Masz problem z przejsciem misji? Zajrzyj tu! 7970 49

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 5.05.2013 roku

Wyświetleń 7970

Odpowiedzi 49

Bruniasty

Bruniasty

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

Bruniasty

Bruniasty

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mój problem wygląda tak, chcę zrobić misję "Polowanie na trolla", mam miecz, strzały zrobłem wcześniej. no i tu jest problem, że strzał nie ma. może je wystrzelałem cy cuś, a drugi raz Oswald chyba nam ich nie zrobi? Można na to jakoś zaradzić? :/

Cinek1992

Cinek1992

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam Mam problem z zadaniem Nowi Niewolnicy gdy płace szefowi piratów to po pierwsze ork Magar nie zagaduje do Alastera i piraci są nieśmiertelni mimo iż myśliwi ich atakują ktoś wie jak naprawić ten bug? lub może podesłać save po ataku na obóż piratów? Bardzo Prosze :)

ABLAZE

ABLAZE

Użytkownicy
posty15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam Mam problem z zadaniem Nowi Niewolnicy gdy płace szefowi piratów to po pierwsze ork Magar nie zagaduje do Alastera i piraci są nieśmiertelni mimo iż myśliwi ich atakują ktoś wie jak naprawić ten bug? lub może podesłać save po ataku na obóż piratów? Bardzo Prosze :)
Też tak miałem ja ominąłem to na kodach b marvin b podbiegasz do Magara klikasz O czyli sterujesz nim chowasz broń jak atakuje myśliwych przełączasz sie na Alastera i powinien zagadać

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Też tak miałem ja ominąłem to na kodach b marvin b podbiegasz do Magara klikasz O czyli sterujesz nim chowasz broń jak atakuje myśliwych przełączasz sie na Alastera i powinien zagadać
Albo można łatwiej bez kodów - po prostu pozwalamy myśliwym powalić Magara, celujemy na niego i nonstop klikamy ctrl, jak wstanie to od razu do niego zagadamy. Ja tak zrobiłem właśnie.

Zqubany

Zqubany

Użytkownicy
posty4
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mam problem zrobiłem wszystkie misje u myśliwych a Dorian nadal nic mi nie mówi co mam zrobić ?

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem zrobiłem wszystkie misje u myśliwych a Dorian nadal nic mi nie mówi co mam zrobić ?
A czy wyzwałeś Vincenta na pojedynek? Czy zrobiłeś zadania
Spoiler
Kamienie Adanosa, Pan Ivar, Wielkie Polowanie, Szkice Broni, Łuk Briana, Krwawa Królowa albo to z Tyldą w obozie orków
?

Gwynbleidd

Gwynbleidd

Użytkownicy
posty189
Propsy75
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy poza kłestem "Kowal w kopalni" też są inne zadania, gdzie trzeba robić w odpowiedniej kolejności, by się zadanie nie zbugowało, czy można grać spokojnie?

Dyamiti

Dyamiti

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wie może jak wejść do obozu Ferokijczyków?

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty366
Propsy197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja wszedłem dzięki temu, że miałem dziennik Harta. Powiedziałem strażnikom, że mam dziennik dla Oswalda i mnie wpuścili. Nie wiem czy są jakieś inne sposoby na wejście.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry