bo kusza z natury nie była bronią lekką, szybką i cichą. 

Rrozumiem, świat DA:I rządzi się swoimi prawami, ale mimo to w najlepszej grze roku chciałbym mieć troszkę większy wybór w kwestii rozwoju mojej postaci. Ją lubię tworzyć hybrydy i nie tylko ją, sorry, to już kwestia raczej gustu, ale grając w gigantycznego RPGa oczekuje możliwości rozwoju mojej postaci a tj jest on ograniczony tak, że bardziej się nie da.

Porównuje W3 do DA:I bo to oczywiste. Dwa gigantyczne RPG i Wiesiek jest lepszy. Ale mogę to porównać do Skyrima, Morrowind, Gothicu (chodź tu DA:I wygrywa), Wiedźmina 2 czy Icewind Dale. Sorry takie mam zdanie w kwestii tego "RPGa".
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
- gra na X360 jest BRZYDKA. Nie chodzi mi o nawet dobry design, ale o jakość tekstur. Darmowa wersja Cry Engine 3 podstawowe tekstury wygląda lepiej. Zbroi komentować nie będę a tekstury umieją się doczytywać nawet pół godziny, czasami nie robią tego wcale. 
>Graj na konsoli
>narzekaj, ze gra jest brzydka


Cytuj
- beznadziejne zadania poboczne..... jak dostaje zadanie zabij 20 baranów to ok, może być o ile ma to wytłumaczenie fabularne i ciekawy dialog, w Inkwizycji prawie każde zadanie zaczyna się jednak tak, że nawet nie prowadizmy praktycznie dialogu, dostajemy cel ubicia/zebrania kilkudziesieciu cośków i lecimy, jest to nudne. Nawet ciekawie zapowiadające się zadania ze znalezionych zapisków, książek polegają na przeczytaniu ich, pójściu do punktu A i wybiciu średnio problematycznych wrogów
Pewnie chodzi Ci o te "questy" od kwatermistrzów inkwizycji w obozach poszczegolnych krain. To nie są questy poboczne a coś w rodzaju znajdziek mających wspomóc inkwizycje. Mozna by rzecz - dostarczenie materiałów.


Cytuj
- kiepskie wykorzystanie gigantycznego świata, świat jest duży, pełen ciekawych miejsc są one jednak moim zdaniem słabo zagospodarowane i w wielu dałoby się wcisnąć ciekawe smaczki fabularne czy skarby lub inne ciekawe rzeczy tymczasem tutaj tego nie ma,  chodź ciekawych miejsc jest bardzo dużo.
No to chujowo sie rozgladales, bo zawsze gdzies jest taki skarb czy smaczek ;)


Cytuj
- koń..... no tak w3 go ma! To jednyne wytłumaczenie obecności absuldarnego konia

Co? :lol2: Śmiechłem i pierdlem jednoczesnie.



Cytuj
- ograniczenie klasowe, nie można zrobić paladyna, parającego się walką i magią, czy hybrydy wszystkiego. Nie możemy wybrać wojownika posiłkującego się kuszą, wojownika z dwoma mieczami czy toporami, maga cichego zabójcy, po prostu porażka, w tym elemencie Skyrim i Gothic bijąc DA na głowę i podsakują na nim robiąc salta w przód 

Co w tym dziwnego? To jest wlasnie to, co podoba sie wiekszosci graczom. Tak było w poprzednich częściach i tak juz pozostanie, bo to DOBRE wyjscie, a nie napierdalać wszystkie umiejetnosci na maxa.



Cytuj
Mi się zdaje Czaker, że wszedłeś do tego tematu tylko sobie pohejtować Dragon Age i pokazać jaki on jest zły w porównaniu do Wiedźmina, do którego już się tutaj parę razy odniosłeś. Jak nie czaisz różnicy w rodzaju rpg jakim jest DA: I, a Wiedźmin czy nawet Gothic to jedyne co mogę zrobić to przybić sobie rękę do czoła, bo takich pierdół dawno nie czytałem. Myślałem, że trochę na więcej Cię stać.
Simen, zgadzam sie z tym w calosci. Zreszta, z Twoim calym postem.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota

@Werewolf  tak dla twojej informacji. Niektóre gry na konsolę są bardzo, bardzo ładne. Nawet past geny, np. W2 czy BF4, a Inkwizycja znacząco odstaje poziomem na konsole.
Owszem są znajdźki, smaczki ale jest ich mało w stosunku do ogromu świata i większość miejsc tych rannych polega na powalczeniu z hordami wroga i nie zawsze coś tam znajdziemy. A koń działa beznadziejnie, najgorszy środek transportu z możliwych, nawet w serii TES lepiej to funkcjonuje. I jak dla mnie danie konia jest tylko z uwagi na W3, sorry takie jest moje zdanie. Kwestii rozwoju postaci już nie komentuje bo to kwestia gustu.

Post połączony: 2015-08-20, 09:54
Każdy wyraził swoje zdanie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
 I jak dla mnie danie konia jest tylko z uwagi na W3, sorry takie jest moje zdanie.
Ja pierdole facepalm Czy teraz każda gra która ma konia sie wzorowala na W3? Ja pierdole, Skyrim wzorowal sie na Wiedzmin 3. Read Dead Redemption wzorowalo sie na W3. Nawet kurwa Call of Juarez wzorowalo sie na W3. Przestań pierdolić, dali konia bo świat był duży w porównaniu do poprzednich części, a nie jakieś zasranego wiedzmisia.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie chodzi mi o sam fakt obecności konia. Pominę fakt, że koń w DA pojawił się wtedy jak pokazano konia w Wieśku. Chodzi mi o to, że wierzchowiec w DA jest kompletnie NIEPRZYDATNY!! Koń jest wolny, źle wykonany, zbudowany i ogólnie kompletnie nie przydatny. Nie widzę innego więc wytłumaczenia obecności konia.

Skończony dyskusje bo prowadzi do nikąd.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Cytuj
I jak dla mnie danie konia jest tylko z uwagi na W3, sorry takie jest moje zdanie.
Ja pierdole facepalm Czy teraz każda gra która ma konia sie wzorowala na W3? Ja pierdole, Skyrim wzorowal sie na Wiedzmin 3. Read Dead Redemption wzorowalo sie na W3. Nawet kurwa Call of Juarez wzorowalo sie na W3. Przestań pierdolić, dali konia bo świat był duży w porównaniu do poprzednich części, a nie jakieś zasranego wiedzmisia.

Jesteś tępy. Red Dead Redemption wzorowało się na Wiedźmin 3? No chyba nie. Poza tym w RDR jazda na koniu zmiata jazdę z Tesa, Dragon Age i Wiedźmina.

Poza tym: W3 wzorowało się na Red Dead Redemption. To chciałeś chyba napisać.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Fabiosek, czytaj ze zrozumieniem. To była ironia.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Mu chodziło o coś innego, że niby jąttwierdze, że wszystko się na W3 wzorowało.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry