Wiedźmin 3: Dziki Gorn 541999 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 541999

Odpowiedzi 1986

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Obaj o tym mowimy.

Nowe dlc do W3 są dostepne na gog.com - new quests a także alternative look for yenefer
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
ja się już martwiłem że geralt będzie tylko mordował, a tymczasem keira metz dała dupy xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@Fartuess może ty coś wiesz na ten temat? REDKit jest fajnym narzędziem?
Jest znośny, ale czasem można trafić na bug, niedoróbkę, lub coś nieprzystosowanego pod modderów. Problemy też są przy pracy w zespole, gdy dwie osoby mają pisać dialogi równolegle.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
ja się już martwiłem że geralt będzie tylko mordował, a tymczasem keira metz dała dupy xD
Ja nie skorzystalem :fuckyeah:
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
ja się już martwiłem że geralt będzie tylko mordował, a tymczasem keira metz dała dupy xD
Ja nie skorzystalem :fuckyeah:
U mnie natomiast serce nie sługa if you know what I mean :fuckyeah:
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Panowie, jak przespalem sie i z Triss i z Yen to mam juz przejebane i zadna mnie nie bedzie chciala czy potem mam jeszcze wybór? jestem w 3 akcie
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Panowie, jak przespalem sie i z Triss i z Yen to mam juz przejebane i zadna mnie nie bedzie chciala czy potem mam jeszcze wybór? jestem w 3 akcie
Ja tam jeszcze z Yen niet, ale w W1, W2 była Triss, a że ja stały w uczuciach to też wybiore Triss :F Może Keira Metz? :D

Post połączony: 2015-05-28, 08:53
Aczkolwiek Triss wykazuje w stosunku do mnie niechęć bo znalazlem Yeneffer :(
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Panowie, jak przespalem sie i z Triss i z Yen to mam juz przejebane i zadna mnie nie bedzie chciala czy potem mam jeszcze wybór? jestem w 3 akcie
Tosya o tym wie? :P

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
@Adanos
To jest jej wina. Powiedziała, że mimo, że wyznałem Triss miłość nie moge być z tą rudą kurwą i się na mnie obrazi jak nie wybiore Yen. No i teraz mam przejebane bo nie mam wcześniejszego save :D
Nie wiem czy można ominąć "it takes three to tango"
Spoiler
w tym quescie Triss i Yen przykuwaja Geralta do łóżka i zostawiaja tak. Jednoczesnie ani nie jesteś już z Triss, ani z Yennefer
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Adanos
To jest jej wina. Powiedziała, że mimo, że wyznałem Triss miłość nie moge być z tą rudą kurwą i się na mnie obrazi jak nie wybiore Yen. No i teraz mam przejebane bo nie mam wcześniejszego save :D
Nie wiem czy można ominąć "it takes three to tango"
Spoiler
w tym quescie Triss i Yen przykuwaja Geralta do łóżka i zostawiaja tak. Jednoczesnie ani nie jesteś już z Triss, ani z Yennefer

Spoiler
Dopóki nie wyznasz miłości Yen na skellige po zdjęciu czaru dżina, to możesz spać :trollface: spokojnie. Potem już nie ma odwrotu, będzie "Serce nie sługa"

Tak, też się w to wjebałem.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
@Adanos
To jest jej wina. Powiedziała, że mimo, że wyznałem Triss miłość nie moge być z tą rudą kurwą i się na mnie obrazi jak nie wybiore Yen. No i teraz mam przejebane bo nie mam wcześniejszego save :D
Nie wiem czy można ominąć "it takes three to tango"
Spoiler
w tym quescie Triss i Yen przykuwaja Geralta do łóżka i zostawiaja tak. Jednoczesnie ani nie jesteś już z Triss, ani z Yennefer
Aaa, rozumiem. Zdrada kontrolowana. :lol:

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny


Tak, też się w to wjebałem.

No to niestety, mam pozamiatane ;P
No chyba ze ktos ma save z 3 aktu i nie wyznał miłości Yen. :D
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Na IGN bodajże opisywali, że
Spoiler
po misji z ratowaniem magów
można "stosunki" ^^ z Triss poprowadzić na dwa sposoby - pierwszy to oczywiście wyznanie jej miłości i królikowanie w latarni, drugą opcją (z tego co wyczytałem) było bodajże wybranie opcji dialogowej "Możemy spróbować jeszcze raz" zamiast "kocham cię", ale nie do końca wiem czy obydwa wybory nie kończą się właśnie dymankiem. Gdyby ktoś dociekał jak to wygląda naprawdę - link http://uk.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Sex_and_Romance

Poza tym - Wowoz, jak tak można było spierdolić xD. Przecie wiadomo, że Geralt już się konkretnie wyhukał z Triss przez poprzednie części gry i normalnym jest, że mimo wszystko wybrał by Yennefer. Nawet kurwa sny o niej miewa. Nie o jakiejś tam manipulanckiej rudowłosej kurwie, a o swej jedynej słusznej czarnowłosej wybrance. Śmiem stwierdzić nawet, że Triss była dla Geralta taką "zapchajdziurą" w oczekiwaniu na odzyskanie Yenn.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na IGN bodajże opisywali, że
Spoiler
po misji z ratowaniem magów
można "stosunki" ^^ z Triss poprowadzić na dwa sposoby - pierwszy to oczywiście wyznanie jej miłości i królikowanie w latarni, drugą opcją (z tego co wyczytałem) było bodajże wybranie opcji dialogowej "Możemy spróbować jeszcze raz" zamiast "kocham cię", ale nie do końca wiem czy obydwa wybory nie kończą się właśnie dymankiem. Gdyby ktoś dociekał jak to wygląda naprawdę - link http://uk.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Sex_and_Romance

Poza tym - Wowoz, jak tak można było spierdolić xD. Przecie wiadomo, że Geralt już się konkretnie wyhukał z Triss przez poprzednie części gry i normalnym jest, że mimo wszystko wybrał by Yennefer. Nawet kurwa sny o niej miewa. Nie o jakiejś tam manipulanckiej rudowłosej kurwie, a o swej jedynej słusznej czarnowłosej wybrance. Śmiem stwierdzić nawet, że Triss była dla Geralta taką "zapchajdziurą" w oczekiwaniu na odzyskanie Yenn.

Nie dam konkretnego cytatu, ale coś tam Keira powiedziała, że Yen właśnie się wysługuje Geraltem, że to suka, która używa go jako podnóżka. I na początku Yen rzeczywiście taka była. Dlatego poszedłem za Triss która była po prostu milsza. I wszystko uszłoby mi na sucho gdyby nie wy, wścibskie dzieciaki dżin który zdjął ten czar. Bo wtedy Yen stała się do rany przyłóż.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Zjebałem przez @Tosya :D:D
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
dziwki i zgon xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92048
Gdzie te gry które kiedyś wychodziły beż żadnych błędów, albo jak już to bez zadnych powaznych...
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Mi z kolei coś się srodze spierdolił Vernon Roche - nie idzie z nim pogadać. No stoi po prostu w tej swojej jaskini temerskich rebeliantów, wyświetla mu się tylko nazwa NPC'ta nad głową na zielono. Ani kart od niego wygrać nie mogę, ani nie mogę z nim pogadać na temat Skurwiela Juniora - kompletnie nic. Na zagramanicznych forach piszą ludzie, że też mają z nim podobne problemy, np. w jakiejśtam misji ma on się znajdować na jakimśtam moście - nie ma go tam.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
A doszedłeś do tego momentu ? Czyli złożyłeś raport sigiemu aka dikstra ?
Zeby zagrać w gwitna o unique karta z Roche musisz pierw zoltana wyzwać na pojedynek i pokonać co rozpocznie quest rozgrywki ze starymi znajomymi :P
Ja z nim problemu nie mialem :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry