Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624085 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624085

Odpowiedzi 7398

Kruk666

Kruk666

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdyby tworcy modyfikacji zostawili nam "Marvin Mode" czesc bugow mozna bylo by przezyc, a tak to mamy drzwi, ktorych nie da sie otworzyc, przedmioty ktorych nie da sie zdobyc\podniesc oraz postacie, ktore podczas wykonywania Q znikaja w eterze.
U mnie marvin normalnie działa.

Nie wiem na jakiej wersji grasz i jakie masz patche, ale bede wdzieczny jak sie zemna tym podzielisz. U mnie na 1.4.8 bez zadnych dodatkowych patchow marvin nie dziala
Ja też mam 1.48, i działa, kilka razy trzeba wpisać b/marvin/b ale działa
 

SługaCiemności

SługaCiemności

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiecie jak wykonać misje w Gothic 1 Edycja Rozszerzona: Zaginięcie Josepa? Znalazłem go, ale żeby go uwolnić z rąk ryżowego księcia nie ma opcji z buntem zbieraczy, tylko trzeba przynieść coś cennego lub kogoś na zastępstwo Lewusowi...Modyfikacja to patch 1.4.9(najnowszy). Wykonał ktoś tą misję, czy trzeba na własną rękę szukać kogoś? Może jakieś propozycje? Jest Dusty, który chciałby uciec ze SO, ale czy wrzód i shrat się nada?
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest taki szkodnik, Zack. Chyba Zack. Siedzi w pobliżu chaty Laresa, tam gdzie ten z obozu na bagnie, co dlań możemy zioło na spróbowanie rozdawać szkodnikom i najemnikom, a oni dają nam po dziesięć bryłek rudy (co oczywiście przemilczymy - te bryłki :D). To bratanek Lewusa. Chyba patologia w rodzinie.
Zagadaj.

Ale no... I ja mam pytanko. Bo nie mogę aktywować Buntu Zbieraczy. Ani przez Torlofa, ani przez tego myśliwego. Zadanie fajne, więc szkoda.
Jakby ktoś wiedział, co jak z tym... To ja bardzo chętnie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Bunt zbieraczy jest chyba przeniesiony przez @gothic1210 do rozdziału 3-4, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe - ale jest.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

SługaCiemności

SługaCiemności

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@NocJestCiemna-RasizmemJą dzięki za rozwiązanie. Zazwyczaj nie obchodzili mi nie szkodnicy w chatach, bo bez modyfikacji nie było z nimi interakcji, a tutaj jest inaczej. "Dzięki za pomoc"
 

Flow

Flow

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zadanie NIEUDOLNI MAGICY jest zmienione z w wersji 1.4.9, czy ktoś wie gdzie znaleźć 2 złodzieja ???

pierwszy złodziej zanim popełnił samobójstwo mówił o "Vincencie" który, ma świetną kryjówkę, w dzienniku jest napisane, żeby szukać w jaskiniach koło NO, ale tam pusto

generalnie to jakieś pobugowane to zadanie bo strażnik bramy mówi mi coś o magiku, który biegł w stronę rzeki czyli o złodzieju ze starej wersji, podobnie jest z Cordem, który mówił, że widział 2 szkodników na polanie koło myśliwych, czyli też stara wersja, dziennik jasno mówi, że złodzieji jest: 2 szkodnik z NO i nieznany wspólnik
 

Juzio

Juzio

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Problem z Buntem Zbieraczy, Zrobiłem Wszystko i Rufus kazal mi zaatakowac Lewusa, Atakuje go inni sie na mnie rzucaja razem z niektorymi zbieraczami, Gdy wszystkich powalilem i zabilem Lewusa pokazuje mi sie wpis w dzienniku ale Rufus nie ma zadnych opcji dialogowych.
2. Wie ktos gdzie dokladnie mam szukac tych rzeczy z listy Poslaniec sniacego
 

Kruk666

Kruk666

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Juzio
2. Większość rzeczy powinieneś mieć, problemem jest ogniocierń
 

kioskarz

kioskarz

Użytkownicy
posty48
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy da się jakoś wyłączyć regenerację many? Może w pliku lub coś? Bo 1pkt/sek działa tak szybko, że rzucając kulę ognia widzę jak mana spada i się ładuje, a tuż po rzuceniu znów mam full. Podobnie z innymi czarami. To zbyt duże ułatwienie, bo właściwie mam nieskończenie wiele many.  Jedynie czary zużywające mana/sek potrafią ja zbić (pirokineza, grom, uleczenie).
 

Juzio

Juzio

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W Obozie Mysliwych Alex daje misje o zlodzieju, Trzeba isc do jaskini w ktorej są gobliny, gdy wchodze do jaskinii za kazdym razem gra sie wylacza bez zadnego bledu.

Kolejny.... Ide z Andrew spod Starej Kopalni do jakis kolesi z nowego gdy do nich dochodzimy Gra sie wylacza... Zadnego bledu nie pokazuje poprostu wywala do pulpitu
 

Dypcio

Dypcio

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ukończyłem całą modyfikację na wersji 1.4.8. Nie miałem jakiś krytycznych błędów, że gra mi się wyłączała. Grałem bandytą, osiągnąłem 30 lvl. Dziękuje całej ekipie za stworzenie tego moda, bo to kawał solidnej roboty. Już chyba nigdy nie zagram w samą golutką jedynkę. Jeszcze raz dzięki, trzymajcie się gothicowe świry :D
 

Ponior

Ponior

Użytkownicy
posty59
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A będzie wersja moda  1.5, czy 2.0. bo chyba miała taka wyjść???
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A będzie wersja moda  1.5, czy 2.0. bo chyba miała taka wyjść???

To zależy od autora :)
 

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Czy mógłby mi ktoś opisać pokrótce, czy lepiej dołączyć do Nowego Obozu, czy Starego Obozu? Chodzi mi głównie o zadania, ich ilość i jakość. Wcześniej przeszedłem tylko ER 1.4.7 jako Strażnik Bractwa, więc nie wiem jak to z innymi obozami w tym patchu. :)
 

Ponior

Ponior

Użytkownicy
posty59
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A będzie wersja moda  1.5, czy 2.0. bo chyba miała taka wyjść???

To zależy od autora :)

Pamiętam, że miała wyjść wersja kompatybilna z DX11. Bo dotychczasowa nie wyświetlała tekstu w grze. Zostało to juz poprawione?
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
jaka jest najnowsza wersja edycji rozszerzonej bo niewiem ktora zainstalowac prosze o szybka odpowiedz

Post połączony: 2017-04-26, 09:41
bo mam zainstalowana 1.4.8 i czy na to mam zainstalowac ino patha 1.4.9
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
jaka jest najnowsza wersja edycji rozszerzonej bo niewiem ktora zainstalowac prosze o szybka odpowiedz

Post połączony: 2017-04-26, 09:41
bo mam zainstalowana 1.4.8 i czy na to mam zainstalowac ino patha 1.4.9

Na wersje 1.4.8 zainstaluj patcha 1.4.9 :)
 

Ponior

Ponior

Użytkownicy
posty59
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moze mi ktoś pomóc.
Instaluje wszystko tak:
1.Playerkit 1.08k
2.Systempack 1.6 -
3.Artemiano Reloaded Textures
4.Carnage Graphics patch
5.DX11  wersja dla gothic 2 i na to wersje dla gothic 1
6.Gothic I normalmapy
Po tym oryginalny gothic działa dobrze, a wersja edycji rozszerzonej wywala do windowsa po kliknięciu na NOWA GRA w menu gry. Dlaczego??
 

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Moja instalacja (zawsze taka sama, NIGDY przez kilka lat ANI JEDNEGO problemu, jaki mieli inni, odkąd gram modyfikacje):

G1:

1.Gra.
2.Player Kit.
3.System Pack.
4.FPS Patch.
5.GMDK*.
6.Modyfikacja.
7.Pliki .vdf (artemiano, inne texture packi..).
8.Ikona (ja sobie zmieniam na inne :P ).

*-tylko zawartość pliku "gothic" z pobranej paczki.

Do G2, przy okazji:

1.Gra.
2.Wersja raportowa 2.6.0.0.
3.G2MDK.
4.G2MDK Fix.
5.Player Kit.
6.System Pack.
7.Modyfikacja.
8.Modern Menu.
9.Pliki .vdf.
10.Ikona.

lub, dla samej podstawki NK

1.Gra.
2.Wersja raportowa 2.6.0.0.
3.Player Kit.
4.System Pack.
5.Modern Menu.
6.Pliki .vdf.
7.Ikona.

Zawsze najnowsze wersje (System Pack to teraz 1.7, na dzisiaj), i odpowiednie do wybranej gry, co chyba oczywiste.

Zapisywać, zapamiętywać, propsować, nie dziękować (propsy są podziękowaniami :) ).

Nie za ma co

...

A co do DX11 i td - nie mam pojęcia, chyba na sam koniec. Do tego Carnage jest w Artemiano, możesz pominąć.
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.

Juzio

Juzio

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Misja Skradzione Artefakty, Berlo Yberiona na nowicjusz na bagnie w chacie ze Shratem. I TU JEST PROBLEM co jeśli go nie ma.Shrat jest sam A on nie ma żadnych opcji dialogowych
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry