Problemy z zadaniami 285965 861

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 285965

Odpowiedzi 861

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jeszcze tam nie doszedłem, ale skoro jest wielu, to spróbuj ich poodciągać i zabić pojedynczo. Ja teraz mam dylemat, w co maxować, tarcze czy 2 bronie, oby dwa wyglądają zajebiście i tak samo się przydają.
 

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Freddy_Bear zabić pojedynczo chyba się nie da, ale jak nie spróbuję to się nie dowiem. :P
Ja osobiście nie wydaje hajsu i PN na te nowe animacje, wolę tradycyjną walkę.Natomiast przy tym wyborze wybierz to co jest dla Ciebie ważniejsze: obrona czy atak.
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@ExedusHQ graj jak chcesz, ja zainwestowałem w dwie bronie, i jest to po prostu super, nie trzeba zwiększać walki bronią jednoręczną, bo tym już można machać jak na 100%. Jedyny minus to bug animacji przy wczytaniu sejva z wyciągniętymi broniami.

Mam też pewien problem z Moranem, a mianowicie rozmawiałem z nim kiedyś w obozie piratów i uciekł pod pretekstem przyniesienia kasy. Nie miałem siły go gonić, bo była noc, więc zignorowałem go i poszłem spać (w grze oczywiście). Później nie było go nigdzie w obozie, aż do teraz, kiedy w końcu udało mi się pokonać Hugha i jego dwóch ochroniarzy podczas wykonywania zadania ,,Skradziona statuetka". Pojawił się w starym miejscu, jednak nie mam z nim żadnych opcji dialogowych. Próbowałem bić go, rzucać niepamięć, nic nie działa. Czy to zadanie jest już do porzucenia, czy jeszcze da się je jakoś wykonać?
 

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Freddy_Bear chyba jednak masz buga i nie da się go naprawić.Jeśli masz jakiegoś sejva sprzed misji ,,Skrzadziona Statuetka" to wczytaj, Moran powinien być za chatą kapitana.
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

Freddy

Problemy z zadaniami
#664 2015-05-06, 20:27(Ostatnia zmiana: 2015-05-06, 21:12)
Nawet jakbym miał to za dużo już przeszedłem od tamtego czasu, żeby wracać. No ale cóż, to tylko 1 quest, obejżę go sobie na yt u wiśni.

EDIT: Ale fart, Wiśnia miał ten sam bug co ja, wystarczy po prostu pobić jeszcze raz Hugha, klucz będzie przy nim.
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Przeszedłem już Dark Sagę, ale gryzie mnie jedna rzecz, a mianowicie zadanie "Piedestał trzech smoków". Jest to jedyny quest, którego nie mogłem przejść, nie znalazłem też tutaj żadnych informacji o nim, więc może odpowie mi ktoś, kto go ukończył.

Sprawa wygląda tak:
-udało mi się włączyć 3 piedestały, te z obozu orków, myśliwych i paladynów
- piedestał niedaleko obozu piratów uruchomiłem, lecz przy próbie teleportacji wyrzuca mnie do góry, w związku z czym nie mogę dostać wpisu do dziennika
- do górskiegi piedestału nie da się dostać inaczej jak tylko na kodach, jest on na półce skalnej cholernie daleko od ścieżki
- piedestału na wybrzeżu nie mogę znaleźć wcale, przeczesałem całą okolicę, ale nic tam nie ma
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Przeszedłem już Dark Sagę, ale gryzie mnie jedna rzecz, a mianowicie zadanie "Piedestał trzech smoków". Jest to jedyny quest, którego nie mogłem przejść, nie znalazłem też tutaj żadnych informacji o nim, więc może odpowie mi ktoś, kto go ukończył.

Sprawa wygląda tak:
-udało mi się włączyć 3 piedestały, te z obozu orków, myśliwych i paladynów
- piedestał niedaleko obozu piratów uruchomiłem, lecz przy próbie teleportacji wyrzuca mnie do góry, w związku z czym nie mogę dostać wpisu do dziennika
- do górskiegi piedestału nie da się dostać inaczej jak tylko na kodach, jest on na półce skalnej cholernie daleko od ścieżki
- piedestału na wybrzeżu nie mogę znaleźć wcale, przeczesałem całą okolicę, ale nic tam nie ma
dużo osób grało (w tym ja), kiedy w Dark Sadze nie było aktywnego trybu MARVIN-a i zapewniam, że można do górskiego piedestału na półce skalnej dostać się bez kodów  :) ;
dużo już zapomniałem, ale piedestał na wybrzeżu to może być ten albo obok trolla w dolince prowadzącej na plażę...

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
dużo osób grało (w tym ja), kiedy w Dark Sadze nie było aktywnego trybu MARVIN-a i zapewniam, że można do górskiego piedestału na półce skalnej dostać się bez kodów  :) ;
dużo już zapomniałem, ale piedestał na wybrzeżu to może być ten albo obok trolla w dolince prowadzącej na plażę...

To musieli coś zmienić w patchu, bo próbowałem i z góry, i ze ścieżki, ale zawsze nie doskakiwałem lub ginąłem.
Co do piedestału na wybrzeżu, to tam obok trolla jest cokół, gdzie się ustawia dokąd ma cię steleportować piedestał, a samego piedestału nigdzie nie ma.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cześć. Mam pytanie: Czy wie ktoś, gdzie są może klucze do skarbów, które mogą wykopać na mapie? Chodzi mi dokładnie o trzy miejsca:
1. Koło fortu co przywołuje demona.
2. Koło zrujnowanej wieży co przywołuje wilki-ożywieńce.
3. Na cmentarzu co przywołuje zombi.

Czy może te skrzynie są ze sobą jakoś powiązane?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Czy ktoś pamięta jak poprowadzić rozmowę ze Wściekłą Dziewczyną w podziemiach fortu, by przeniosła do ukrytej lokacji?

PODKREŚLAM Wściekłą dziewczyną, nie Szaloną.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Każda kombinacja jest prawidłowa, chyba zawsze będziemy walczyć i zabijemy ją. Najlepiej jest jednak milczeć - milczeć - zawołać gniewnie - dać się pobić zombiakom, gdyż wtedy odblokuje nam się portal do ukrytej komnaty.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Już do tego doszedłem, ale dam Ci propsa za dobre chęci.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



adrirolnik

adrirolnik

Użytkownicy
posty166
Propsy5
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
jak wykonac zadanie ukochana mia . kiedy wracam od artusa w sprawie mia do dika potem trzeba iść do draksa ide a mam tylko dwie opcje dialogowe : czesc jestem alaster i możesz mi dać jakąś rade ? (czy coś w tym stylu ) to jakiś bug
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
A pytałeś się Borysa o pozwolenie na rozmowę z Draksem?
 

raszio

raszio

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Wielkie polowanie" zabrakło mi serca strażnika krypty i problem tkwi w tym że pozabijałem wszystkie potwory na wyspie i nie mam nawet jak kupić u kupców bo po prostu nie mają.Zostaje tylko wpisać kod na potwora ale go nie znam proszę o pomoc :/
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Nie chce mi się pobierać całej Dark Sagi, po to, by sprawdzić jeden kod, ale upewnij się, że zabiłeś wszystkich 3 strażników krypty.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jeszcze jednego znajdziesz w Świątyni Czaszki, jak chcesz.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



raszio

raszio

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dziękuje za odpowiedz.A jak sie dostać do tej świątyni które zadanie otwiera mi do niej dostęp ??
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Świątynia czaszki to sama końcówka gry, więc po prostu idź w fabułę.
 

raszio

raszio

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dobra mam kolejny problem.Zrobiłem wszystkie zadania myśliwych ale Dorian nie chce mnie przyjąć do obozu.Nawet przyszli do obozu piratów i wybili wszystkich.Pogadałem z Dorianem i lipa dalej jestem olewany i nie chce mnie przyjąć.Chyba że muszę zrobić inne zadanie już sam nie wiem :(
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry