[starsze wersje] Błędy i bugi 163354 510

O temacie

Autor Necro59

Zaczęty 24.09.2012 roku

Wyświetleń 163354

Odpowiedzi 510

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W Siedzibie magnatów jest niewidzialny strażnik. Możecie go zobaczyć na poniższym screenie

 

gothic1210
  • Gość
Patrzcie jak się skurwysyn zaczaił!  Pewnie z Nowego Obozu przyszedł. 


A serio to zapisz grę, włącz kody, najedź na niego i wciśnij T. Potem podaj instancję. To quest za 3 propsy. 
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Patrzcie jak się skurwysyn zaczaił!  Pewnie z Nowego Obozu przyszedł.


A serio to zapisz grę, włącz kody, najedź na niego i wciśnij T. Potem podaj instancję. To quest za 3 propsy.

wczytałem, i już było normalnie, bez kombinowania.. To rozumiem że nie dostanę 3 propsów...

Poniżej krótka opowieść o drzewie które zostało ptakiem....



za każdym razem mam bekę jak obok przechodzę. Taki pożyteczny, radosny bug  :trollface:
 

gothic1210
  • Gość
Poprawie. Jak będę w domu.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
E tam, nie ma potrzeby, zawsze coś rozweselającego :trollface:
 

gothic1210
  • Gość
To jest związane z tym, ze w Spacerze jest taki klawisz od tego. Jak się go nieumyślnie wciśnie i będzie obróconym w drugą stronę to można nie zauważyć. 
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Szukałem Neka, a znalazłem....



Czy to powinno tak być? Nie sprawdziłem czy jest w Starym Obozie, no ale nie podoba mi się to. Mam nadzieję, że to coś w stylu ciał w jaskini za palisadą w g2nk.
 

radex115544

radex115544

The Modders
posty420
ProfesjaTester
  • The Modders
Tak ma być, ponieważ jest z tym związany quest.
Spoiler
Zajrzyj do Diego
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Całe szczęście, ale dziwne że nie ma dialogu z nikim w karczmie....
 

gothic1210
  • Gość
Można coś tam dodać. Zapiszę to. 
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy to normalne że umiejętności kosztują dwa razy mniej niż pisze. Przykładowo walka bronią jednoręczną pisało 40 pkt a zabrało 20. W akrobatyce pisało 20 pkt a zabrało 10. O co chodzi?
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Powinno kosztować 2 razy tyle czyli tyle ile masz podane w dialogu. Jesli jest inaczej to faktycznie wkradł się babol :(
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ech :/ Za to z siłą itp jest normalnie
 

UnknownJAY

UnknownJAY

Użytkownicy
posty41
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
A ogólnie to czy u was jest tak ze jak zrobicie wszystkie zadania w 1 rozdział i chcecie dołączyć do bandytów i pogadać z Doylem to nie ma kwestii i nie zagaduje, bo jeśli tak tzn jest bug a jeśli jest normalnie to ja miałem tylko taki problem i wywalcie tego posta.
 
One i tak wrócą, jeśli się nimi nie zajmiesz jak należy !!..!!

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja tam miałem wszystko ok. Normalnie zrobiłem zadania dla wszystkich gildi, mogłem już zostać każdym, tylko wszędzie rozmowa mi została i było ok. Tylko z raportem od Mordraga miałem problem, ale wrzuciłem z powrotem łatkę 1.4.4
 

gothic1210
  • Gość
Czy to normalne że umiejętności kosztują dwa razy mniej niż pisze. Przykładowo walka bronią jednoręczną pisało 40 pkt a zabrało 20. W akrobatyce pisało 20 pkt a zabrało 10. O co chodzi?
U kogo się uczyłeś?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Wybaczcie, jeśli zły temat, ale znalazłem w tej wersji jeszcze kilka bugów. 2 podczas testu Cavalorna: 1. Po wybraniu w rozmowie ze Swineyem prawidłowej opcji ta zła zostaje i nie używając kodów nie ma możliwości by jej nie wybrać, ostatecznie nie można przekazać info Cavalornowi. 2. Cavalorna można w nieskończoność pytać o wynik testu, tym samym nabijając sobie exp do znudzenia. I jeszcze trzeci, raczej taka pierdółka: podczas rozmowy z Laresem po zdobyciu poparcia najemników wypowiada on tę samą kwestię dwa razy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

bula158

bula158

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Ja mam taki problem raczej błąd. Otóż gdy chcę wejść  do starej kopalni wyskakuje mi błąd: Program GOTHIC przestał działać. Robiłem już wszystko przeinstalowywałem mod, nawet wgrałem 2 razy oraz ściągnąłem moda z innego źródła, dalej to samo. Próbowałem nawet bez systemupack dalej to samo nie wiem już co robić. HELP. :)  
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No chyba jednak nie robiłeś wszystkiego. Zajrzyj do tematu z Problemami technicznymi.
 

matigothic

matigothic

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, gratulacje za stworzenie takiego moda, w końcu można wrócić do gothica po ponad 10 latach.
Mam taki problem jak chce coś kupić od npca, nie da się nic kupić pojedynczo, od razu przesuwasz na środek trade'a po 10 przedmiotów. Wiecie może jak pojedynczo przesuwać itemy?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry