Masz problem z przejsciem misji? Zajrzyj tu! 7987 49

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 5.05.2013 roku

Wyświetleń 7987

Odpowiedzi 49

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty535
Propsy69
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
W sumie racja. Tylko save łatwo zepsuć.
podczas edycji save, można zepsuć zmieniając ilość danego przedmiotu w ekwipunku, ale aktywowaniem zadań, ruszaniem fabuły itp. to nie

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4682
Propsy3024
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Sawik, to byla tylko metafora. A teraz masz czas zeby to zrobic? :D
Wykłady, robota, ripstick, znajomi i rehabilitacja, nie mam czasu na sen :lol2:  

Chociaż prawdę powiedziawszy, możliwe że nawet gdybym miał czas nie byłbym w stanie tego zrobić.

Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty214
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy to normalne że w misje Pan Ivar nie mam opcji dialogowych z Oswaldem aby ukraść klucz? Czy trzeba mieć do tego odpowiednią ilość zręczności aby taka opcja się pojawiła?

LET'S ROCK!

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Walący w worek!
posty5328
Propsy2065
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Walący w worek!
Czy to jest kurwa mac temat od zadawania pytan z fabula? To jest temat do wysylania saveow i proszenia o przejscie misji.

POMIDOROWA JEST CHUJOWA. TWIERDZĘ TAK, PONIEWAŻ JESTEM MAC DUPEM I MI ONA NIE SMAKUJE, WIĘC ONA DLA WSZYSTKICH JEST CHUJOWA.

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty214
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie gdzie mogę znaleźć Midara po tym jak został zdegradowany?

LET'S ROCK!

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Walący w worek!
posty5328
Propsy2065
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Walący w worek!
Post nad Twoim wyjasnilem Ci od czego jest ten temat, a Ty dalej brniesz tutaj, zamiast szukac pomocy we wlasciwym temacie. Nawet pies sie nauczy gdzie ma srać, a gdzie nie.

Czy to jest kurwa mac temat od zadawania pytan z fabula? To jest temat do wysylania saveow i proszenia o przejscie misji.

Temat od problemów z zadaniami i fabułą masz tu - http://themodders.org/index.php?/topic/19659-problemy-z-zadaniami/page__st__200

POMIDOROWA JEST CHUJOWA. TWIERDZĘ TAK, PONIEWAŻ JESTEM MAC DUPEM I MI ONA NIE SMAKUJE, WIĘC ONA DLA WSZYSTKICH JEST CHUJOWA.

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty214
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To sorry zobaczyłem temat, od razu przeszedłem na 2 zakładkę i nie zauważyłem że jest od czegoś innego.

LET'S ROCK!

Xenoform

Xenoform

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Wersja 1.0.0.5 spolszczenie  1.0.1.7
Proszę o zrobienie misji "zakochany edwin " i  zrobienie misji "wielkie polowanie "(kość wilka i serce strażnika krypty już oddałem "  i "polowanie na trolla"(miecz już mam zostało tylko  3 łoje kretoszczura ) pod koniec zapisać w miejscu gdzie Vak schował artefakt
już nauczyłem się wszystkich potrzebnych umiejętności myśliwskich ale jak by się okazało że coś potrzeba  to wykorzystać pk umiejętności    
http://www.sendspace.com/file/e77krm

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1124
Propsy216
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Xenoform wersja 1.0.0.5 spolszczenie 1.0.1.7  :facepalm:   Nwm co ty zrobiłeś, ale trzeba być idiotą by tak instalować. Inna wersja i inne spolszczenie. I nie ma spolszczenia 1.0.1.7 tylko patch 1.0.1.7 PL, instaluje się go tylko na wersje 1.0.1.7. Na dodatek  nie ma sensu instalować 1.0.0.5 skoro powinno być instalowane 1.0.0.4 a według eksperymentalnej instalacji 1.0.0.8. Oczywiście to nie wszystko, ale napisałem początek tych instalacji.

Normalnie bym ci pomógł, ale nie będę ryzykował, że coś się sypnie bo później nie da się u mnie gothica wyłączyć nawet menedżerem zadań.

Mac Dun

Mac Dun

Użytkownicy
Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
posty3426
Propsy961
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
Gdzie jest Hurt ? Ktoś wie ?

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Walący w worek!
posty5328
Propsy2065
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Walący w worek!
Nie ten temat. Nauczycie sie czytac ze zrozumieniem i rozrozniac tematy? Idź napisz w temacie o filmach co sądzisz o dzisiejszej muzyce jak tak piszesz.

KOMPUTER:
Spoiler

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1124
Propsy216
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Werewolf  te problemy z nieodpowiednim tematem, jest przez to, że ktoś chce to zrobić szybko i pisze byle napisać, nieważne gdzie -.-.

vMrKaV

vMrKaV

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
.

Tangel

Tangel

Użytkownicy
posty41
Propsy1
  • Użytkownicy
Arena Orków, misja z eliksirem zrobiona
Zrobić tylko arenę orków. Nic nie brać, nie sprzedawać, kupować
Wersja gry - 1.0.1.7 PL
Link http://www.speedyshare.com/TbuNR/saves-saga.rar

Exel.98

Exel.98

Użytkownicy
posty63
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Opis sytuacji - Zagadać do Mohora, uciec przed szkieletami i zapisać :)
Nie robić - Nie zabijać szkieletów
Wersja - 1.0.1.7 PL
https://www.sendspace.com/file/vlgzn2
Gdyby ktoś wrzucił save i ma FB mógłby napisać mi na PW byłbym wdzięczny :)
https://www.facebook.com/patryk.stanczyk.315

Gepsiu

Gepsiu

Użytkownicy
chicken <3
posty233
Propsy41
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • chicken <3
Misja Artefakty Orków.

Mam problem, gdyż mam 5 tabliczek. Tylko, że na jednej piszę ( Nagłówek ten sam , ale spód inny ) Szara kamienna tablica ( na dole pod nagłówkiem ).
Wydaję mi się, że ukradłem od każdego z wyższych orków tablicę.
Piszę w poradniku, że 1 jest na półce u Ash _ Kora - nie ma jej tam, może w skrzyni ?
Podchodzę do przycisków przed skarbcem - kombinacja i nic ( 0 exp, nic ).

cip cip cip Kukuryku cip cip cip

Token

Token

Użytkownicy
posty128
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam ten sam problem co kolega wyzej. Nikt nie potrafi pomoc?

down

down

Użytkownicy
posty97
Propsy10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jeżeli jej nigdzie nie ma to wklep ztrigger SEKRET_SHAMAN_OPEN 

Jebać pierdoloną schizofremie :P

Bruniasty

Bruniasty

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam problem taki iż mam zdobyć składniki do mikstury niewidzialności. Wiem skąd wziąść od ciał duchów ale najpierw potrzebuje 5 bryłek srebra i nie mam bladego pojęcia skąd je wziąść. Muszę je zdobyć nie wychodząc z kopalni pomocy!!

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty253
Propsy193
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mam problem taki iż mam zdobyć składniki do mikstury niewidzialności. Wiem skąd wziąść od ciał duchów ale najpierw potrzebuje 5 bryłek srebra i nie mam bladego pojęcia skąd je wziąść. Muszę je zdobyć nie wychodząc z kopalni pomocy!!

Musisz iść na górne piętro tam gdzie jest kowal i tam poszukać takich białych brył

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry